1. Veřejné závody PAS
Praha - Strahov (10. 1. 2020)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 16.70 | |||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 16.28 | |||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 16.76 | |||||||||||||||
3 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 18.26 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 16.70 | |||||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 16.90 | |||||||||||||||
3 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 17.78 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.15 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 17.22 | |||||||||||||||
Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 17.19 | |||||||||||||||
2 | Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | 19.27 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 6 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip RučkaFilip Ručka | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.53 | |||||||||||||||
2 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.81 | |||||||||||||||
3 | Kryštof DušekKryštof Dušek | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 19.47 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 16.75 | |||||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 17.30 | |||||||||||||||
Šimon PittermannŠimon Pittermann | 01 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 16.48 | |||||||||||||||
2 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.09 | |||||||||||||||
3 | Martin BartošMartin Bartoš | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.49 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 17.14 | |||||||||||||||
2 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 17.38 | |||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 18.24 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 17.56 | |||||||||||||||
2 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 17.63 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 18.03 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 17.15 | |||||||||||||||
2 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.48 | |||||||||||||||
3 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 18.46 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.92 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.94 | |||||||||||||||
3 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.17 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 17.53 | |||||||||||||||
2 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.78 | |||||||||||||||
3 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 18.06 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 14 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.97 | |||||||||||||||
2 | David KarolDavid Karol | 03 | SK Jeseniova | 18.74 | |||||||||||||||
Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KulhánekMichal Kulhánek | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 17.90 | |||||||||||||||
2 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 18.30 | |||||||||||||||
3 | Jan BedrníkJan Bedrník | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 16 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.88 | |||||||||||||||
2 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 18.58 | |||||||||||||||
3 | Erik EhrenbergerErik Ehrenberger | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 17 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 17.77 | |||||||||||||||
2 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 18.20 | |||||||||||||||
3 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.40 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HrubýAdam Hrubý | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.00 | |||||||||||||||
2 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.25 | |||||||||||||||
3 | David WollerDavid Woller | 93 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 19.56 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 19 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 16.90 | |||||||||||||||
2 | Alexej IzotovAlexej Izotov | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 18.65 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 19.32 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 20 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan JánskýDan Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.53 | |||||||||||||||
2 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 19.20 | |||||||||||||||
3 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | ASK Slavia Praha | 19.40 | |||||||||||||||
4 | Filip MestekFilip Mestek | 91 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.71 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 16.48 | |||||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 16.78 | |||||||||||||||
3 | Jan HackoJan Hacko | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18.10 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 22 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 16.27 | |||||||||||||||
2 | David FilipDavid Filip | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 21.58 | |||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 23 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 17.52 | |||||||||||||||
2 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 18.40 | |||||||||||||||
3 | Max LöwyMax Löwy | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.11 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch JarošVojtěch Jaroš | 04 | SK Jeseniova | 21.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 24 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 17.89 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 18.34 | |||||||||||||||
3 | Jan CharvátJan Charvát | 02 | SC Start Karlovy Vary | 19.01 | |||||||||||||||
Sebastian SudlíkSebastian Sudlík | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 25 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 20.23 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 20.33 | |||||||||||||||
3 | Jan KlumparJan Klumpar | 04 | SK Jeseniova | 21.04 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 26 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip RučkaFilip Ručka | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.65 | |||||||||||||||
2 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.85 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.95 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.05 | |||||||||||||||
3 | Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková | 95 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.02 | |||||||||||||||
4 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.29 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.38 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PaterováKristýna Paterová | 04 | SK Jeseniova | 22.50 | |||||||||||||||
4 | Tereza ČejdováTereza Čejdová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.45 | |||||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.61 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.25 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.91 | |||||||||||||||
2 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.32 | |||||||||||||||
3 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 19.74 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.35 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.39 | |||||||||||||||
Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 19.23 | |||||||||||||||
2 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.55 | |||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 19.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.20 | |||||||||||||||
2 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.23 | |||||||||||||||
3 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 20.06 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.19 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 20.73 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 21.81 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.41 | |||||||||||||||
2 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 19.68 | |||||||||||||||
3 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.71 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 19.32 | |||||||||||||||
2 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 20.31 | |||||||||||||||
3 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 20.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.97 | |||||||||||||||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 19.21 | |||||||||||||||
3 | Sofie PoláškováSofie Polášková | 04 | ASK Slavia Praha | 21.82 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.65 | |||||||||||||||
2 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 19.73 | |||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 20.36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 19.74 | |||||||||||||||
2 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 20.01 | |||||||||||||||
3 | Anežka PřibilováAnežka Přibilová | 03 | SK Jeseniova | 21.67 | |||||||||||||||
4 | Martina BeránkováMartina Beránková | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.47 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.91 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 20.09 | |||||||||||||||
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.69 | |||||||||||||||
2 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 19.71 | |||||||||||||||
3 | Tereza DivišováTereza Divišová | 01 | ASK ELNA Počerady | 20.51 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 16 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.78 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.92 | |||||||||||||||
3 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 20.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 17 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 20.56 | |||||||||||||||
2 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 20.74 | |||||||||||||||
3 | Kaysy Elizabeth AlKaysy Elizabeth Al | 04 | ASK Slavia Praha | 21.21 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 20.19 | |||||||||||||||
2 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 21.55 | |||||||||||||||
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna PaterováKristýna Paterová | 04 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 19 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 19.74 | |||||||||||||||
2 | Barbora JagschováBarbora Jagschová | 04 | ASK Slavia Praha | 21.42 | |||||||||||||||
Tereza ČejdováTereza Čejdová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 20 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 20.83 | |||||||||||||||
Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Tereza ČechováTereza Čechová | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 19.65 | |||||||||||||||
2 | Kateřina SoukupováKateřina Soukupová | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.48 | |||||||||||||||
Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 22 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Pavlína KosťováPavlína Kosťová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 50.84 | |||||||||||||||
Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 23 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.96 | |||||||||||||||
2 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.02 | |||||||||||||||
3 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.34 | |||||||||||||||
4 | Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová | 02 | ASK Slavia Praha | 21.38 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 24 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.63 | |||||||||||||||
2 | Nikola FialováNikola Fialová | 03 | ASK Slavia Praha | 23.30 | |||||||||||||||
3 | Kaysy Elizabeth AlKaysy Elizabeth Al | 04 | ASK Slavia Praha | 22.21 | |||||||||||||||
4 | Andrea MacháčkováAndrea Macháčková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 25 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.29 | |||||||||||||||
2 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 21.35 | |||||||||||||||
3 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.49 | |||||||||||||||
4 | Barbora JagschováBarbora Jagschová | 04 | ASK Slavia Praha | 22.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 26 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FajkusováAnna Fajkusová | 03 | ASK Slavia Praha | 20.78 | |||||||||||||||
2 | Gabriela BalcarováGabriela Balcarová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 21.27 | |||||||||||||||
3 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 22.04 | |||||||||||||||
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová | 02 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 27 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 21.23 | |||||||||||||||
2 | Adéla KloudováAdéla Kloudová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.85 | |||||||||||||||
3 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 22.41 | |||||||||||||||
4 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 22.67 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 28 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína CikánkováKarolína Cikánková | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 21.23 | |||||||||||||||
2 | Adéla MalcováAdéla Malcová | 04 | ASK Slavia Praha | 21.60 | |||||||||||||||
3 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.67 | |||||||||||||||
4 | Michaela RadouškováMichaela Radoušková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 29 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 20.83 | |||||||||||||||
2 | Kristina ŠroubkováKristina Šroubková | 02 | A. C. Sparta Praha | 22.05 | |||||||||||||||
3 | Ema ČermákováEma Čermáková | 04 | ASK Slavia Praha | 22.52 | |||||||||||||||
Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 30 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.54 | |||||||||||||||
2 | Simona HamouzováSimona Hamouzová | 02 | A. C. Sparta Praha | 21.67 | |||||||||||||||
3 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.60 | |||||||||||||||
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 31 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NoskováTereza Nosková | 04 | SK Jeseniova | 20.51 | |||||||||||||||
2 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.53 | |||||||||||||||
3 | Barbora FantováBarbora Fantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 32 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 20.46 | |||||||||||||||
2 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.69 | |||||||||||||||
3 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha | 23.22 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 33 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana VotavováMariana Votavová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 21.00 | |||||||||||||||
2 | Ela KolomazníkováEla Kolomazníková | 03 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 22.11 | |||||||||||||||
3 | Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková | 99 | Spartak Praha 4 | 22.28 | |||||||||||||||
4 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34.45 | |||||||||||||||
2 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34.84 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Dukla Praha | 33.63 | |||||||||||||||
2 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 34.98 | |||||||||||||||
3 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 35.91 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łukasz PołczykŁukasz Połczyk | 01 | Poland | 35.04 | |||||||||||||||
2 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 36.04 | |||||||||||||||
3 | Bartłomiej WymazałaBartłomiej Wymazała | 00 | Poland | 37.84 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 35.45 | |||||||||||||||
2 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 37.24 | |||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 37.36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 37.33 | |||||||||||||||
2 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 37.43 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 37.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 35.98 | |||||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 36.43 | |||||||||||||||
3 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 39.49 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 36.69 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 36.84 | |||||||||||||||
3 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 38.72 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 37.92 | |||||||||||||||
2 | David FilipDavid Filip | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 47.90 | |||||||||||||||
Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 35.40 | |||||||||||||||
2 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 36.90 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 37.62 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 37.42 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠmátralaFilip Šmátrala | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 37.49 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 39.97 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 37.01 | |||||||||||||||
2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 38.57 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠkrleJan Škrle | 01 | TJ Dukla Praha | 40.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 37.09 | |||||||||||||||
2 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 37.26 | |||||||||||||||
3 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 38.02 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HackoJan Hacko | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 39.38 | |||||||||||||||
2 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 41.31 | |||||||||||||||
Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 14 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 38.00 | |||||||||||||||
2 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 38.04 | |||||||||||||||
3 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 38.24 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PittermannŠimon Pittermann | 01 | TJ Dukla Praha | 37.76 | |||||||||||||||
2 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 37.98 | |||||||||||||||
3 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 40.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 16 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexej IzotovAlexej Izotov | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 40.02 | |||||||||||||||
2 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 40.51 | |||||||||||||||
3 | David WollerDavid Woller | 93 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 41.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 17 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Dukla Praha | 33.77 | |||||||||||||||
2 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 35.13 | |||||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 35.85 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | ASK Slavia Praha | 40.75 | |||||||||||||||
2 | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 41.72 | |||||||||||||||
3 | Otakar KodytekOtakar Kodytek | 00 | TJ Dukla Praha | 42.85 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 19 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 39.40 | |||||||||||||||
2 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 42.42 | |||||||||||||||
3 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 43.40 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 20 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34.45 | |||||||||||||||
2 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34.51 | |||||||||||||||
3 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 39.47 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 21 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 38.04 | |||||||||||||||
2 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 39.47 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 40.66 | |||||||||||||||
Jakub TalašJakub Talaš | 03 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 22 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 38.94 | |||||||||||||||
2 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 42.79 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PetržilkováTereza Petržilková | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 38.41 | |||||||||||||||
2 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 40.43 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 41.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 40.76 | |||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 42.59 | |||||||||||||||
3 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 43.37 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 41.40 | |||||||||||||||
2 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 42.41 | |||||||||||||||
3 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 42.64 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 41.39 | |||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 42.23 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 47.19 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 47.54 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 40.89 | |||||||||||||||
2 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 41.96 | |||||||||||||||
3 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 42.11 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 42.15 | |||||||||||||||
2 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 43.09 | |||||||||||||||
3 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 44.70 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 43.27 | |||||||||||||||
2 | Nicole KosterNicole Koster | 05 | Poland | 43.26 | |||||||||||||||
3 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 42.31 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 42.60 | |||||||||||||||
2 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 42.22 | |||||||||||||||
3 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 42.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 42.36 | |||||||||||||||
2 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 43.16 | |||||||||||||||
3 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 43.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 04 | ASK Slavia Praha | 43.51 | |||||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 43.57 | |||||||||||||||
3 | Pavlína KosťováPavlína Kosťová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 44.47 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 43.16 | |||||||||||||||
2 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 43.88 | |||||||||||||||
3 | Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková | 02 | Spartak Praha 4 | 44.98 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 44.71 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 44.97 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 45.15 | |||||||||||||||
4 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 46.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PodhornáPetra Podhorná | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 45.58 | |||||||||||||||
2 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 46.35 | |||||||||||||||
3 | Anna PučelíkováAnna Pučelíková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 46.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 14 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 45.77 | |||||||||||||||
2 | Anežka PřibilováAnežka Přibilová | 03 | SK Jeseniova | 48.72 | |||||||||||||||
3 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 50.33 | |||||||||||||||
4 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 51.12 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 48.07 | |||||||||||||||
2 | Kristina ŠroubkováKristina Šroubková | 02 | A. C. Sparta Praha | 48.40 | |||||||||||||||
3 | Ema KándlováEma Kándlová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 50.34 | |||||||||||||||
4 | Natálie NoskováNatálie Nosková | 04 | ASK Slavia Praha | 50.81 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 16 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová | 04 | SK Jeseniova | 48.00 | |||||||||||||||
2 | Alice DvořákováAlice Dvořáková | 04 | SK Aritma Praha | 49.34 | |||||||||||||||
3 | Agáta ZodetováAgáta Zodetová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 50.23 | |||||||||||||||
4 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha | 51.90 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 1:22.96 | |||||||||||||||
2 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 1:23.19 | |||||||||||||||
3 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | ASK Slavia Praha | 1:23.43 | |||||||||||||||
4 | Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 1:23.56 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1:23.69 | |||||||||||||||
6 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1:24.85 | |||||||||||||||
Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 1:23.54 | |||||||||||||||
2 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 1:24.00 | |||||||||||||||
3 | Wojciech KorośWojciech Koroś | 02 | Poland | 1:26.96 | |||||||||||||||
4 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:26.98 | |||||||||||||||
5 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1:27.11 | |||||||||||||||
6 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 1:27.29 | |||||||||||||||
7 | Filip ŠmátralaFilip Šmátrala | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1:28.34 | |||||||||||||||
8 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:30.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:24.90 | |||||||||||||||
2 | Konrad RymutKonrad Rymut | 03 | Poland | 1:26.22 | |||||||||||||||
3 | Pavel ProcházkaPavel Procházka | 79 | Atletický klub Sokolov, spolek | 1:28.94 | |||||||||||||||
4 | Mateusz FranczakMateusz Franczak | 04 | Poland | 1:29.06 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1:32.05 | |||||||||||||||
6 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:32.21 | |||||||||||||||
7 | Ladislav MatoušLadislav Matouš | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1:34.41 | |||||||||||||||
8 | Kristián KamčíkKristián Kamčík | 02 | Slovensko | 1:35.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 1:28.99 | |||||||||||||||
2 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 1:29.83 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 1:35.23 | |||||||||||||||
4 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 1:35.27 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 1:35.97 | |||||||||||||||
6 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:37.47 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HůleTomáš Hůle | 99 | TJ Dukla Praha | 1:40.37 | |||||||||||||||
Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 1:26.41 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 1:34.66 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1:36.09 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠilhánMartin Šilhán | 66 | Jilemnice | 1:39.08 | |||||||||||||||
5 | Jakub TalašJakub Talaš | 03 | SK Jeseniova | 1:40.01 | |||||||||||||||
6 | Karel ŠtoglKarel Štogl | 73 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1:42.08 | |||||||||||||||
7 | Daniel KroftaDaniel Krofta | 04 | ASK Slavia Praha | 1:49.17 | |||||||||||||||
8 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:21.87 | |||||||||||||||
9 | Jiří PejpalJiří Pejpal | 34 | TJ Liga 100 Praha | 4:28.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
600 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 1:30.31 | |||||||||||||||
2 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 1:33.91 | |||||||||||||||
3 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 1:34.48 | |||||||||||||||
4 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 1:35.07 | |||||||||||||||
5 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:35.40 | |||||||||||||||
6 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:35.48 | |||||||||||||||
7 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 1:36.40 | |||||||||||||||
8 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | Atletický klub Sokolov, spolek | 1:37.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:39.65 | |||||||||||||||
2 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 1:39.99 | |||||||||||||||
3 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 1:40.25 | |||||||||||||||
4 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 1:41.10 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1:41.28 | |||||||||||||||
6 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1:44.30 | |||||||||||||||
Lucie BedrníkováLucie Bedrníková | 02 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1:41.58 | |||||||||||||||
2 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 1:45.80 | |||||||||||||||
3 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 1:51.80 | |||||||||||||||
4 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 04 | A. C. Sparta Praha | 1:52.27 | |||||||||||||||
5 | Julia BiernacikJulia Biernacik | 02 | Poland | 1:55.13 | |||||||||||||||
6 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 1:55.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
2000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír MarčíkVladimír Marčík | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:34.70 | |||||||||||||||
2 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 5:34.91 | |||||||||||||||
3 | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 5:35.07 | |||||||||||||||
4 | Michal ŠmahelMichal Šmahel | 94 | ASK Slavia Praha | 5:35.24 | |||||||||||||||
5 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | SK Studenec | 5:36.09 | |||||||||||||||
6 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 5:36.32 | |||||||||||||||
7 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 5:41.07 | |||||||||||||||
8 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 5:43.34 | |||||||||||||||
9 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:47.52 | |||||||||||||||
10 | Pavel ProcházkaPavel Procházka | 79 | Atletický klub Sokolov, spolek | 5:48.46 | |||||||||||||||
11 | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 5:51.12 | |||||||||||||||
12 | Patryk SzmitPatryk Szmit | 05 | Poland | 5:56.09 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | ASK Slavia Praha | 5:53.91 | |||||||||||||||
2 | Dominik SkórkaDominik Skórka | 05 | Poland | 5:55.00 | |||||||||||||||
3 | Petr KavičkaPetr Kavička | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5:56.17 | |||||||||||||||
4 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5:58.92 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KoperdákLukáš Koperdák | 00 | Slovensko | 5:59.72 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6:07.16 | |||||||||||||||
7 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6:15.33 | |||||||||||||||
8 | Ondřej FábryOndřej Fábry | 03 | ASK Slavia Praha | 6:17.82 | |||||||||||||||
9 | Matěj NovýMatěj Nový | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6:26.43 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 6:04.68 | |||||||||||||||
2 | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | ASK Slavia Praha | 6:11.45 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KrsičkaLukáš Krsička | 03 | SK Aritma Praha | 6:11.92 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6:12.14 | |||||||||||||||
5 | Matěj PlašilMatěj Plašil | 99 | ASK Slavia Praha | 6:32.65 | |||||||||||||||
6 | Lukáš ČermákLukáš Čermák | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7:04.49 | |||||||||||||||
7 | Vilém GrumlVilém Gruml | 67 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7:17.12 | |||||||||||||||
8 | Václav ŠejblVáclav Šejbl | 44 | ATK Písek | 9:17.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
2000 m - Ženy (Běh)
Běh 2 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mix | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6:20.89 | |||||||||||||||
Mix | Katarína BelováKatarína Belová | 84 | Slovensko | 6:37.79 | |||||||||||||||
Mix | Barbora ZoubkováBarbora Zoubková | 93 | Hvězda Pardubice z.s. | 6:48.50 | |||||||||||||||
Mix | Jana BezdíčkováJana Bezdíčková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 7:40.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mix | Natalia BielakNatalia Bielak | 02 | Poland | 6:26.99 | |||||||||||||||
Mix | Katarzyna PiechowiczKatarzyna Piechowicz | 02 | Poland | 6:57.94 | |||||||||||||||
Mix | Dana PřikrylováDana Přikrylová | 03 | SK Aritma Praha | 7:02.13 | |||||||||||||||
Mix | Hana KoděrováHana Koděrová | 02 | Spartak Praha 4 | 7:31.48 | |||||||||||||||
Mix | Monica FoottitMonica Foottit | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 7:37.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži
(pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 1.98 | ||||||||||||||||
2 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
98 | 1.95 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
SK Jeseniova |
99 | 1.90 | ||||||||||||||||
4 |
Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská Třebová |
90 | 1.80 | ||||||||||||||||
5 |
David JurkevičDavid Jurkevič
SK Jeseniova |
03 | 1.70 | ||||||||||||||||
6 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.65 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 1.65 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
9 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 1.60 | ||||||||||||||||
10 |
Hynek MertaHynek Merta
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
11 |
Jan VondraJan Vondra
ASK Slavia Praha |
02 | 1.55 | ||||||||||||||||
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia Praha |
96 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
5= |
Kateřina SoukupováKateřina Soukupová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
00 | 1.50 | ||||||||||||||||
5= |
Sabina DerkováSabina Derková
SK Jeseniova |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
8 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1.45 | ||||||||||||||||
9 |
Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK Jeseniova |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
10 |
Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1.45 | ||||||||||||||||
Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK Jeseniova |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži
(pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
2 |
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3.30 | ||||||||||||||||
3 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 3.10 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 3.10 | ||||||||||||||||
2 |
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova |
03 | 2.60 | ||||||||||||||||
3 |
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 2.60 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 2.60 | ||||||||||||||||
5 |
Pavla HájkováPavla Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 2.40 | ||||||||||||||||
6 |
Anna FajkusováAnna Fajkusová
ASK Slavia Praha |
03 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži
(pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 7.13 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 6.63 | ||||||||||||||||
3 |
Marek ChvátalMarek Chvátal
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 6.45 | ||||||||||||||||
4 |
Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 6.15 | ||||||||||||||||
5 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 6.05 | ||||||||||||||||
6 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 5.99 | ||||||||||||||||
7 |
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 5.54 | ||||||||||||||||
8 |
Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy Vary |
02 | 5.47 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 5.46 | ||||||||||||||||
10 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 5.27 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 5.26 | ||||||||||||||||
12 |
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁ |
02 | 5.06 | ||||||||||||||||
13 |
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 5.03 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ženy
(pá, 10.1.2020) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 5.90 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 5.22 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.19 | ||||||||||||||||
4 |
Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 5.13 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 5.10 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 5.04 | ||||||||||||||||
7= |
Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 5.02 | ||||||||||||||||
7= |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 5.02 | ||||||||||||||||
9 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 4.95 | ||||||||||||||||
10= |
Tereza DivišováTereza Divišová
ASK ELNA Počerady |
01 | 4.64 | ||||||||||||||||
10= |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 4.64 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 4.48 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 4.46 | ||||||||||||||||
14= |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.38 | ||||||||||||||||
14= |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 4.38 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.34 | ||||||||||||||||
17 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
03 | 4.33 | ||||||||||||||||
18 |
Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová
SK Jeseniova |
04 | 4.24 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta HradskáAneta Hradská
Atletický klub Sokolov, spolek |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
20 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
96 | 3.26 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
Tereza ČechováTereza Čechová
ASK Slavia Praha |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia Praha |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |