Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

17. ročník Vánočního utkání žactva

Olomouc (18. 12. 2019)

skok daleký - Žáci

(st, 18.12.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 5.74 5.74xx5.74x0.00.0
2 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 5.57 5.395.575.235.575.310.00.0
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 9 5.40 5.35x5.405.40x0.00.0
4 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 5.35 x5.125.205.205.350.00.0
5 Patrik VodákPatrik Vodák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 4 5.22 5.225.03x5.224.950.00.0
6 Ondřej KlocOndřej Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1 5.12 5.124.785.095.124.920.00.0
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 5.08 5.084.99x5.084.730.00.0
8 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 7 4.95 4.954.894.804.954.940.00.0
9 Martin VašákMartin Vašák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 3 4.78 4.184.744.684.744.780.00.0
10 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 4.44 4.444.204.104.444.050.00.0
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 18.12.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 5.28 x5.025.285.285.110.00.0
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 11 5.24 x4.585.245.24x0.00.0
3 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 9 5.23 x4.98x4.985.230.00.0
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 5.00 5.00x4.495.004.800.00.0
5 Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.86 4.704.654.864.864.840.00.0
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 4.58 4.284.324.304.324.580.00.0
7 Jan MacourekJan Macourek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 4.57 4.144.174.544.544.570.00.0
8 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 4.49 4.084.464.494.490.00.00.0
9 Martin PupíkMartin Pupík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 4.41 4.414.254.374.41x0.00.0
10 Albert KlocAlbert Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 4.15 4.064.054.154.154.080.00.0
11 Theodor HorníčekTheodor Horníček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 3.89 3.743.713.813.813.890.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 18.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 9 5.22 4.785.225.035.224.830.00.0
2 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 4.87 4.604.87x4.87x0.00.0
3 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 6 4.85 4.694.844.854.854.840.00.0
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 4.76 4.544.734.764.764.620.00.0
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 8 4.73 4.734.62x4.734.690.00.0
6 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.61 4.44x4.614.614.510.00.0
7 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.60 x4.604.554.60x0.00.0
8 Magdalena MarkováMagdalena Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 4.37 4.373.983.984.374.120.00.0
9 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 5 4.23 x4.23x4.23x0.00.0
10 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1 4.21 4.214.194.024.214.190.00.0
MS Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 4.47 xx4.474.47x0.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 18.12.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 4.94 4.75x4.944.944.090.00.0
2 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 4.66 x4.524.534.534.660.00.0
3 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 4.42 4.274.424.174.424.340.00.0
4 Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 1 4.40 xx4.304.304.400.00.0
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 4 4.38 4.38xx4.384.070.00.0
6 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 4.36 4.364.324.254.364.310.00.0
7 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 2 4.11 4.113.72x4.113.850.00.0
8 Nela PeškováNela Pešková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 8 4.09 3.80x3.773.804.090.00.0
9 Aneta JanákováAneta Janáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 4.02 3.774.004.024.023.970.00.0
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků