Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva - 44. ročník

Praha - Strahov (14. 12. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 37.21
2 207 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 40.17
3 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 40.94
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.12
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.27
3 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 43.51
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.26
2 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 43.82
3 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 44.70
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.54
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 42.31
3 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 42.41
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 250 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 42.51
2 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.07
3 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 44.28
4 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 44.66
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.94
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.22
3 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 45.06
4 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 45.37
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 42.67
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 43.03
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 43.48
4 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.60
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 37.11
2 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 41.05
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 42.06
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 42.16
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 42.72
2 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 43.49
3 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 44.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 37.11
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 37.21
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.54
4 207 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 40.17
5 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 40.94
6 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 41.05
7 188 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.12
8 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 42.06
9 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 42.16
10 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 42.31
11 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 42.41
12 250 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 42.51
13 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 42.67
14 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 42.72
15 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.94
16 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 43.03
17 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.07
18 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.26
19 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.27
20 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 43.48
21 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 43.49
22 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 43.51
23 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 43.82
24 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 44.18
25 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.22
26 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 44.28
27 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 44.66
28 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 44.70
29 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 45.06
30 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 45.37
31 Mathias Chatara-MorseMathias Chatara-Morse 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.60

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 42.18
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 42.86
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 42.92
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 43.77
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.84
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 46.54
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 45.44
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 46.05
3 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 46.49
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 246 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.44
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 44.88
3 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.97
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 210 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 45.34
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.07
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.77
2 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.47
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 48.11
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.19
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 47.14
2 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.86
3 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.26
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 52.26
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 46.16
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 46.41
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 46.94
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.28
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 14.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 44.19
2 251 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 45.96
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.00
Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 42.18
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 42.86
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 42.92
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 43.77
5 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.84
6 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 44.19
7 246 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.44
8 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 44.88
9 210 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 45.34
10 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 45.44
11 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.77
12 251 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 45.96
13 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.97
14 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 46.05
15 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 46.16
16 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 46.41
17 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 46.49
18 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 46.54
19 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 46.94
20 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.07
21 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 47.14
22 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.47
23 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 48.11
24 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.19
25 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.86
26 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.00
27 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.26
28 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.28
29 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 52.26
Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS