výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Podzimní oddílový běh

Vrchlabí (8. 11. 2019)

Přespolní běh - Žáci

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:35.6
Poznámky:
1000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:51.4
2= Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:55.1
2= Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:55.1
4 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:00.1
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:12.5
6 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:13.7
7 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:16.2
Poznámky:
800 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:12.5
Poznámky:
1000 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:01.8
2 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:04.6
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:09.3
4 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:12.5
5 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:16.9
Poznámky:
1000 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:50.6
2 Adéla HolubcováAdéla Holubcová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:07.1
3 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:10.4
4 Veronika SaturováVeronika Saturová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:11.4
5 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:26.6
6 Adéla MusilováAdéla Musilová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:59.4
7 Anna StránskáAnna Stránská 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:59.9
8 Nela TimlinNela Timlin 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:01.2
9 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:01.3
10 Michaela PlaceMichaela Place 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4:02.0
Poznámky:
800 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:28.8
2 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:31.8
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:34.6
4 David JanataDavid Janata 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:35.7
5 Vojtěch IndrákVojtěch Indrák 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:39.5
6 Miroslav ZetohaMiroslav Zetoha 13 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:54.1
7 Sebastian MavroianSebastian Mavroian 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:56.7
8 Jakub PracnýJakub Pracný 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:58.7
9 Jakub JarošJakub Jaroš 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:59.6
10 Jakub MásloJakub Máslo 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:00.9
11 Vít PohlVít Pohl 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:11.7
12 Tomáš VotočekTomáš Votoček 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:16.8
Poznámky:
400 m
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:11.8
2 Jan ŠvimberskýJan Švimberský 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:25.1
3 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:29.9
4 Petr BorůfkaPetr Borůfka 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:33.5
5 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:34.9
6 Adam JindraAdam Jindra 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:37.6
7 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:03.6
8 Marek PrůšaMarek Průša 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:04.1
Poznámky:
600 m
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:25.2
2 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:29.2
3 Elen ŠtemberováElen Štemberová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:31.2
4 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:33.1
5 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:37.4
6 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:37.6
7 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:37.7
8 Kateřina FaltusováKateřina Faltusová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:43.0
9 Julie Ágnes PolonskáJulie Ágnes Polonská 13 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:43.0
10 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:44.1
11 Bára MalátováBára Malátová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:46.6
12 Eliška FarskáEliška Farská 13 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:47.2
13 Stela PaulíčkováStela Paulíčková 13 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:48.4
14 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:48.9
15 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:51.6
16 Karolína JirouskováKarolína Jirousková 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1:57.2
17 Sára PtáčkováSára Ptáčková 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:00.3
Poznámky:
400 m
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(pá, 8.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:16.7
2 Nicola TavaliNicola Tavali 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:20.3
3 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:28.8
4 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:30.3
5 Tereza VrbatováTereza Vrbatová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:36.1
6 Karolína HančováKarolína Hančová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:36.8
7 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:41.3
8 Adála PaděrováAdála Paděrová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:41.6
9 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:41.8
Poznámky:
600 m
Celkem 9 závodníků