Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v hale
Ostrava - Vítkovice (17. 1. 2020)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 4 | 37.99 | ||||||||||||||
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 39.47 | ||||||||||||||
3 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 40.37 | ||||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 42.62 | ||||||||||||||
5 | Dominik ŠvecDominik Švec | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 43.62 | ||||||||||||||
Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 40.42 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 41.70 | ||||||||||||||
3 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 3 | 42.57 | ||||||||||||||
4 | Jiří PolákJiří Polák | 06 | BYAC Brno | 2 | 54.83 | ||||||||||||||
Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Tomáš VelebaTomáš Veleba | 05 | BYAC Brno | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 4 | 37.99 | |||
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 39.47 | |||
3 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 40.37 | |||
4 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 40.42 | |||
5 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 41.70 | |||
6 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 3 | 42.57 | |||
7 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 42.62 | |||
8 | Dominik ŠvecDominik Švec | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 43.62 | |||
9 | Jiří PolákJiří Polák | 06 | BYAC Brno | 2 | 54.83 | |||
Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DNS | ||||
Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | DNS | ||||
Tomáš VelebaTomáš Veleba | 05 | BYAC Brno | 6 | DQ |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HorákTomáš Horák | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 45.93 | ||||||||||||||
2 | Adam ValíčekAdam Valíček | 08 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 47.63 | ||||||||||||||
3 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 49.06 | ||||||||||||||
4 | Thomas KorolkovThomas Korolkov | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 50.53 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch TruskaVojtěch Truska | 09 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 50.55 | ||||||||||||||
6 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 52.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolas Zdeněk ZemanNicolas Zdeněk Zeman | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 51.16 | ||||||||||||||
2 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 52.31 | ||||||||||||||
3 | Petr ŠebekPetr Šebek | 08 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 53.16 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BoudnýOndřej Boudný | 08 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 54.14 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠivecMarek Šivec | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 61.03 | ||||||||||||||
Ondřej ZemanOndřej Zeman | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 17.1.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrenželokMatěj Krenželok | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 51.89 | ||||||||||||||
2 | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 2 | 55.85 | ||||||||||||||
3 | Jakub StojanJakub Stojan | 09 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 62.17 | ||||||||||||||
4 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 08 | ASK Blansko | 1 | 67.35 | ||||||||||||||
Lukáš BártaLukáš Bárta | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 17.1.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SlezákOndřej Slezák | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 47.20 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 50.48 | ||||||||||||||
3 | Vít KrůzaVít Krůza | 08 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 2 | 51.94 | ||||||||||||||
4 | Jakub BurianJakub Burian | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 53.57 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HorákTomáš Horák | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 45.93 | |||
2 | Ondřej SlezákOndřej Slezák | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 47.20 | |||
3 | Adam ValíčekAdam Valíček | 08 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 47.63 | |||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 49.06 | |||
5 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 50.48 | |||
6 | Thomas KorolkovThomas Korolkov | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 50.53 | |||
7 | Vojtěch TruskaVojtěch Truska | 09 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 50.55 | |||
8 | Nicolas Zdeněk ZemanNicolas Zdeněk Zeman | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 51.16 | |||
9 | Matěj KrenželokMatěj Krenželok | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 51.89 | |||
10 | Vít KrůzaVít Krůza | 08 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 2 | 51.94 | |||
11 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 52.31 | |||
12 | Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 52.34 | |||
13 | Petr ŠebekPetr Šebek | 08 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 53.16 | |||
14 | Jakub BurianJakub Burian | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 53.57 | |||
15 | Ondřej BoudnýOndřej Boudný | 08 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 54.14 | |||
16 | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 2 | 55.85 | |||
17 | Marek ŠivecMarek Šivec | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 61.03 | |||
18 | Jakub StojanJakub Stojan | 09 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 62.17 | |||
19 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 08 | ASK Blansko | 1 | 67.35 | |||
Ondřej ZemanOndřej Zeman | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | DNF | ||||
Lukáš BártaLukáš Bárta | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 5 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.18 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 42.28 | ||||||||||||||
3 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.51 | ||||||||||||||
4 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 43.18 | ||||||||||||||
5 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 45.52 | ||||||||||||||
6 | Veronika BöhmováVeronika Böhmová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 47.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 46.07 | ||||||||||||||
2 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 47.07 | ||||||||||||||
3 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 3 | 48.41 | ||||||||||||||
4 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 49.69 | ||||||||||||||
5 | Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 50.03 | ||||||||||||||
6 | Nikola BukáčkováNikola Bukáčková | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 51.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 17.1.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | VSK Univerzita Brno | 3 | 45.02 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 46.33 | ||||||||||||||
3 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 4 | 46.74 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 5 | 46.87 | ||||||||||||||
5 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 50.16 | ||||||||||||||
6 | Kateřina LedeckáKateřina Ledecká | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.18 | |||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 42.28 | |||
3 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.51 | |||
4 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 43.18 | |||
5 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | VSK Univerzita Brno | 3 | 45.02 | |||
6 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 45.52 | |||
7 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 46.07 | |||
8 | Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 46.33 | |||
9 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 4 | 46.74 | |||
10 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 5 | 46.87 | |||
11 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 47.07 | |||
12 | Veronika BöhmováVeronika Böhmová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 47.75 | |||
13 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 3 | 48.41 | |||
14 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 49.69 | |||
15 | Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 50.03 | |||
16 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 50.16 | |||
17 | Kateřina LedeckáKateřina Ledecká | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.19 | |||
18 | Nikola BukáčkováNikola Bukáčková | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 51.33 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 17.1.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 43.16 | ||||||||||||||
2 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 3 | 49.72 | ||||||||||||||
3 | Stela NavrátilováStela Navrátilová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 49.99 | ||||||||||||||
4 | Johana ČechováJohana Čechová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 51.30 | ||||||||||||||
5 | Daniela ŘihákováDaniela Řiháková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 52.87 | ||||||||||||||
6 | Nela DrozdováNela Drozdová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 63.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 17.1.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 49.70 | ||||||||||||||
2 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 50.27 | ||||||||||||||
3 | Ema FialováEma Fialová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 51.27 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 3 | 53.45 | ||||||||||||||
5 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 55.30 | ||||||||||||||
6 | Natálie ŠafářováNatálie Šafářová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 58.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 17.1.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta StříbrskáAneta Stříbrská | 08 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 50.65 | ||||||||||||||
2 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | JAC Brno | 4 | 51.65 | ||||||||||||||
3 | Marie MatejováMarie Matejová | 08 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 53.39 | ||||||||||||||
4 | Lucie NečasováLucie Nečasová | 09 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 53.86 | ||||||||||||||
5 | Tereza HlavatáTereza Hlavatá | 08 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 54.18 | ||||||||||||||
6 | Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková | 07 | SK TROPS Brno, z.s. | 2 | 55.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 17.1.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie JakubováJulie Jakubová | 09 | Orel Vyškov | 2 | 54.56 | ||||||||||||||
2 | Bára NeveseláBára Neveselá | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 56.07 | ||||||||||||||
3 | Barbora LužnáBarbora Lužná | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 5 | 57.10 | ||||||||||||||
4 | Marina NovákováMarina Nováková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 58.21 | ||||||||||||||
5 | Eva ZelníčkováEva Zelníčková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 60.47 | ||||||||||||||
Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 17.1.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarah SchindlerováTarah Schindlerová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 52.36 | ||||||||||||||
2 | Barbora HořavováBarbora Hořavová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 52.93 | ||||||||||||||
3 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 53.55 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 54.63 | ||||||||||||||
5 | Valentina BlahákováValentina Blaháková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 57.51 | ||||||||||||||
6 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 5 | 62.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 17.1.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 51.03 | ||||||||||||||
2 | Hana VávrůHana Vávrů | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 53.25 | ||||||||||||||
3 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 55.70 | ||||||||||||||
4 | Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 56.52 | ||||||||||||||
5 | Vanesa ČervinkováVanesa Červinková | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 57.35 | ||||||||||||||
Berenika CharvátováBerenika Charvátová | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 43.16 | |||
2 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 49.70 | |||
3 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 3 | 49.72 | |||
4 | Stela NavrátilováStela Navrátilová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 49.99 | |||
5 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 50.27 | |||
6 | Aneta StříbrskáAneta Stříbrská | 08 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 50.65 | |||
7 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 51.03 | |||
8 | Ema FialováEma Fialová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 51.27 | |||
9 | Johana ČechováJohana Čechová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 51.30 | |||
10 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | JAC Brno | 4 | 51.65 | |||
11 | Tarah SchindlerováTarah Schindlerová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 52.36 | |||
12 | Daniela ŘihákováDaniela Řiháková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 52.87 | |||
13 | Barbora HořavováBarbora Hořavová | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 52.93 | |||
14 | Hana VávrůHana Vávrů | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 53.25 | |||
15 | Marie MatejováMarie Matejová | 08 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 53.39 | |||
16 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 3 | 53.45 | |||
17 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 53.55 | |||
18 | Lucie NečasováLucie Nečasová | 09 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 53.86 | |||
19 | Tereza HlavatáTereza Hlavatá | 08 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 54.18 | |||
20 | Julie JakubováJulie Jakubová | 09 | Orel Vyškov | 2 | 54.56 | |||
21 | Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 54.63 | |||
22 | Natálie PanenkováNatálie Panenková | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 55.30 | |||
23 | Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková | 07 | SK TROPS Brno, z.s. | 2 | 55.44 | |||
24 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 55.70 | |||
25 | Bára NeveseláBára Neveselá | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 56.07 | |||
26 | Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 56.52 | |||
27 | Barbora LužnáBarbora Lužná | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 5 | 57.10 | |||
28 | Vanesa ČervinkováVanesa Červinková | 09 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 57.35 | |||
29 | Valentina BlahákováValentina Blaháková | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 57.51 | |||
30 | Marina NovákováMarina Nováková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 58.21 | |||
31 | Natálie ŠafářováNatálie Šafářová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 58.45 | |||
32 | Eva ZelníčkováEva Zelníčková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 60.47 | |||
33 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 5 | 62.35 | |||
34 | Nela DrozdováNela Drozdová | 08 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 63.04 | |||
Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | ||||
Berenika CharvátováBerenika Charvátová | 08 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | DNF |