Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejrychlejšího Nymburáka

Nymburk (1. 12. 2019)

skok daleký - Žáci

(ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 7 5.86 0.0
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 8 5.60 0.0
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 10 5.38 0.0
4 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 4.73 0.0
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 6 4.72 0.0
6 Teodor FajmonTeodor Fajmon
T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem
04 3 4.70 0.0
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 9 4.63 0.0
8 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 5 4.58 0.0
9 Michal BurešMichal Bureš
T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem
04 2 4.11 0.0
10 Matěj KloboučekMatěj Klobouček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4 4.04 0.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 1.12.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.71 0.0
2 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.43 0.0
3 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.41 0.0
4 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.28 0.0
5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 4.02 0.0
6 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.98 0.0
7 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.89 0.0
8 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.88 0.0
9 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.87 0.0
10 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.77 0.0
11 Filip SlabýFilip Slabý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.30 0.0
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.18 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 1.12.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.77 0.0
2 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.63 0.0
3 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.57 0.0
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.40 0.0
5 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.17 0.0
6 Klára NekovářováKlára Nekovářová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.91 0.0
Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 DNS 0.0
Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 DNS 0.0
Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.12.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5.05 0.0
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.94 0.0
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.62 0.0
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.52 0.0
5 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.51 0.0
6 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.47 0.0
7 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.42 0.0
8 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.29 0.0
9 Tereza MusilováTereza Musilová
T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem
06 4.15 0.0
10 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.12 0.0
11 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.12 0.0
12 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.11 0.0
13 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.07 0.0
14 Anežka MaršonováAnežka Maršonová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.98 0.0
15 Sophie MikováSophie Miková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.95 0.0
16 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.95 0.0
17 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.95 0.0
18 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.86 0.0
19 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.84 0.0
20 Nicole MarchalNicole Marchal
T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem
07 3.84 0.0
21 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.81 0.0
22 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.80 0.0
23 Gita ŽákováGita Žáková
T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem
07 3.77 0.0
24 Natálie PetrováNatálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.76 0.0
25 Martina DoušováMartina Doušová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.69 0.0
26 Anna RůžičkováAnna Růžičková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.57 0.0
27 Andrea BrejchováAndrea Brejchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.49 0.0
Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 NM 0.0
Julie PolusováJulie Polusová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 NM 0.0
Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 NM 0.0
Celkem 30 závodníků