Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Vánoční hala žactva - 44. ročník

Praha - Strahov (14. 12. 2019)

skok daleký - Žáci

(so, 14.12.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
05 18 6.30 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
04 17 5.98 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 19 5.72 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 3 5.71 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 15 5.58 0.00.00.00.00.00.00.0
6= Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 16 5.46 0.00.00.00.00.00.00.0
6= Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
05 11 5.46 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Filip StudničnýFilip Studničný
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 13 5.23 0.00.00.00.00.00.00.0
9= Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 1 5.18 0.00.00.00.00.00.00.0
9= Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 5.18 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
04 14 5.09 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 5 5.04 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 5.00 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Petr MouchaPetr Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 4 4.94 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 2 4.92 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
05 8 4.73 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Jan ŠtěpánJan Štěpán
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 7 4.32 0.00.00.00.00.00.00.0
Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 14.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
04 38 5.19 0.0
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3 5.13 0.0
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 27 4.91 0.0
4 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 26 4.91 0.0
5 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 33 4.87 0.0
6 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 37 4.77 0.0
7 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 35 4.74 0.0
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
04 34 4.63 0.0
9 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 28 4.57 0.0
10 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 25 4.56 0.0
11 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 5 4.48 0.0
12 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 30 4.46 0.0
13 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 17 4.46 0.0
14 249 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 24 4.46 0.0
15 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 31 4.45 0.0
16 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
04 22 4.44 0.0
17 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
04 18 4.41 0.0
18 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
05 23 4.37 0.0
19 241 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 20 4.35 0.0
20 Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 12 4.28 0.0
21 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
04 36 4.22 0.0
22 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 21 4.16 0.0
23 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
05 13 4.11 0.0
24 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 14 4.08 0.0
25 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 4 4.03 0.0
26 Anika BurdováAnika Burdová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 7 4.01 0.0
27 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
05 19 3.98 0.0
28 Eliška JarošováEliška Jarošová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 15 3.79 0.0
29 Aneta OtcovskáAneta Otcovská
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 10 3.75 0.0
30 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 8 3.46 0.0
MS Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 4.20 0.0
MS Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 4.39 0.0
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 2 DNS 0.0
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 16 DNS 0.0
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 9 DNS 0.0
Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 6 DNS 0.0
Adéla ČernovskáAdéla Černovská
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 11 DNS 0.0
Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 1 DNS 0.0
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 32 NM 0.0
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 29 NM 0.0
Celkem 40 závodníků