Vánoční hala žactva - 44. ročník
Praha - Strahov (14. 12. 2019)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 17.68 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 18.40 | ||||||||||||||
3 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 18.54 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.96 | ||||||||||||||
2 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 19.13 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 19.16 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 18.47 | ||||||||||||||
2 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.56 | ||||||||||||||
188 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 18.54 | ||||||||||||||
2 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 18.98 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.65 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 18.84 | ||||||||||||||
2 | 247 | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 19.52 | |||||||||||||
3 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 20.27 | ||||||||||||||
4 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 20.49 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.45 | ||||||||||||||
2 | Albert HořejšAlbert Hořejš | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 19.67 | ||||||||||||||
3 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 20.32 | ||||||||||||||
4 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 20.61 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 19.78 | ||||||||||||||
2 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 20.58 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 21.19 | ||||||||||||||
4 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 22.03 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 18.95 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 1 | 19.44 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HubkaVojtěch Hubka | 04 | ASK ELNA Počerady | 2 | 19.45 | ||||||||||||||
4 | 192 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 20.46 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik HausnerPatrik Hausner | 05 | ASK ELNA Počerady | 3 | 19.24 | ||||||||||||||
2 | Adam HrubýAdam Hrubý | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.38 | ||||||||||||||
3 | Kryštof MandátKryštof Mandát | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 19.69 | ||||||||||||||
Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 18.12 | ||||||||||||||
2 | Jan KadaněJan Kadaně | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.79 | ||||||||||||||
3 | Jan KrumpholcJan Krumpholc | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 20.77 | ||||||||||||||
Samuel FišerSamuel Fišer | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 14.12.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 19.36 | ||||||||||||||
2 | Natanael FritzNatanael Fritz | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.51 | ||||||||||||||
3 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.57 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 17.68 | |||
2 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 18.12 | |||
3 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 18.40 | |||
4 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 18.47 | |||
5 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 18.54 | |||
5 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 18.54 | |||
7 | Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 18.84 | |||
8 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 18.95 | |||
9 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.96 | |||
10 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 18.98 | |||
11 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 19.13 | |||
12 | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 19.16 | |||
13 | Patrik HausnerPatrik Hausner | 05 | ASK ELNA Počerady | 3 | 19.24 | |||
14 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 19.36 | |||
15 | Adam HrubýAdam Hrubý | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.38 | |||
16 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 1 | 19.44 | |||
17 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.45 | |||
17 | Vojtěch HubkaVojtěch Hubka | 04 | ASK ELNA Počerady | 2 | 19.45 | |||
19 | Natanael FritzNatanael Fritz | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.51 | |||
20 | 247 | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 19.52 | ||
21 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.56 | |||
22 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.65 | |||
23 | Albert HořejšAlbert Hořejš | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 19.67 | |||
24 | Kryštof MandátKryštof Mandát | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 19.69 | |||
25 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 19.78 | |||
26 | Jan KadaněJan Kadaně | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.79 | |||
27 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 20.27 | |||
28 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 20.32 | |||
29 | 192 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 20.46 | ||
30 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 20.49 | |||
31 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 20.58 | |||
32 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 20.61 | |||
33 | Jan KrumpholcJan Krumpholc | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 20.77 | |||
34 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 21.19 | |||
35 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 21.57 | |||
36 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 4 | 22.03 | |||
188 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||
Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | DNS | ||||
Samuel FišerSamuel Fišer | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.25 | ||||||||||||||
2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 19.51 | ||||||||||||||
3 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 19.51 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 210 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 20.82 | |||||||||||||
2 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 2 | 20.86 | ||||||||||||||
3 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 21.32 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 20.01 | ||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 21.55 | ||||||||||||||
3 | Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 21.58 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 20.73 | ||||||||||||||
2 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 20.91 | ||||||||||||||
3 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 22.31 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 20.92 | ||||||||||||||
2 | Blanka JursováBlanka Jursová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.23 | ||||||||||||||
3 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 22.06 | ||||||||||||||
Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.56 | ||||||||||||||
2= | Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 21.58 | ||||||||||||||
2= | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 21.58 | ||||||||||||||
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová | 05 | Atletika Benešov | 2 | 20.58 | ||||||||||||||
2 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 21.33 | ||||||||||||||
3 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.37 | ||||||||||||||
4 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 21.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 248 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 20.82 | |||||||||||||
2 | Michaela MahrováMichaela Mahrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.68 | ||||||||||||||
3 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 21.73 | ||||||||||||||
Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 244 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 21.41 | |||||||||||||
2 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 21.52 | ||||||||||||||
3 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 21.57 | ||||||||||||||
4 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 22.42 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.04 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 21.33 | ||||||||||||||
3 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 21.36 | ||||||||||||||
4 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 21.57 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 21.67 | ||||||||||||||
2 | Anna BrankováAnna Branková | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 21.91 | ||||||||||||||
3 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 22.11 | ||||||||||||||
4 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.33 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.06 | ||||||||||||||
2 | 206 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 22.10 | |||||||||||||
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 22.02 | ||||||||||||||
2 | 209 | Barbora FantováBarbora Fantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.85 | |||||||||||||
3 | Sára KouckáSára Koucká | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 23.07 | ||||||||||||||
4 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 23.15 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 22.12 | ||||||||||||||
2 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 23.00 | ||||||||||||||
3 | Amy KapilaAmy Kapila | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 23.47 | ||||||||||||||
Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 20.95 | ||||||||||||||
2 | 205 | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 23.03 | |||||||||||||
3 | 197 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 23.87 | |||||||||||||
4 | Andrea ČernáAndrea Černá | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 25.17 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 16 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | ASK ELNA Počerady | 3 | 21.34 | ||||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 05 | ASK ELNA Počerady | 2 | 21.78 | ||||||||||||||
Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 17 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 20.75 | ||||||||||||||
2 | Alexandra HanušováAlexandra Hanušová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.30 | ||||||||||||||
3 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 21.42 | ||||||||||||||
4 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 21.73 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 18 (so, 14.12.2019 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 23.02 | ||||||||||||||
2 | Anežka SolarováAnežka Solarová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.66 | ||||||||||||||
3 | 208 | Tereza ČejdováTereza Čejdová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 23.70 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.25 | |||
2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 19.51 | |||
2 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 19.51 | |||
4 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 20.01 | |||
5 | Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová | 05 | Atletika Benešov | 2 | 20.58 | |||
6 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 20.73 | |||
7 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 20.75 | |||
8 | 210 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 20.82 | ||
8 | 248 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 20.82 | ||
10 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 2 | 20.86 | |||
11 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 20.91 | |||
12 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 20.92 | |||
13 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1 | 20.95 | |||
14 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.04 | |||
15 | Blanka JursováBlanka Jursová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.23 | |||
16 | Alexandra HanušováAlexandra Hanušová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.30 | |||
17 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 21.32 | |||
18 | Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 21.33 | |||
18 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 21.33 | |||
20 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | ASK ELNA Počerady | 3 | 21.34 | |||
21 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 21.36 | |||
22 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.37 | |||
23 | 244 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 21.41 | ||
24 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 21.42 | |||
25 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 21.52 | |||
26 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 21.55 | |||
27 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.56 | |||
28 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 21.57 | |||
28 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 21.57 | |||
30 | Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 21.58 | |||
30 | Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 21.58 | |||
30 | Natálie LojdováNatálie Lojdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 21.58 | |||
33 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 21.59 | |||
34 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 21.67 | |||
35 | Michaela MahrováMichaela Mahrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.68 | |||
36 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 21.73 | |||
36 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 21.73 | |||
38 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 05 | ASK ELNA Počerady | 2 | 21.78 | |||
39 | Anna BrankováAnna Branková | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 21.91 | |||
40 | Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 22.02 | |||
41 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 22.06 | |||
41 | Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.06 | |||
43 | 206 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 22.10 | ||
44 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 22.11 | |||
45 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 22.12 | |||
46 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | 22.31 | |||
47 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.33 | |||
48 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 22.42 | |||
49 | 209 | Barbora FantováBarbora Fantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.85 | ||
50 | Vanessa DerkováVanessa Derková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 23.00 | |||
51 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 23.02 | |||
52 | 205 | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 23.03 | ||
53 | Sára KouckáSára Koucká | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 23.07 | |||
54 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 23.15 | |||
55 | Amy KapilaAmy Kapila | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 23.47 | |||
56 | Anežka SolarováAnežka Solarová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.66 | |||
57 | 208 | Tereza ČejdováTereza Čejdová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 23.70 | ||
58 | 197 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 23.87 | ||
59 | Andrea ČernáAndrea Černá | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 3 | 25.17 | |||
Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | DNS | ||||
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | ||||
Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | ||||
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | DNS | ||||
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||
Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | DNS | ||||
Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | DNS | ||||
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | DNS |