Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Jablonec nad Nisou (19. - 20. 9. 2020)

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.9.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 351 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.09 Q 0.226
2 161 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 54.89 Q 0.172
3 119 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.49 q 0.190
4 278 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 56.16 q 0.183
5 43 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 56.94 0.216
6 502 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 58.77 0.157
7 446 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 59.07 0.207
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 53.47 Q 0.199
2 87 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.23 Q 0.213
3 122 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.91 0.233
4 539 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 59.32 0.143
48 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNF 0.211
169 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF 0.214
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2020 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 229 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.84 Q 0.168
2 220 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 56.09 Q 0.185
3 219 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 56.63 0.177
4 359 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 57.80 0.185
5 204 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 60.11 0.201
373 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNF 0.205
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 53.47 Q 0.199
2 351 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.09 Q 0.226
3 229 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.84 Q 0.168
4 161 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 54.89 Q 0.172
5 119 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.49 q 0.190
6 220 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 56.09 Q 0.185
7 278 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 56.16 q 0.183
8 87 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.23 Q 0.213
9 219 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 56.63 0.177
10 122 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.91 0.233
11 43 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 56.94 0.216
12 359 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 57.80 0.185
13 502 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 58.77 0.157
14 446 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 59.07 0.207
15 539 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 59.32 0.143
16 204 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 60.11 0.201
48 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNF 0.211
169 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF 0.214
373 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNF 0.205

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 20.9.2020 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.50 0.195
2 229 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 54.36 0.156
3 220 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 54.87 0.186
4 119 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 54.89 0.168
5 161 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 55.11 0.216
6 278 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 55.41 0.185
7 87 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 55.45 0.191
8 351 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.65 0.179
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.9.2020 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 287 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.69 Q 0.205
2 127 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.04 Q 0.137
3 321 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 62.62 q 0.406
4 208 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.72 0.227
5 177 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 66.56 0.159
6 67 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 66.84 0.407
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2020 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 391 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 62.48 Q 0.176
2 174 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.80 Q 0.181
3 128 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 64.06 q 0.341
4 151 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 64.80 0.232
5 28 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 68.49 0.267
558 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
123 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.38 Q 0.294
2 209 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 62.65 Q 0.241
3 259 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 65.00 0.313
4 476 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Dolar HajniceDolar Hajnice 2 PB 67.21 0.267
5 369 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 67.82 0.233
206 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.166
458 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.38 Q 0.294
2 287 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.69 Q 0.205
3 127 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.04 Q 0.137
4 391 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 62.48 Q 0.176
5 321 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 62.62 q 0.406
6 209 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 62.65 Q 0.241
7 174 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.80 Q 0.181
8 128 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 64.06 q 0.341
9 151 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 64.80 0.232
10 259 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 65.00 0.313
11 208 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.72 0.227
12 177 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 66.56 0.159
13 67 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 66.84 0.407
14 476 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Dolar HajniceDolar Hajnice 2 PB 67.21 0.267
15 369 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 67.82 0.233
16 28 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 68.49 0.267
558 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
123 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
206 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.166
458 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 20.9.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.37 0.138
2 391 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 61.08 0.165
3 287 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 61.14 0.197
4 128 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 62.75 0.249
5 321 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 62.95 0.181
6 127 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 63.13 0.298
7 174 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 63.42 0.288
8 209 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 64.00 0.194
Celkem 8 závodníků