výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

17. ročník Vánočního utkání žactva

Olomouc (18. 12. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.36
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.51
3 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.62
MS Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.30
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.47
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.67
3 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.72
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.66
2 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.09
MS Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.85
MS Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.93
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 18.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.20
2 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.37
3 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.63
MS Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.32
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 18.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.00
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.39
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.93
4 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 07.30
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.36
3 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.47
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.51
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.62
6 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.66
7 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.67
8 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.72
9 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
10 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.85
11 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.93
12 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.00
13 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.09
14 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.20
15 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.32
16 Patrik VodákPatrik Vodák 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.37
17 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.39
18 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.63
19 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.93
20 Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.26

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.80
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.05
3 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.38
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.39
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.26
2 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.54
3 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.63
Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.62
2 Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.73
3 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.76
Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.01
2 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.52
3 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.71
4 Václav HolubářVáclav Holubář 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.78
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.65
MS Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.66
MS Tomáš KojeckýTomáš Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.80
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.05
3 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.26
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.38
5 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.39
6 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.54
7 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.62
8 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.63
9 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.65
10 Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.73
11 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.76
12 Richard KoláčekRichard Koláček 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.01
13 Tomáš KojeckýTomáš Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.38
14 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.52
15 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.66
16 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.71
17 Václav HolubářVáclav Holubář 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.78
Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.19
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.33
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.46
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.53
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.51
2 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.95
3 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.03
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.08
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.10
Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.19
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.33
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.46
4 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.51
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.53
6 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.95
7 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.03
8 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.08
9 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.10
Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.32
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.65
3 2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.69
4 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.03
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.73
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.86
3 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.95
2 Nela PeškováNela Pešková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.07
3 3 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.20
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.77
2 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.10
3 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.19
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.32
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.65
3 2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.69
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.73
5 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.77
6 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.86
7 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.95
8 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.98
9 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.03
10 Nela PeškováNela Pešková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.07
11 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.10
12 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.19
13 3 Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.20

800 m - Žáci

(st, 18.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:21.12
2 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:22.64
3 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:22.74
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:22.97
5 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:27.77
6 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:28.22
7 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:33.81
8 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:35.52
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 18.12.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:34.58
2 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:34.70
3 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:41.47
4 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:43.77
5 Martin HaluzíkMartin Haluzík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:46.69
6 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:50.81
7 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 2:52.13
8 Šimon KrečmerŠimon Krečmer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:53.93
9 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 3:04.84
10 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 3:21.26
Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 18.12.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:40.06
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 18.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:46.23
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:47.11
3 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:48.40
4 Aghata ChytilováAghata Chytilová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:48.62
5 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 2:57.20
6 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:58.02
7 4 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:58.15
8 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:58.52
9 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:59.43
10 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 3:02.72
11 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 3:12.97
12 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 3:29.86
Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.80
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.80
3 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.91
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.82
2 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.14
3 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.17
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.55
2 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.83
3 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.31
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.80
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.80
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.82
4 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.91
5 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.14
6 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.17
7 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.55
8 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.83
9 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.31
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.17
2 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.46
3 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.49
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.58
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.34
3 Jan MacourekJan Macourek 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.17
2 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.46
3 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.49
4 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.58
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.34
6 Jan MacourekJan Macourek 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.58
Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.15
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.33
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.33
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.44
2 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.89
3 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.48
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.64
2 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.80
3 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.93
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.15
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.33
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.33
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.44
5 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.89
6 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.48
7 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.64
8 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.80
9 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.93

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.12.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.83
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.90
3 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.86
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 18.12.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.83
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.51
Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.12.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.87
2 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.06
3 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.56
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.83
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.90
3 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.83
4 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.86
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.87
6 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.06
7 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.51
8 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.56
Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS

4 x 200 m - Žáci

(st, 18.12.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brychta, Kika, Haluzík, Jakob Brychta, Kika, Haluzík, Jakob Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:50.57
2 Coufal, Moravec, Tomášek, Mikeš Coufal, Moravec, Tomášek, Mikeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.58
3 Čermák, Kratina, Vodák, Slavíček Čermák, Kratina, Vodák, Slavíček Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 1:58.91
4 Drásal, Pražák, Ramsey, Vašák Drásal, Pražák, Ramsey, Vašák TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:02.07
5 Koblížek, Carda, Kloc, Svoboda Koblížek, Carda, Kloc, Svoboda Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:03.61
6 Budař, Kouba, Vojáček, Ludva Budař, Kouba, Vojáček, Ludva Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:05.95
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci

(st, 18.12.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Küschner, Pupík, Lambertucci, Spiller Küschner, Pupík, Lambertucci, Spiller TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:03.09
2 Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Bálint, Kloc, Macourek, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:05.50
3 Bednařík, Pěček, Punge, Kopec Bednařík, Pěček, Punge, Kopec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:08.23
4 Faltýnek, Jenáček, Krečmer, Koláček Faltýnek, Jenáček, Krečmer, Koláček Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:16.24
Hus, Schwarz, Šiška, Tarkowski Hus, Schwarz, Šiška, Tarkowski Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žákyně

(st, 18.12.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Delprete, Kozáková, Levková, Zelová Delprete, Kozáková, Levková, Zelová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:03.05
2 Kutalová, Dobešová, Pupíková, Venoušová Kutalová, Dobešová, Pupíková, Venoušová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:04.97
3 Světlíková, Schusterová, Marková, Zapletalová Světlíková, Schusterová, Marková, Zapletalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:11.68
4 Wlasáková, Marková, Andrýsková, Vrbická Wlasáková, Marková, Andrýsková, Vrbická Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:17.53
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně

(st, 18.12.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štoplová, Škopová, Kohoutková, Sikorová Štoplová, Škopová, Kohoutková, Sikorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:03.87
2 Homoláčová, Jurečková, Jurečková, Stejskalová Homoláčová, Jurečková, Jurečková, Stejskalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:07.76
3 Janáková, Vaňáková, Sekaninová, Zatloukalová Janáková, Vaňáková, Sekaninová, Zatloukalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:10.45
4 Chytilová, Sedláčková, Hrubanová, Jungmannová Chytilová, Sedláčková, Hrubanová, Jungmannová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:19.20
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.781.80
1 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 7 1.78 ------oooooxxx
2 Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 5 1.75 ---oooooxxoxoxxx
3 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.70 -----ooooxxx
4 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 1.60 --ooooxoxxx
5 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 1.55 --oxooxxoxxx
6 Martin CardaMartin Carda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 1.35 -oxxx
MS Filip CoufalFilip Coufal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 1.45 oooxoxxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.55
1 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 1.55 --ooooxoxxxo
2 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 5 1.50 ooooooxoxxxx
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 1.50 oooooxoxoxxx
4 Jan KojeckýJan Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 1.40 oxooxxoxxoxxx
5 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 1.35 ooooxxx
6 Richard KoláčekRichard Koláček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 1.30 ooxxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 18.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.63
1 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 8 1.60 ---oxoxoxxooxxx
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 9 1.55 ---ooooxxx
3 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 1.55 ----ooxoxxx
4 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 1.40 -oooxxx
5 Lucie MarkováLucie Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 1.35 ooxoxxx
6 Lucie WlasákováLucie Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4 1.30 xxoxoxxx
7= Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3 1.25 o
7= Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 6 1.25 oxxx
MS Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 1.45 ---xooxxx
MS Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 1.40 oxooxxoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 18.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.45
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 7 1.40 ---xooxoxxoxxx
2 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 1.35 ooooxxoxxoxxx
3 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 1.30 oooooxxx
4 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 1.30 ooooxoxxx
5 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 1.30 -oooxxoxxx
6 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 1.25 ooxoxxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 18.12.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 5.74 5.74xx5.74x0.00.0
2 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 5.57 5.395.575.235.575.310.00.0
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 9 5.40 5.35x5.405.40x0.00.0
4 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 5.35 x5.125.205.205.350.00.0
5 Patrik VodákPatrik Vodák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 4 5.22 5.225.03x5.224.950.00.0
6 Ondřej KlocOndřej Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1 5.12 5.124.785.095.124.920.00.0
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 5.08 5.084.99x5.084.730.00.0
8 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 7 4.95 4.954.894.804.954.940.00.0
9 Martin VašákMartin Vašák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 3 4.78 4.184.744.684.744.780.00.0
10 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 4.44 4.444.204.104.444.050.00.0
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 18.12.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 5.28 x5.025.285.285.110.00.0
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 11 5.24 x4.585.245.24x0.00.0
3 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 9 5.23 x4.98x4.985.230.00.0
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 5.00 5.00x4.495.004.800.00.0
5 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.86 4.704.654.864.864.840.00.0
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 4.58 4.284.324.304.324.580.00.0
7 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 4.57 4.144.174.544.544.570.00.0
8 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 4.49 4.084.464.494.490.00.00.0
9 Martin PupíkMartin Pupík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 4.41 4.414.254.374.41x0.00.0
10 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 4.15 4.064.054.154.154.080.00.0
11 Theodor HorníčekTheodor Horníček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 3.89 3.743.713.813.813.890.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 9 5.22 4.785.225.035.224.830.00.0
2 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 4.87 4.604.87x4.87x0.00.0
3 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 6 4.85 4.694.844.854.854.840.00.0
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 4.76 4.544.734.764.764.620.00.0
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 8 4.73 4.734.62x4.734.690.00.0
6 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.61 4.44x4.614.614.510.00.0
7 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.60 x4.604.554.60x0.00.0
8 Magdalena MarkováMagdalena Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 4.37 4.373.983.984.374.120.00.0
9 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 5 4.23 x4.23x4.23x0.00.0
10 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 4.21 4.214.194.024.214.190.00.0
MS Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 4.47 xx4.474.47x0.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 18.12.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 4.94 4.75x4.944.944.090.00.0
2 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 4.66 x4.524.534.534.660.00.0
3 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 4.42 4.274.424.174.424.340.00.0
4 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 4.40 xx4.304.304.400.00.0
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 4.38 4.38xx4.384.070.00.0
6 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 4.36 4.364.324.254.364.310.00.0
7 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 2 4.11 4.113.72x4.113.850.00.0
8 Nela PeškováNela Pešková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 8 4.09 3.80x3.773.804.090.00.0
9 Aneta JanákováAneta Janáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 4.02 3.774.004.024.023.970.00.0
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 11 10.77 10.7510.7710.7610.7710.100.00.0
2 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 10 10.21 09.3510.2109.7910.2110.150.00.0
3 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 08.17 08.1707.6407.1408.1707.440.00.0
4 Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 07.89 07.3907.2407.8907.8907.400.00.0
5 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5 07.27 07.2707.0006.5707.2707.070.00.0
6 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 9 07.10 06.6507.0106.8207.0107.100.00.0
7 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 3 07.01 05.9907.0106.7207.0107.010.00.0
8 Adéla DrmolováAdéla Drmolová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 06.95 06.4206.9506.8306.9506.570.00.0
9 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 06.42 06.4206.1406.3306.42x0.00.0
MS Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 06.85 06.5506.4206.8506.8506.310.00.0
MS Eva BorůvkováEva Borůvková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 07.77 06.7006.8907.7707.7706.740.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 18.12.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym HájekJáchym Hájek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 10.41 10.4109.8110.1010.4110.280.00.0
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 10.01 09.5609.5009.8809.8810.010.00.0
3 Marek MoudrýMarek Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1 08.94 08.3008.3308.4408.4408.940.00.0
4 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 5 08.89 08.8708.4308.6008.8708.890.00.0
5 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4 08.67 x08.2008.2908.2908.670.00.0
6 Michal BálintMichal Bálint
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 08.20 07.6308.1508.2008.2008.030.00.0
7 Matěj PěčekMatěj Pěček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3 07.64 07.1707.4307.6407.6407.430.00.0
8 Václav HolubářVáclav Holubář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 2 05.58 05.5805.3005.1005.5805.160.00.0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 18.12.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 13.49 13.49x13.1013.4913.160.00.0
2 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 08.61 06.8207.1807.2907.2908.610.00.0
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 08.38 07.0008.1808.2308.2308.380.00.0
4 Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 3 08.06 07.8207.5808.0608.0607.950.00.0
5 Johana KorandováJohana Korandová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 07.91 07.9007.4607.8707.9007.910.00.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 18.12.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 11 12.51 12.4212.5111.9712.5111.260.00.0
2 Adam ŠálekAdam Šálek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 9 11.81 11.8111.2611.2211.8111.480.00.0
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 11.26 11.2610.9011.1811.2610.810.00.0
4 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 8 11.17 11.1710.5110.1811.1710.800.00.0
5 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 7 09.98 09.9809.9009.3009.9807.400.00.0
6 Matěj VrbaMatěj Vrba
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 09.93 09.3708.4609.9309.9309.400.00.0
7 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 6 09.69 09.2109.1409.4909.4909.690.00.0
8 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 09.67 09.6709.5409.5909.6708.980.00.0
9 Radovan KouřilRadovan Kouřil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 09.38 08.72x08.4308.7209.380.00.0
10 Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3 09.11 07.4108.8108.3308.8109.110.00.0
11 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 07.41 07.1307.3007.4107.4106.740.00.0
Celkem 11 závodníků