Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (7. 12. 2019)

skok daleký - Junioři (Skupina)

Skupina 01 (so, 7.12.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 19 5.28 5.284.934.995.280.00.00.0
2 Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 15 5.06 5.064.97x5.060.00.00.0
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 4.98 4.674.984.904.980.00.00.0
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 16 4.94 4.94x4.424.940.00.00.0
5 Patrik VelebilPatrik Velebil
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
06 14 4.87 4.684.874.194.870.00.00.0
6 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 17 4.82 4.824.43x4.820.00.00.0
7 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 4.74 4.314.744.654.740.00.00.0
8 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 13 4.71 4.714.474.374.710.00.00.0
9 Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 3 4.70 4.704.60x4.700.00.00.0
10 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
06 18 4.70 4.484.094.704.700.00.00.0
MS Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 7 4.67 4.524.674.604.670.00.00.0
12 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 10 4.52 4.374.524.364.520.00.00.0
13 David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 4 4.52 x4.52x4.520.00.00.0
14 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
06 9 4.46 4.434.324.464.460.00.00.0
15 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 4.32 xx4.324.320.00.00.0
16 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 8 4.31 4.304.124.314.310.00.00.0
MS Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 4.11 3.874.11x4.110.00.00.0
18 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 12 3.99 x3.883.993.990.00.00.0
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků
Skupina 02 (so, 7.12.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 19 6.34 x5.98x5.98x6.346.13
2 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 14 6.13 5.865.935.975.975.865.956.13
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
02 17 6.01 5.766.015.836.015.873.935.95
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 16 5.88 5.885.645.735.885.505.535.71
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 8 5.75 5.755.545.655.755.615.585.43
6 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
03 9 5.75 5.615.755.595.755.575.504.45
7 Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 15 5.75 3.905.595.755.75---
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 5.70 5.705.515.675.70x--
9 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 18 5.69 4.225.695.645.690.00.00.0
10 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 13 5.67 5.675.555.445.670.00.00.0
11 Pavel MrázekPavel Mrázek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
03 4 5.55 5.555.275.225.550.00.00.0
12 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 10 5.55 5.125.185.555.550.00.00.0
13 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 12 5.50 5.215.505.185.500.00.00.0
14 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
05 2 5.27 4.505.095.275.270.00.00.0
15 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 3 5.19 5.194.75x5.190.00.00.0
16 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 6 5.15 xx5.155.150.00.00.0
17 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 7 5.14 x5.14x5.140.00.00.0
18 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 5 5.02 4.214.655.025.020.00.00.0
19 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 11 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Juniorky (Skupina)

Skupina 01 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 19 4.58 4.504.58x4.580.00.00.0
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
05 18 4.58 x4.584.474.580.00.00.0
3 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 22 4.49 4.444.494.384.490.00.00.0
4 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 20 4.46 x4.464.374.460.00.00.0
5 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 4.38 4.25x4.384.380.00.00.0
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
02 15 4.35 4.353.93x4.350.00.00.0
7 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 14 4.29 4.294.23x4.290.00.00.0
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
05 2 4.26 4.084.264.214.260.00.00.0
9 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 10 4.25 4.194.25x4.250.00.00.0
10 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
06 5 4.17 4.174.044.134.170.00.00.0
11 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
06 23 4.16 4.024.163.634.160.00.00.0
12 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B
06 16 4.12 3.554.074.124.120.00.00.0
13 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.12 xx4.124.120.00.00.0
14 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
05 21 4.05 x4.05x4.050.00.00.0
15 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B
06 4 4.01 4.013.843.874.010.00.00.0
16 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 17 3.91 xx3.913.910.00.00.0
17 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
06 3 3.85 3.843.473.853.850.00.00.0
18 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 7 3.83 x3.823.833.830.00.00.0
19 Kamila SládkováKamila Sládková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
02 6 3.79 3.37x3.793.790.00.00.0
20 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 3.56 x3.523.563.560.00.00.0
21 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
06 1 3.55 3.55x3.413.550.00.00.0
Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků
Skupina 02 (so, 7.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 22 5.38 5.015.305.365.365.365.38-
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 21 5.30 3.714.884.964.965.065.155.30
3 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
01 20 5.25 5.005.115.205.205.254.934.87
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
05 18 4.98 4.834.79x4.834.98x4.72
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 12 4.94 4.934.814.864.934.864.944.67
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 19 4.87 4.634.874.554.87x4.704.82
7 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 15 4.86 4.474.864.754.864.86x4.31
8 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A
06 3 4.67 4.67x4.554.674.62xx
9 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 14 4.66 4.404.534.664.660.00.00.0
10 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 16 4.64 4.334.644.444.640.00.00.0
11 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
02 13 4.58 4.534.264.584.580.00.00.0
12 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
03 10 4.57 x4.574.434.570.00.00.0
13 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
05 9 4.51 4.244.514.374.510.00.00.0
14 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 5 4.48 4.484.424.334.480.00.00.0
15 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 11 4.40 4.094.404.334.400.00.00.0
16 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B
05 1 4.32 xx4.324.320.00.00.0
17 Lucie NedomováLucie Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
04 8 4.29 4.234.294.214.290.00.00.0
18 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A
06 4 4.20 x4.20x4.200.00.00.0
19 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 6 4.16 4.054.044.164.160.00.00.0
20 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.09 4.004.094.044.090.00.00.0
Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
01 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků