6. Kontrolní oddílové závody Track & Field Brno
Brno - Kounicova (24. 10. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 24.10.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 08.4 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠpalekJan Špalek | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.8 | ||||||||||||||
3 | Dominik MatulaDominik Matula | 08 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.9 | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.10.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ChlupTomáš Chlup | 04 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.2 | ||||||||||||||
2 | Adam SchneiderAdam Schneider | 04 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 10.1 | ||||||||||||||
3 | David SchneiderDavid Schneider | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 11.6 | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 08.4 | |||
2 | Tomáš ChlupTomáš Chlup | 04 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.2 | |||
3 | Jan ŠpalekJan Špalek | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.8 | |||
4 | Dominik MatulaDominik Matula | 08 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.9 | |||
5 | Adam SchneiderAdam Schneider | 04 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 10.1 | |||
6 | David SchneiderDavid Schneider | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 11.6 |
60 m - Žákyně
(čt, 24.10.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.2 | ||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 06 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 09.4 | ||||||||||||||
3 | Anežka BuchtováAnežka Buchtová | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.8 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(čt, 24.10.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimkoDavid Šimko | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 09.8 | ||||||||||||||
2 | Eliáš ŠpačekEliáš Špaček | 08 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 10.2 | ||||||||||||||
3 | Martin HanulicsMartin Hanulics | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 10.2 | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 24.10.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aurélie ŠpačkováAurélie Špačková | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 10.1 | ||||||||||||||
2 | Tereza TušlováTereza Tušlová | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 10.9 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 11.6 | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (čt, 24.10.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BuchtováZuzana Buchtová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.5 | ||||||||||||||
2 | Johana VávrováJohana Vávrová | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 13.0 | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aurélie ŠpačkováAurélie Špačková | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 10.1 | |||
2 | Tereza TušlováTereza Tušlová | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 10.9 | |||
3 | Zuzana BuchtováZuzana Buchtová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.5 | |||
4 | Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 11.6 | |||
5 | Johana VávrováJohana Vávrová | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 13.0 |
skok daleký - Žáci
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 3.97 | 3.85 | 3.86 | 3.97 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Tomáš ChlupTomáš Chlup
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
04 | 3.94 | 3.75 | 3.94 | x | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 3.42 | 3.14 | x | 3.42 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
04 | 3.01 | 2.94 | x | 3.01 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
5 |
David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 2.45 | 2.28 | 2.45 | x | 2.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 2.25 | x | 1.55 | 2.25 | 2.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
06 | 3.49 | x | x | 3.49 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš ŠpačekEliáš Špaček
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
08 | 3.40 | 3.33 | 3.23 | 3.40 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | 3.40 | 2.90 | x | 3.40 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | 3.67 | 3.58 | 3.67 | 3.66 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Anežka BuchtováAnežka Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | 3.24 | 3.20 | 3.24 | 3.07 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Aurélie ŠpačkováAurélie Špačková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | 2.86 | 2.63 | 2.84 | 2.86 | 2.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Tereza TušlováTereza Tušlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | 2.83 | 2.74 | 2.30 | 2.83 | 2.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
5 |
Johana VávrováJohana Vávrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
12 | 2.54 | 2.22 | 2.50 | 2.54 | 2.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Zuzana BuchtováZuzana Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | 2.54 | 2.19 | 2.36 | 2.54 | 2.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
7 |
Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | 2.47 | 2.46 | 2.47 | x | 2.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |