Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. VZ PAS žactva

Praha - Strahov (31. 1. 2020)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 31.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.47
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.53
3= Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.94
3= Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.94
5 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.13
6 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.05
2 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.38
3 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.50
4 401 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.57
5 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.58
6 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 31.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.55
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.92
3 195 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.55
4 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.91
5 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.14
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 31.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.63
2 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.87
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.20
4 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.30
5 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.40
Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 31.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.98
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.30
3 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.05
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 31.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 10.09
2 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.01
3 Martin KovářMartin Kovář 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.22
4 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.47
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.53
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.94
3 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.94
5 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.05
6 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.13
7 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.38
8 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.45
9 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.50
10 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.55
11 401 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.57
12 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.58
13 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.63
14 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.87
15 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.92
16 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.98
17 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 10.09
18 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.19
19 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.30
20 195 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.55
21 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.91
22 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.01
23 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.14
24 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.15
25 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.20
26 Martin KovářMartin Kovář 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.22
27 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.30
28 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.40
29 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.05
30 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.87
Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.75
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.06
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.08
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.23
5 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.28
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.18
2 185 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.38
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.41
4 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.48
5 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.81
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 09.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.76
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.81
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.84
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.86
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.87
6 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.26
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.63
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.71
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.72
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.88
5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.91
6 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 5 09.93
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.59
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.01
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.16
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.40
5 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.57
187 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.71
2 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.69
3= Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.87
3= Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10.87
5 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.91
6 173 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 10.98
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.06
2 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.57
3 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.72
4 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.76
5 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.12
6 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 11.24
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.41
2 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.86
3 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.09
4 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 11.22
Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.72
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.23
3 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.77
4 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.09
5 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.90
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 31.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.91
2 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.98
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.53
4 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 11.71
Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.75
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.06
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.08
4 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.18
5 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.23
6 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.28
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.29
8 185 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.38
9 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.41
10 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.48
11 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.59
12 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.63
13 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.71
13 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.71
15 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.72
15 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.72
17 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.76
18 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.81
18 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 09.81
18 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.81
21 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.84
22 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.86
23 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.87
24 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.88
25 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.91
25 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.91
27 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 5 09.93
28 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.01
29 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.06
30 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.16
31 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.23
32 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.26
33 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.40
34 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.41
35 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.57
35 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.57
37 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.69
38 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.72
39 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.76
40 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.77
41 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10.86
42 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.87
42 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10.87
44 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.91
45 173 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 10.98
45 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.98
47 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.09
47 Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.09
49 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.12
50 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 11.22
51 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 11.24
52 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.53
53 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 11.71
54 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.90
187 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DQ
Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DNS
Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS