Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS

Kladno-Sletiště (24. 9. 2019)

skok daleký - Ml. žáci

(út, 24.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.40
2 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4.35
3= Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.30
3= Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.30
5 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.28
6= Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4.20
6= David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4.20
8 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.18
9 Matěj BacílekMatěj Bacílek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4.17
10 Rudolf SelicharRudolf Selichar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.12
11 Jakub ŠašekJakub Šašek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4.02
12= Filip ŠkubalFilip Škubal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.00
12= Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.00
12= David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4.00
15 Tomáš PlochTomáš Ploch
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.88
16 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.85
17= Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.80
17= Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.80
19 Petr ŠidíkPetr Šidík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.78
20 Kristián ŠkváraKristián Škvára
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.70
21 Matěj ŠašekMatěj Šašek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.67
22= Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.64
22= Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.64
24 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.63
25 Vladimír BartošVladimír Bartoš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.59
26 Matěj JunekMatěj Junek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.56
27= Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.50
27= Antonín KolbekAntonín Kolbek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.50
29 Adam HůlaAdam Hůla
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.42
30= Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.40
30= Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.40
30= Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.40
33 Tomáš LangTomáš Lang
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.30
34 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.25
35 Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.10
36 Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.07
37 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.05
38 Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2.98
39 Filip MaříkFilip Mařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2.90
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 24.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4.00
2 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.99
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.98
4= Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.80
4= Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.80
4= Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.80
7= Agáta MarkováAgáta Marková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.78
7= Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.78
9 Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.60
10 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.55
11= Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.50
11= Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.50
11= Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.50
11= Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.50
15 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.26
16 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.20
17 Valentýna VosykováValentýna Vosyková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.02
18 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3.00
19= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2.95
19= Noemi LexováNoemi Lexová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 2.95
21 Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2.85
22= Tereza KamenskáTereza Kamenská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2.80
22= Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2.80
Celkem 23 závodníků