Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva a dorostu

Otrokovice (12. 12. 2019)

skok vysoký - Dorostenci

(čt, 12.12.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 1,71 1,75 1,81
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 8 1.75 oo-ooooxooxoxxx
2 Adam SychraAdam Sychra
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 1.67 oo-xooxoxoxxoxxx
3 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 1.59 oo-oooxxx
4 Martin HolubMartin Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 1.55 oo-ooxxx
5 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 1.43 oxo-xxx
6 Jan StaněkJan Staněk
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 1.39 oxxx
7 Šimon PrudkýŠimon Prudký
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 1.39 xoxxx
8 Tadeáš PennerTadeáš Penner
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6 1.39 xxoxxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 12.12.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,21 1,26 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 1,71 1,75
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 11 1.75 -----oo-ooooooo
2= Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 8 1.39 ooooxooxxx
2= Erik PavlíčekErik Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 10 1.39 --ooxooxxx
4 Jan DvouletýJan Dvouletý
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 1.35 ooooxoxxx
5 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 6 1.35 xoxxooxoxoxxx
6 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1.21 oxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 12.12.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,16 1,21 1,26 1,31 1,35 1,39 1,43
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1.35 -oooooxxx
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 10 1.35 oooooxxoxxx
3= Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 11 1.31 oooooxxx
3= Ema TurečkováEma Turečková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6 1.31 oooooxxx
5 Sára KolářováSára Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3 1.31 ooxooxxoxxx
6 Klára HalíkováKlára Halíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 1.26 ooooxxx
7 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 9 1.26 oooxoxxx
8 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 8 1.21 oxoxxoxxx
Adéla TomášováAdéla Tomášová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 NM xxx
Celkem 9 závodníků