Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (7. 12. 2019)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.14
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.58
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.89
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.07
5 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.74
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.37
2 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 07.90
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.01
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.11
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.71
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.14
4 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.25
5 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.26
6 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.31
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.49
3 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 07.89
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 07.94
5 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.11
6 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.17
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.77
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.89
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 07.92
5 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.54
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.67
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.80
MS Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.82
MS Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.26
5 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.32
6 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.46
2 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.91
3 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.11
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.56
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 07.45
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.60
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
4 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 08.18
MS Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.56
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.58
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.90
3 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.91
4 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.08
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.18
6 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.70
MS Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
3 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.11
4 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 08.68
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.82
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 08.00
MS Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.45
5 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.10
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.11
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.14
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.17
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.31
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.37
6 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 07.45
7 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.46
8 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.49
9 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.58
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.58
11 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.60
12 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
12 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
14 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.67
15 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.70
16 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.71
17 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.77
18 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.80
19 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.82
19 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.82
21 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.89
21 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 07.89
21 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.89
24 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 07.90
24 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.90
26 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.91
26 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.91
28 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 07.92
29 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 07.94
30 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
31 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 08.00
32 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.01
33 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.07
34 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.08
35 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.11
35 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.11
35 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.11
38 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.14
39 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
40 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.18
40 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 08.18
40 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.18
43 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.25
44 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.26
44 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.26
46 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.32
47 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.40
48 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.45
49 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.54
50 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.56
50 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.56
50 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.56
53 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.67
53 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.67
55 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 08.68
56 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.74
57 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.77
58 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.91
59 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.10
60 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 09.15
61 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.22
62 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.43

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.05
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.10
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 07.17
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 07.23
5 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 07.38
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.95
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.40
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.46
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.53
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 07.57
5 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 07.59
6 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.88
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.25
3 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.86
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
5 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.30
6 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.17
2= Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.65
2= Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.65
4 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 08.85
5 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.97
6 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 08.14
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.44
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.71
4 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.90
5 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
6 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.15
2 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.48
3 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.02
5 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
MS Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.20
2= Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.33
2= Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.33
4 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.93
5 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.38
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.46
3 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.88
4 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.48
5 Eliška LukavskáEliška Lukavská 04 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 1 10.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.32
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.46
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.72
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.83
5 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 09.18
6 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.42
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.57
3 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.74
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.79
5 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.61
6 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.69
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 5 08.73
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.76
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 08.79
5 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 2 09.26
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 6 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.71
3 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.84
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.48
5 Lucie KriegerováLucie Kriegerová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.58
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.45
2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
3 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.91
4 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 08.92
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.47
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.60
3 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.83
4 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.27
5 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 10.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.43
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.57
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.03
MS Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 09.34
5 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.24
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.41
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.35
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.44
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.88
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 08.14
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.15
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.17
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.20
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.24
7 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.25
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.32
9 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.33
9 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.33
11 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.38
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.41
13 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.42
14 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.43
15 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.44
16 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.45
17 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.46
17 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.46
19 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.47
20 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.48
20 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
22 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.57
22 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.57
24 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.60
25 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.65
25 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.65
27 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.69
28 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.71
28 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.71
30 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.72
31 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 5 08.73
32 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.74
33 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.76
34 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.79
34 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 08.79
36 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
37 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.83
37 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.83
39 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
39 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.84
41 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 08.85
42 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.86
43 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.88
44 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.90
45 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.91
46 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 08.92
47 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.93
48 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.97
49 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
50 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.02
51 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.03
52 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
53 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
54 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 09.18
55 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 2 09.26
56 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.27
57 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.30
58 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 09.34
59 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.35
60 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.36
61 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.43
62 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.44
63 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.47
64 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.48
64 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.48
66 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.55
67 Lucie KriegerováLucie Kriegerová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.58
68 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.61
68 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.61
70 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.65
71 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 6 09.79
72 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.85
73 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.90
74 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 10.18
74 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.18
76 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.52
77 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.63
78 Eliška LukavskáEliška Lukavská 04 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 1 10.68

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.81
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 08.03
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 08.09
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 08.10
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.17
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.26
2= Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.32
2= Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.32
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.38
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.38
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.46
Celkem 6 závodníků

150 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.70
MS Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.54
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.63
MS Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 17.86
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.08
MS Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.17
MS Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.53
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.70
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.54
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.63
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 17.86
5 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.08
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.17
7 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.53
8 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.42

150 m - Juniorky

(so, 7.12.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.57
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.16
Celkem 2 závodníků

300 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 35.65
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 36.02
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 38.09
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 39.87
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 37.29
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 37.57
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 39.46
4 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 40.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 38.46
2 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 38.64
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 39.19
Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 37.41
MS Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 38.74
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 39.94
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 38.85
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 39.44
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 41.04
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 41.77
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 40.07
2 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 4 40.58
3 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 42.42
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 43.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 43.22
2 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.09
3 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 46.51
Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 42.52
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 43.06
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 44.73
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 47.23
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 46.20
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 47.60
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 52.28
Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 42.32
2 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 45.63
3 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 46.41
Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 35.65
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 36.02
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 37.29
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 37.41
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 37.57
6 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 38.09
7 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 38.46
8 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 38.64
9 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 38.74
10 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 38.85
11 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 39.19
12 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 39.44
13 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 39.46
14 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 39.87
15 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 39.94
16 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 40.07
17 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 40.53
18 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 4 40.58
19 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 41.04
20 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 41.77
21 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 42.32
22 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 42.42
23 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 42.52
24 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 43.06
25 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 43.22
26 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 43.66
27 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 44.73
28 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.09
29 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 45.63
30 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 46.20
31 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 46.41
32 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 46.51
33 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 47.23
34 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 47.60
35 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 52.28
Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS
Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 DNS
Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 DNS
Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DQ

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 43.29
2 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 43.47
3 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.50
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 46.27
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 44.86
2 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 45.60
3 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 46.23
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 47.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 44.63
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 45.66
3 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 47.49
4 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 47.88
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 46.31
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 46.67
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 48.29
4 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 1 49.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 3 48.27
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 49.55
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 49.98
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 52.23
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 47.47
2 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 48.95
MS Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 50.80
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 53.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 45.65
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 47.95
3 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 53.69
4 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 2 55.74
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 45.73
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 3 47.02
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 48.65
4 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 49.83
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 44.28
2 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 45.82
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 45.93
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 46.40
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 46.73
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 47.53
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 50.06
4 Eliška LukavskáEliška Lukavská 04 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 4 59.22
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 42.28
2 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 45.38
3 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 47.77
4 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 51.81
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 45.53
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 46.56
3 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 53.73
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 7.12.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 46.61
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 50.49
3 Lucie KriegerováLucie Kriegerová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 56.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 42.28
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 43.29
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 43.47
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 44.28
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.50
6 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 44.63
7 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 44.86
8 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 45.38
9 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 45.53
10 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 45.60
11 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 45.65
12 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 45.66
13 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 45.73
14 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 45.82
15 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 45.93
16 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 46.23
17 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 46.27
18 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 46.31
19 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 46.40
20 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 46.56
21 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 46.61
22 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 46.67
23 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 46.73
24 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 3 47.02
25 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 47.47
26 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 47.49
27 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 47.53
27 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 47.53
29 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 47.77
30 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 47.88
31 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 47.95
32 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 3 48.27
33 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 48.29
34 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 48.65
35 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 48.95
36 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 49.55
37 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 49.83
38 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 1 49.87
39 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 49.98
40 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 50.06
41 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 50.49
42 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 50.80
43 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 51.81
44 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 52.23
45 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 53.66
46 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 53.69
47 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 53.73
48 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 2 55.74
49 Lucie KriegerováLucie Kriegerová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 56.15
50 Eliška LukavskáEliška Lukavská 04 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 4 59.22
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS

1000 m - Junioři

(so, 7.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:33.88
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 2:38.05
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 2:40.53
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:46.38
5 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:50.92
6 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 13 3:05.93
7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 3:09.50
8 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 3:10.81
MS Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 3:13.48
10 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12 3:14.98
11 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 8 3:18.12
12 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:18.67
MS Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:23.19
Celkem 13 závodníků

1000 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:00.18
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:06.13
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 3:15.19
4 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 3:17.10
5 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 3:18.25
6 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 3:23.93
7 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:29.10
8 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:29.15
9 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 3:45.22
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 3:17.25
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:24.59
3 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 9 3:24.82
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:35.14
5 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:35.33
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:41.69
7 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:53.08
8 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 4:18.76
Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:00.18
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:06.13
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 3:15.19
4 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 3:17.10
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 3:17.25
6 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 3:18.25
7 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 3:23.93
8 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:24.59
9 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 9 3:24.82
10 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:29.10
11 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:29.15
12 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:35.14
13 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:35.33
14 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 3:41.69
15 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 3:45.22
16 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:53.08
17 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 4:18.76
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 DNF
Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 DNS

60 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 7.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.98
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 7.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.28
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 08.47
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.77
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.85
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.64
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.01
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.18
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 10.01
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.03
6 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.05
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.72
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 10.81
4 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 11.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.64
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.01
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.18
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 10.01
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.03
6 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.05
7 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.52
8 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.72
9 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 10.81
10 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 11.53

60 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 7.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.49
2 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 15.61
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 7.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.73
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.97
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.10
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.71
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.11
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.44
3 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.50
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 1 10.77
5 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 11.01
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 10.57
2= Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.63
2= Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 3 10.63
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.93
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 12.16
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.35
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 4 10.81
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.95
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 7.12.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.14
2 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.99
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 11.52
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.75
5 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.11
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.14
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.35
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.44
5 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10.50
6 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 10.57
7 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.63
7 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 3 10.63
9 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 1 10.77
10 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 4 10.81
11 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.93
12 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.95
13 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.99
14 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 11.01
15 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.06
16 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 11.52
17 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.75
18 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.95
19 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 12.16

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 7.12.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordová, Sudek, Škrland, Rozehnalová Kordová, Sudek, Škrland, Rozehnalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:40.04
2 Höfner, Soukal, Tvrdá, Vlková Höfner, Soukal, Tvrdá, Vlková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:40.58
3 Hlouchová, Havelková, Tláskal, Pecha Hlouchová, Havelková, Tláskal, Pecha AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:41.68
4 Horáček, Přibylová, Neděla, Bartůšková Horáček, Přibylová, Neděla, Bartůšková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 1:44.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.12.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červinka, Müller, Mašková, Škochová Červinka, Müller, Mašková, Škochová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:44.42
2 Brát, Konvalina, Olivová, Vejdělková Brát, Konvalina, Olivová, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:45.60
3 Boháč, Kuchař, Novotná, Znamínková Boháč, Kuchař, Novotná, Znamínková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 1:46.98
4 Chrastinová, Steinsová, Větrovský, Mach Chrastinová, Steinsová, Větrovský, Mach SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 1:49.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.12.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beneš, Slaba, Faltýnková, Jelínková Beneš, Slaba, Faltýnková, Jelínková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:43.14
2 Asatiani, Dobiášová, Ludvíčková, Mrázek Asatiani, Dobiášová, Ludvíčková, Mrázek Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:46.52
3 Konvalina, Rosenberger, Pesslová, Vitoušová Konvalina, Rosenberger, Pesslová, Vitoušová TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 1:47.89
4 Suchánek, Vopařil, Brzáková, Havlátová Suchánek, Vopařil, Brzáková, Havlátová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 1:49.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 7.12.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlíčková, Kozlová, Krejča, Perner Havlíčková, Kozlová, Krejča, Perner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:46.69
2 Vyleťal, Sitek, Mlejnková, Holečková Vyleťal, Sitek, Mlejnková, Holečková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 1:48.66
3 Červášek, Kočka, Kalousová, Kučerová Červášek, Kočka, Kalousová, Kučerová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 1:49.30
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 7.12.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamec, Moses, Holšánová, Sátrová Adamec, Moses, Holšánová, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 1:52.00
2 Mokrejšová, Konrád, Ottlová, Velebil Mokrejšová, Konrád, Ottlová, Velebil Atletika BenešovAtletika Benešov 4 1:52.24
Machálek, Švehla, Fišková, Záborcová Machálek, Švehla, Fišková, Záborcová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordová, Sudek, Škrland, Rozehnalová Kordová, Sudek, Škrland, Rozehnalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:40.04
2 Höfner, Soukal, Tvrdá, Vlková Höfner, Soukal, Tvrdá, Vlková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:40.58
3 Hlouchová, Havelková, Tláskal, Pecha Hlouchová, Havelková, Tláskal, Pecha AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:41.68
4 Beneš, Slaba, Faltýnková, Jelínková Beneš, Slaba, Faltýnková, Jelínková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 1:43.14
5 Červinka, Müller, Mašková, Škochová Červinka, Müller, Mašková, Škochová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:44.42
6 Horáček, Přibylová, Neděla, Bartůšková Horáček, Přibylová, Neděla, Bartůšková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 1:44.71
7 Brát, Konvalina, Olivová, Vejdělková Brát, Konvalina, Olivová, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:45.60
8 Asatiani, Dobiášová, Ludvíčková, Mrázek Asatiani, Dobiášová, Ludvíčková, Mrázek Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:46.52
9 Havlíčková, Kozlová, Krejča, Perner Havlíčková, Kozlová, Krejča, Perner AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:46.69
10 Boháč, Kuchař, Novotná, Znamínková Boháč, Kuchař, Novotná, Znamínková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 1:46.98
11 Konvalina, Rosenberger, Pesslová, Vitoušová Konvalina, Rosenberger, Pesslová, Vitoušová TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 1:47.89
12 Vyleťal, Sitek, Mlejnková, Holečková Vyleťal, Sitek, Mlejnková, Holečková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 1:48.66
13 Chrastinová, Steinsová, Větrovský, Mach Chrastinová, Steinsová, Větrovský, Mach SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 1:49.19
14 Suchánek, Vopařil, Brzáková, Havlátová Suchánek, Vopařil, Brzáková, Havlátová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 1:49.25
15 Červášek, Kočka, Kalousová, Kučerová Červášek, Kočka, Kalousová, Kučerová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 1:49.30
16 Adamec, Moses, Holšánová, Sátrová Adamec, Moses, Holšánová, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 1:52.00
17 Mokrejšová, Konrád, Ottlová, Velebil Mokrejšová, Konrád, Ottlová, Velebil Atletika BenešovAtletika Benešov 4 1:52.24
Machálek, Švehla, Fišková, Záborcová Machálek, Švehla, Fišková, Záborcová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNF

skok vysoký - Junioři

(so, 7.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.79 Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 12 1.77 ----o-o-ooooxooxxx
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 15 1.74 -----oo--o-ooxxx
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 14 1.74 ------xoooxoxoxxoxoxxx
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 13 1.71 ----------oox
5 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 8 1.68 ----o-xoooxxoxoxxx
6 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 1.65 ----ooooxooxxx
7 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 16 1.65 ----o-o-oxxoxxx
8 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 1.62 ---oxooxxoooxxx
9 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 9 1.62 ---ooooxoxox
10 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10 1.59 -----oxoo--xxx
11 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5 1.59 oooooooxxoxxx
12 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 6 1.56 --ooooxoxxx
13 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 4 1.56 ooooxooxxox
14 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 7 1.50 oooxooxxx
15 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
04 2 1.40 xooxoxxx
16 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 1 1.35 xoxoxxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 7.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.631.651.67 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
04 1.65 ------oooxoxoxoxoxxooxxx
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1.65 ----o-oooxooxxoxxoxxoxxoxxx
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.58 ----ooooooxxoxxoxxx
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 1.52 ----ooooxxooxxx
5 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.52 --ooooxooxoxxoxxx
6= Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 1.49 ----oooooxxx
6= Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
02 1.49 ------oooxxx
8 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.49 ----xooxoxxoo
9 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.49 ----oxxooxoxxoxx
10 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.46 ----o-xooxxx
11 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
03 1.40 ----ooxxx
12 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 1.35 -ooooxxx
13 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.35 -oooxoxxx
14 Anna SvátkováAnna Svátková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 1.35 ooxooxxoxxx
15 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1.35 ooxxoxoxxoxxx
16 Klára PoláčkováKlára Poláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 1.30 oooxoxxx
17= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.25 -ooxxx
17= Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 1.25 oooxxx
19 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1.20 oxxoxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.30 Body
1 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 5 3.20 ----o-o-o-o-ooxxoxxx
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 3.00 --------o-o-xoxxx
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 3 2.70 ----ooooooxx
4 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 2.50 -oooooxoo
5 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
04 1 2.10 -oooxxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.603.003.103.203.303.403.503.61 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
04 5 3.50 ---------oo-xooxoxxx
2 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 2.50 -o-oooooxxx
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
03 4 2.40 ----o-xxoxxx
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 3 2.30 ---oooxx
5 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 2 2.20 -oooxoxxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři (Skupin)

Skupin 01 (so, 7.12.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 19 5.28 5.284.934.995.280.00.00.0
2 Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 15 5.06 5.064.97x5.060.00.00.0
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 4.98 4.674.984.904.980.00.00.0
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 16 4.94 4.94x4.424.940.00.00.0
5 Patrik VelebilPatrik Velebil
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
06 14 4.87 4.684.874.194.870.00.00.0
6 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 17 4.82 4.824.43x4.820.00.00.0
7 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 4.74 4.314.744.654.740.00.00.0
8 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 13 4.71 4.714.474.374.710.00.00.0
9 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 3 4.70 4.704.60x4.700.00.00.0
10 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
06 18 4.70 4.484.094.704.700.00.00.0
MS Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 7 4.67 4.524.674.604.670.00.00.0
12 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 10 4.52 4.374.524.364.520.00.00.0
13 David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 4 4.52 x4.52x4.520.00.00.0
14 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
06 9 4.46 4.434.324.464.460.00.00.0
15 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 4.32 xx4.324.320.00.00.0
16 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 8 4.31 4.304.124.314.310.00.00.0
MS Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 4.11 3.874.11x4.110.00.00.0
18 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 12 3.99 x3.883.993.990.00.00.0
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků
Skupin 02 (so, 7.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 19 6.34 x5.98x5.98x6.346.13
2 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 14 6.13 5.865.935.975.975.865.956.13
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
02 17 6.01 5.766.015.836.015.873.935.95
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 16 5.88 5.885.645.735.885.505.535.71
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 8 5.75 5.755.545.655.755.615.585.43
6 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
03 9 5.75 5.615.755.595.755.575.504.45
7 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 15 5.75 3.905.595.755.75---
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 5.70 5.705.515.675.70x--
9 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 18 5.69 4.225.695.645.690.00.00.0
10 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 13 5.67 5.675.555.445.670.00.00.0
11 Pavel MrázekPavel Mrázek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
03 4 5.55 5.555.275.225.550.00.00.0
12 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 10 5.55 5.125.185.555.550.00.00.0
13 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 12 5.50 5.215.505.185.500.00.00.0
14 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
05 2 5.27 4.505.095.275.270.00.00.0
15 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 3 5.19 5.194.75x5.190.00.00.0
16 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 6 5.15 xx5.155.150.00.00.0
17 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 7 5.14 x5.14x5.140.00.00.0
18 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 5 5.02 4.214.655.025.020.00.00.0
19 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 11 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Juniorky (Skupin)

Skupin 01 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 19 4.58 4.504.58x4.580.00.00.0
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
05 18 4.58 x4.584.474.580.00.00.0
3 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 22 4.49 4.444.494.384.490.00.00.0
4 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 20 4.46 x4.464.374.460.00.00.0
5 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 4.38 4.25x4.384.380.00.00.0
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
02 15 4.35 4.353.93x4.350.00.00.0
7 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 14 4.29 4.294.23x4.290.00.00.0
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
05 2 4.26 4.084.264.214.260.00.00.0
9 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 10 4.25 4.194.25x4.250.00.00.0
10 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
06 5 4.17 4.174.044.134.170.00.00.0
11 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
06 23 4.16 4.024.163.634.160.00.00.0
12 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
06 16 4.12 3.554.074.124.120.00.00.0
13 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.12 xx4.124.120.00.00.0
14 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
05 21 4.05 x4.05x4.050.00.00.0
15 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B
06 4 4.01 4.013.843.874.010.00.00.0
16 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 17 3.91 xx3.913.910.00.00.0
17 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
06 3 3.85 3.843.473.853.850.00.00.0
18 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 7 3.83 x3.823.833.830.00.00.0
19 Kamila SládkováKamila Sládková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
02 6 3.79 3.37x3.793.790.00.00.0
20 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 3.56 x3.523.563.560.00.00.0
21 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
06 1 3.55 3.55x3.413.550.00.00.0
Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků
Skupin 02 (so, 7.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 22 5.38 5.015.305.365.365.365.38-
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 21 5.30 3.714.884.964.965.065.155.30
3 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 20 5.25 5.005.115.205.205.254.934.87
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 18 4.98 4.834.79x4.834.98x4.72
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 12 4.94 4.934.814.864.934.864.944.67
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 19 4.87 4.634.874.554.87x4.704.82
7 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 15 4.86 4.474.864.754.864.86x4.31
8 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
06 3 4.67 4.67x4.554.674.62xx
9 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 14 4.66 4.404.534.664.660.00.00.0
10 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 16 4.64 4.334.644.444.640.00.00.0
11 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
02 13 4.58 4.534.264.584.580.00.00.0
12 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
03 10 4.57 x4.574.434.570.00.00.0
13 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 9 4.51 4.244.514.374.510.00.00.0
14 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 5 4.48 4.484.424.334.480.00.00.0
15 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 11 4.40 4.094.404.334.400.00.00.0
16 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B
05 1 4.32 xx4.324.320.00.00.0
17 Lucie NedomováLucie Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 8 4.29 4.234.294.214.290.00.00.0
18 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
06 4 4.20 x4.20x4.200.00.00.0
19 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 6 4.16 4.054.044.164.160.00.00.0
20 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.09 4.004.094.044.090.00.00.0
Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
01 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 7 DNS 0.00.00.00.00.00