Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. Kontrolní oddílové závody Track & Field Brno

Brno - Kounicova (24. 10. 2019)

skok daleký - Žáci

(čt, 24.10.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 3.97 3.853.863.973.970.00.00.0
2 Tomáš ChlupTomáš Chlup
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 3.94 3.753.94x3.940.00.00.0
3 Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 3.42 3.14x3.423.420.00.00.0
4 Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 3.01 2.94x3.013.010.00.00.0
5 David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 2.45 2.282.45x2.450.00.00.0
6 Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 2.25 x1.552.252.250.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 24.10.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
06 3.49 xx3.493.490.00.00.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 24.10.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš ŠpačekEliáš Špaček
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 3.40 3.333.233.403.400.00.00.0
2 David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 3.40 2.90x3.403.400.00.00.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 24.10.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 3.67 3.583.673.663.670.00.00.0
2 Anežka BuchtováAnežka Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 3.24 3.203.243.073.240.00.00.0
3 Aurélie ŠpačkováAurélie Špačková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 2.86 2.632.842.862.860.00.00.0
4 Tereza TušlováTereza Tušlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 2.83 2.742.302.832.830.00.00.0
5 Johana VávrováJohana Vávrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 2.54 2.222.502.542.540.00.00.0
6 Zuzana BuchtováZuzana Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 2.54 2.192.362.542.540.00.00.0
7 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 2.47 2.462.47x2.470.00.00.0
Celkem 7 závodníků