Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejrychlejšího Nymburáka

Nymburk (1. 12. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.12.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodor FajmonTeodor Fajmon 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 2 07.77
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.90
3 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.00
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.12.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.01
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.29
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.35
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 1.12.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.16
2 Michal BurešMichal Bureš 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 2 08.32
3 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.42
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodor FajmonTeodor Fajmon 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 2 07.77
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.90
3 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.00
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.01
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.16
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.29
7 Michal BurešMichal Bureš 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 2 08.32
8 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.35
9 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.38
10 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.42

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.12.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.40
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.54
3 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.62
4 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.12.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.93
2 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.26
3 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.31
4 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.51
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.12.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 09.07
2 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.24
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.29
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.52
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.40
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.54
3 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.62
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.93
5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 09.07
6 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.24
7 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.26
8 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.29
9 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.31
10 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.33
11 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.51
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.52

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.12.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.16
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.46
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.48
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 1.12.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.47
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.76
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.94
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 1.12.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.21
2 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.43
3 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.16
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.46
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.47
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.48
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.76
6 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.94
7 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.21
8 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.43
9 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.45

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.36
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.40
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.46
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.46
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.75
3 Gita ŽákováGita Žáková 07 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 1 08.86
4 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.90
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.12
3 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.23
4 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.24
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.93
2 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.14
3 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole MarchalNicole Marchal 07 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 3 09.15
2 Martina DoušováMartina Doušová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.19
3 Tereza MusilováTereza Musilová 06 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 4 09.30
4 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.00
2 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.14
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.23
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.24
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.12
2 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.45
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.54
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.64
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 1.12.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.47
2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.98
3 Julie PolusováJulie Polusová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.36
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.40
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.46
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.46
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.74
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.75
7 Gita ŽákováGita Žáková 07 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 1 08.86
8 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.90
8 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.90
10 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.93
11 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.00
12 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.12
12 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.12
14 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.14
14 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.14
16 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
16 Nicole MarchalNicole Marchal 07 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 3 09.15
18 Martina DoušováMartina Doušová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.19
19 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.23
19 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.23
21 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.24
21 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.24
23 Tereza MusilováTereza Musilová 06 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 4 09.30
24 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
25 Eliška BurdováEliška Burdová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.45
26 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.47
27 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.54
28 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.64
29 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.98
30 Julie PolusováJulie Polusová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.15

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 1.12.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.07
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.14
3 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.78
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.94
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.12.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.80
2 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.12
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.39
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 1.12.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NeradŠimon Nerad 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.15
2 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.39
3 Jan MatoušekJan Matoušek 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.45
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 1.12.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.71
2 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.20
3 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.26
4 Petr ČížekPetr Čížek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.95
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 1.12.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 4 09.51
2 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.95
3 David ŠínDavid Šín 09 Skp NymburkSkp Nymburk 2 10.69
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 1.12.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.70
2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.04
3 Vojtěch HanelVojtěch Hanel 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.44
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.71
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.07
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.14
4 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.20
5 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.26
6 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 4 09.51
7 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.78
8 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.80
9 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.94
10 Petr ČížekPetr Čížek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.95
10 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.95
12 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.12
13 Šimon NeradŠimon Nerad 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.15
14 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.39
14 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.39
16 Jan MatoušekJan Matoušek 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.45
17 David ŠínDavid Šín 09 Skp NymburkSkp Nymburk 2 10.69
18 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.70
19 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.04
20 Vojtěch HanelVojtěch Hanel 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.44

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 1.12.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.63
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.98
3 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.06
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.12.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.08
2 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.16
3 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 09.26
4 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.42
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.12.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.34
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.37
3= Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.52
3= Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.52
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 1.12.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.73
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.86
3 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.94
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 1.12.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.08
2 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.18
3 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.71
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 1.12.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.04
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.11
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.63
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.98
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.04
4 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.06
5 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.08
6 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.11
7 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.16
8 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.22
9 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 09.26
10 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.34
11 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.37
12 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.42
13 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.52
13 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.52
15 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.67
16 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.73
17 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.86
18 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.94
19 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.08
20 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.18
21 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.71