výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP smíšených družstev mládeže

Praha - Strahov (7. 12. 2019)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.14
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.58
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.89
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.07
5 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.74
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.37
2 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 07.90
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.01
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.11
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.71
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.14
4 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.25
5 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.26
6 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.31
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.49
3 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 07.89
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 07.94
5 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.11
6 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.17
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.77
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.89
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 07.92
5 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.54
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.67
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.80
MS Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.82
MS Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.26
5 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.32
6 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.46
2 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.91
3 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.11
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.56
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 07.45
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.60
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
4 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 08.18
MS Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.56
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.58
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.90
3 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.91
4 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.08
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.18
6 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.70
MS Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
3 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.11
4 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 08.68
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.12.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.82
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 08.00
MS Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.45
5 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.10
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.11
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.14
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.17
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.31
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.37
6 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 07.45
7 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.46
8 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.49
9 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.58
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.58
11 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.60
12 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
12 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.62
14 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.67
15 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 07.70
16 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.71
17 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.77
18 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.80
19 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.82
19 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.82
21 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.89
21 František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 07.89
21 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.89
24 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 07.90
24 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.90
26 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.91
26 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.91
28 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 07.92
29 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 07.94
30 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
31 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 08.00
32 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.01
33 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.07
34 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.08
35 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.11
35 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.11
35 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.11
38 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.14
39 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
40 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.18
40 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 08.18
40 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.18
43 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.25
44 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.26
44 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.26
46 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.32
47 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.40
48 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.45
49 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.54
50 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.56
50 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.56
50 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.56
53 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.67
53 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.67
55 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 08.68
56 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 1 08.74
57 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.77
58 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.91
59 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.10
60 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 6 09.15
61 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.22
62 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.43

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.05
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 07.10
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 07.17
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 07.23
5 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 07.38
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.95
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.40
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.46
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.53
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 07.57
5 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 07.59
6 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.88
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.25
3 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.86
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
5 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.30
6 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.17
2= Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.65
2= Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.65
4 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 08.85
5 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.97
6 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 08.14
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.44
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.71
4 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.90
5 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
6 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.15
2 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.48
3 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.02
5 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
MS Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.20
2= Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.33
2= Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.33
4 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.93
5 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.38
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.46
3 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.88
4 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.48
5 Eliška LukavskáEliška Lukavská 04 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 1 10.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.32
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.46
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.72
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.83
5 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 09.18
6 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.42
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.57
3 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.74
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.79
5 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.61
6 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.69
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 5 08.73
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.76
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 08.79
5 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 2 09.26
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 6 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.71
3 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.84
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.48
5 Lucie KriegerováLucie Kriegerová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.58
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.45
2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
3 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.91
4 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 08.92
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.47
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.60
3 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.83
4 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.27
5 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 10.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.43
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.57
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.03
MS Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 09.34
5 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 7.12.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.24
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.41
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.35
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.44
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.88
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 4 08.14
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.15
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 4 08.17
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.20
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.24
7 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.25
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.32
9 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.33
9 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.33
11 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.38
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.41
13 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.42
14 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.43
15 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.44
16 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.45
17 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.46
17 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.46
19 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.47
20 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.48
20 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
22 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.57
22 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.57
24 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.60
25 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.65
25 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.65
27 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.69
28 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.71
28 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.71
30 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.72
31 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 5 08.73
32 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 2 08.74
33 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.76
34 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.79
34 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 1 08.79
36 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
37 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.83
37 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.83
39 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.84
39 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.84
41 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 08.85
42 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.86
43 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.88
44 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 08.90
45 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.91
46 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 3 08.92
47 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.93
48 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.97
49 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
50 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.02
51 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 09.03
52 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
53 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
54 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 09.18
55 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak Vlašim BTJ Spartak Vlašim B 2 09.26
56 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.27
57 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.30
58 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 6 09.34
59 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.35
60 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.36
61 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.43
62 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.44
63 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.47
64 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.48
64 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.48
66 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.55
67 Lucie KriegerováLucie Kriegerová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.58
68 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.61
68 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.61
70 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.65
71 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 6 09.79
72 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.85
73 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.90
74 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 10.18
74 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.18
76 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.52
77 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.63
78 Eliška LukavskáEliška Lukavská 04 Atletika Líbeznice, z.s. BAtletika Líbeznice, z.s. B 1 10.68

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.81
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 3 08.03
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 5 08.09
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s. AAC Čáslav z.s. A 2 08.10
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.17
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.26
2= Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s. AAtletika Líbeznice, z.s. A 5 08.32
2= Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.32
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.38
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.38
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.46
Celkem 6 závodníků