6. Kontrolní oddílové závody Track & Field Brno
Brno - Kounicova (24. 10. 2019)skok daleký - Žáci
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 3.97 | 3.85 | 3.86 | 3.97 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Tomáš ChlupTomáš Chlup
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
04 | 3.94 | 3.75 | 3.94 | x | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Jan ŠpalekJan Špalek
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 3.42 | 3.14 | x | 3.42 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Adam SchneiderAdam Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
04 | 3.01 | 2.94 | x | 3.01 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
5 |
David SchneiderDavid Schneider
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 2.45 | 2.28 | 2.45 | x | 2.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Martin HanulicsMartin Hanulics
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
07 | 2.25 | x | 1.55 | 2.25 | 2.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
06 | 3.49 | x | x | 3.49 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš ŠpačekEliáš Špaček
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
08 | 3.40 | 3.33 | 3.23 | 3.40 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
David ŠimkoDavid Šimko
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | 3.40 | 2.90 | x | 3.40 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(čt, 24.10.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | 3.67 | 3.58 | 3.67 | 3.66 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Anežka BuchtováAnežka Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
09 | 3.24 | 3.20 | 3.24 | 3.07 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Aurélie ŠpačkováAurélie Špačková
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | 2.86 | 2.63 | 2.84 | 2.86 | 2.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Tereza TušlováTereza Tušlová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
10 | 2.83 | 2.74 | 2.30 | 2.83 | 2.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
5 |
Johana VávrováJohana Vávrová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
12 | 2.54 | 2.22 | 2.50 | 2.54 | 2.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Zuzana BuchtováZuzana Buchtová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | 2.54 | 2.19 | 2.36 | 2.54 | 2.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
7 |
Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
11 | 2.47 | 2.46 | 2.47 | x | 2.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |