Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale

Ostrava - Vítkovice (17. 1. 2020)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.50
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.66
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 09.42
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.79
5 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 10.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.64
2 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 09.83
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.58
4 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.50
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.66
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 09.42
4 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.64
5 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.79
6 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 09.83
7 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 10.87
8 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.58
9 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.34

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 10.85
2 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 11.12
3 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.20
4 František FadrnýFrantišek Fadrný 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.15
5 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 12.25
6 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 13.88
7 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2 12.40
2 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.64
3 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 12.71
4 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 12.72
5 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 13.82
6 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 14.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 10.85
2 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 11.12
3 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.20
4 František FadrnýFrantišek Fadrný 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.15
5 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 12.25
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2 12.40
7 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.64
8 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 12.71
9 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 12.72
10 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 13.82
11 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 13.88
12 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 14.34
13 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.56

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.57
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.66
3 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.45
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.14
5 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.16
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 8 11.21
7 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.52
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.82
2 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.43
3 Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.52
4 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 11.56
5 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.69
6 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.57
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.66
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.82
4 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.45
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.14
6 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.16
7 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 8 11.21
8 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.43
9 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.52
9 Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 11.52
11 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 11.56
12 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.69
13 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.35

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 10.45
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 10.78
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 10.98
4 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 11.70
5 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.67
Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.08
2 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.17
3 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.49
4 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.22
5 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 7 14.71
Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 12.15
2 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 12.20
3 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.38
4 Mariana PolívkováMariana Polívková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.85
5 Grácie BlahákováGrácie Blaháková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 10.45
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 10.78
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 10.98
4 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 11.70
5 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 12.15
6 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 12.20
7 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.38
8 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.67
9 Mariana PolívkováMariana Polívková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.85
10 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.08
11 Ema NezdařilováEma Nezdařilová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.17
12 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.49
13 Grácie BlahákováGrácie Blaháková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.56
14 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.22
15 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 7 14.71
Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS