Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS

Kladno-Sletiště (24. 9. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(út, 24.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.98
2 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90
3 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.14
4 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.15
5 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28
6 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.29
7 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
8 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.39
9 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
10 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45
11 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49
12 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.55
13 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.57
14 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.84
15 Matouš BečkaMatouš Bečka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.87
16 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.90
17 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.91
18 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.11
19 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.12
20 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.25
21 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.39
22 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.45
23 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.48
24 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
25 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.74
26 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.75
27 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.84
28 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.86
29 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.87
30 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.88
31 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.90
32 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.96
33 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.10
34 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.30
35 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.35
36 Jonáš VaněkJonáš Vaněk 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.47
37 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.72
38 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.14
39 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.10
Celkem 39 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(út, 24.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.77
2 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.29
3 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.55
4= Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.78
4= Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.78
6 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.87
7 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.94
8 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.11
9 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.30
10 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.31
11 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.45
12 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.73
13 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13.92
14= Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.18
14= Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.18
16 Tereza KamenskáTereza Kamenská 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.60
17 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.67
18 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.85
19 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.03
20 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.29
21 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.74
22 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.05
23 Nela ŠkarkováNela Škarková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.41
Celkem 23 závodníků