Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. VZ PAS žactva

Praha - Strahov (13. 2. 2020)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.06
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 40.09
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 40.59
4 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 41.07
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 40.98
2 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.45
3 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.92
4 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 44.77
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.77
2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 43.90
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 44.47
4 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 45.60
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František PešulaFrantišek Pešula 05 neregistrovaníneregistrovaní 1 44.28
2 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.84
3 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.39
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 43.36
2 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 45.11
3 Marek NovotnýMarek Novotný 05 neregistrovaníneregistrovaní 3 47.59
4 Pavel ŠkopPavel Škop 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 49.41
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.64
2 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.63
3 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.08
4 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 48.02
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 13.2.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 40.77
2 Sebastian DominikSebastian Dominik 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 47.03
3 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.74
4 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 49.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 39.06
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 40.09
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 40.59
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.64
5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 40.77
6 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 40.98
7 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 41.07
8 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.45
9 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 43.36
10 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.77
11 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 43.90
12 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.92
13 František PešulaFrantišek Pešula 05 neregistrovaníneregistrovaní 1 44.28
14 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 44.47
15 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.63
16 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 44.77
17 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.84
18 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.08
19 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 45.11
20 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 45.60
21 Sebastian DominikSebastian Dominik 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 47.03
22 Marek NovotnýMarek Novotný 05 neregistrovaníneregistrovaní 3 47.59
23 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.74
24 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 48.02
25 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.39
26 Pavel ŠkopPavel Škop 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 49.41
27 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 49.99

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 44.76
1= Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 44.76
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 46.29
4 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 46.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.26
2 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.64
3 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 47.77
4 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 48.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 210 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 45.45
2 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 47.90
3 Magda KalašováMagda Kalašová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.14
4 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 49.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 48.52
2 Mína JuráčkováMína Juráčková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 51.44
3 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 53.09
4 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 58.12
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.70
2 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 51.60
3 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.09
Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 46.01
2 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 47.87
3 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 50.96
4 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.87
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 44.20
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 44.23
3 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 45.69
4 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.30
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.74
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.60
3 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.39
4 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.91
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 44.77
2 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.32
3 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.49
4 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.22
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 44.40
2 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 46.73
3 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 47.05
4 Klára KlečkováKlára Klečková 05 neregistrovaníneregistrovaní 1 47.28
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.03
2 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 47.72
3 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.37
4 Kristýna ČížováKristýna Čížová 05 neregistrovaníneregistrovaní 3 49.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 13.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.72
2 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.05
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.77
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 44.20
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 44.23
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 44.40
4 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 44.76
4 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 44.76
6 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 44.77
7 210 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 45.45
8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 45.69
9 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 46.01
10 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 46.29
11 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.72
12 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 46.73
13 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 46.77
14 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.03
15 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 47.05
16 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.26
17 Klára KlečkováKlára Klečková 05 neregistrovaníneregistrovaní 1 47.28
18 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.30
19 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.32
20 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.64
21 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 47.72
22 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 47.77
23 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 47.87
24 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 47.90
25 Magda KalašováMagda Kalašová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.14
26 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 48.52
27 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.74
28 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 48.81
29 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 49.18
30 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.37
31 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.49
32 Kristýna ČížováKristýna Čížová 05 neregistrovaníneregistrovaní 3 49.84
33 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.60
34 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.70
35 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 50.96
36 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.05
37 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.39
38 Mína JuráčkováMína Juráčková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 51.44
39 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 51.60
40 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.87
41 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.09
42 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.91
43 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 53.09
44 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.77
45 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.22
46 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 58.12
Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ