Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva - 44. ročník

Praha - Strahov (14. 12. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 17.68
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.40
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.54
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.96
2 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.13
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.16
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 18.47
2 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.56
188 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.54
2 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.98
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.65
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.84
2 247 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 19.52
3 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.27
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.49
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.45
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.67
3 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 20.32
4 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.61
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.78
2 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.58
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.19
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.03
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 18.95
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.44
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.45
4 192 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.46
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 19.24
2 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.38
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.69
Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.12
2 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.79
3 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.77
Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 14.12.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.36
2 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.51
3 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.57
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 17.68
2 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 18.12
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.40
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 18.47
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.54
5 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.54
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.84
8 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 18.95
9 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.96
10 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.98
11 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.13
12 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.16
13 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 19.24
14 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.36
15 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.38
16 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.44
17 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.45
17 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.45
19 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.51
20 247 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 19.52
21 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.56
22 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.65
23 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.67
24 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 19.69
25 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.78
26 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.79
27 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.27
28 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 20.32
29 192 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.46
30 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.49
31 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.58
32 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.61
33 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.77
34 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.19
35 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.57
36 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.03
188 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.25
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.51
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.51
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 210 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.82
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 20.86
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.32
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 20.01
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.55
3 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.58
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.73
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.91
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.31
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.92
2 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.23
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.06
Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.56
2= Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.58
2= Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 21.58
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.58
2 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.33
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.37
4 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.59
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 248 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.82
2 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.68
3 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.73
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 244 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.41
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.52
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.57
4 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.42
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.04
2 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.33
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.36
4 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.57
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.67
2 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.91
3 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.11
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.33
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.06
2 206 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.10
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.02
2 209 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.85
3 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.07
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.15
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 22.12
2 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.00
3 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.47
Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 20.95
2 205 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.03
3 197 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.87
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.17
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 21.34
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 21.78
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.75
2 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.30
3 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.42
4 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 21.73
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 14.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.02
2 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.66
3 208 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.70
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.25
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.51
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.51
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 20.01
5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.58
6 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.73
7 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.75
8 210 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.82
8 248 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.82
10 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 20.86
11 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.91
12 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.92
13 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 20.95
14 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.04
15 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.23
16 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.30
17 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.32
18 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.33
18 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.33
20 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 21.34
21 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.36
22 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.37
23 244 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.41
24 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.42
25 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.52
26 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.55
27 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.56
28 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.57
28 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.57
30 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.58
30 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.58
30 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 21.58
33 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.59
34 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.67
35 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.68
36 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.73
36 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 21.73
38 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 21.78
39 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.91
40 Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.02
41 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.06
41 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.06
43 206 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.10
44 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.11
45 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 22.12
46 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.31
47 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.33
48 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.42
49 209 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.85
50 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.00
51 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.02
52 205 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.03
53 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.07
54 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.15
55 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.47
56 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.66
57 208 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.70
58 197 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.87
59 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.17
Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS