Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS

Kladno-Sletiště (24. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci

(út, 24.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:37.8
2 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.3
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:45.6
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.4
5 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.2
6 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.7
7 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.7
8 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.8
9 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.0
10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.0
11 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.7
12 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.2
13 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.4
14 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.8
15 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.1
16 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.8
17 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.0
18 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.0
19 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.7
20 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.0
21 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.0
22 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:17.6
23 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:20.9
24 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.0
25 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.0
26 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:27.0
27 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:28.0
28 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:30.9
29 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:31.0
30 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:32.0
31 Matouš BečkaMatouš Bečka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:32.6
32 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:32.6
33 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:37.8
34 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:42.0
35 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:45.0
36 Jonáš VaněkJonáš Vaněk 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:45.1
37 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:47.0
38 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:59.0
39 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:50.0
Celkem 39 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 24.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.1
2 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.6
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.9
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.1
5 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:14.5
6 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.5
7 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.8
8 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:17.2
9 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:19.0
10 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:19.2
11 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:21.0
12 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:23.0
13 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:25.0
14 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:28.3
15 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:38.8
16 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:40.0
17 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:42.8
18 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:57.0
19 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.0
20 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:05.0
21 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:06.0
22 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:27.0
23 Nela ŠkarkováNela Škarková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:54.0
Celkem 23 závodníků