Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů vytrvalců, žen, juniorů a juniorek

Praha - Běchovice (12. 12. 2020)

Přespolní běh - Junioři

(so, 12.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 62 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19:34
2 64 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:43
3 74 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:55
4 63 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:05
5 100 Lukáš JuránekLukáš Juránek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20:13
6 70 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:17
7 61 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20:21
8 60 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20:22
9 89 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20:24
10 68 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20:24
11 69 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 20:45
12 65 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20:47
13 87 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20:47
14 71 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 20:50
15 76 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21:01
16 75 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21:07
17 101 Hynek ŠkrabalHynek Škrabal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21:09
18 90 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21:11
19 82 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21:12
20 67 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21:27
21 93 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21:29
22 72 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21:34
23 84 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21:43
24 86 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21:43
25 73 Adensam Nicholas JanAdensam Nicholas Jan 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22:02
26 78 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22:11
27 81 Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 22:13
28 91 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22:13
29 83 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22:14
30 95 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22:21
31 77 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22:29
32 66 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22:40
33 97 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22:43
34 88 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 23:14
35 96 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23:54
36 98 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 26:15
99 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF
79 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
80 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
85 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
92 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
94 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 42 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 12.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 32 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29:25
2 30 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29:45
3 56 Matyášová Pavla SchornáMatyášová Pavla Schorná 80 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 29:47
4 50 Jana CoufalováJana Coufalová 97 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 30:03
5 31 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 30:13
6 44 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30:19
7 34 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30:22
8 38 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 30:32
9 33 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30:43
10 57 Dominika MiskovičDominika Miskovič 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30:58
11 49 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 31:04
12 35 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:11
13 40 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:18
14 36 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 31:21
15 55 Lenka KoubkováLenka Koubková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:22
16 42 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31:39
17 47 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32:19
18 37 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32:35
19 54 Stružková Hana ŠvestkováStružková Hana Švestková 83 Atletický klub Račí údolíAtletický klub Račí údolí 32:47
20 43 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 32:56
21 39 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 33:09
22 41 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33:35
23 46 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34:11
45 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
48 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
51 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice DNS
52 Barbora ChumlenováBarbora Chumlenová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
53 Barbora MacurováBarbora Macurová 99 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM DNS
Celkem 28 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 12.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 113 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:13
2 115 Bell Julia-Anna LilyBell Julia-Anna Lily 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:16
3 112 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:20
4 120 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14:24
5 111 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:33
6 118 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:51
7 122 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14:55
8 116 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15:08
9 121 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15:12
10 125 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:18
11 114 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 15:27
12 117 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15:35
13 126 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15:56
14 128 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15:57
15 110 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:59
16 131 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:01
17 127 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:04
18 124 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:17
19 132 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:19
20 123 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:29
21 129 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16:34
22 138 Heidi JuránkováHeidi Juránková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16:58
23 130 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 18:31
24 133 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18:54
25 137 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20:30
119 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
134 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
135 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
136 Veronika KoutnáVeronika Koutná 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Celkem 29 závodníků