Vánoční hala mladšího žactva
Ostrava - Vítkovice (13. 12. 2019)4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílek, Lopour, Kučera, Kočí Bílek, Lopour, Kučera, Kočí | BYAC Brno | 2 | 1:51.43 | |||||||||||||||
2 | Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:58.66 | |||||||||||||||
3 | Novák, Kozubík, Schubert, Churý Novák, Kozubík, Schubert, Churý | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 1:59.56 | |||||||||||||||
Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-5-170.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:04.71 | |||||||||||||||
2 | Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel | BYAC Brno | 2 | 2:11.24 | |||||||||||||||
3 | Braš, Cienciala, Piecha, Číhal Braš, Cienciala, Piecha, Číhal | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:12.89 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílek, Lopour, Kučera, Kočí Bílek, Lopour, Kučera, Kočí | BYAC Brno | 2 | 1:51.43 | ||||
2 | Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček Karas, Zdražil, Jordán, Hrbáček | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:58.66 | ||||
3 | Novák, Kozubík, Schubert, Churý Novák, Kozubík, Schubert, Churý | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 1:59.56 | ||||
4 | Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec Jarolím, Šeděnka, Cagala, Žurovec | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:04.71 | ||||
5 | Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel Kratochvil, Šíma, Dedík, Trungel | BYAC Brno | 2 | 2:11.24 | ||||
6 | Braš, Cienciala, Piecha, Číhal Braš, Cienciala, Piecha, Číhal | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:12.89 | ||||
Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach Martinkevič, Charvátek, Hurina, Zach | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:54.36 | |||||||||||||||
2 | Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová | Atletika Poruba z.s. | 5 | 1:56.17 | |||||||||||||||
3 | Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:58.16 | |||||||||||||||
4 | Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 1:58.26 | |||||||||||||||
5 | Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 1:58.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:59.33 | |||||||||||||||
2 | Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:01.38 | |||||||||||||||
3 | Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:02.05 | |||||||||||||||
4 | Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul | Sprint Bialsko-Biala | 2 | 2:06.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:01.14 | |||||||||||||||
2 | Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:05.23 | |||||||||||||||
3 | Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:09.03 | |||||||||||||||
4 | Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:18.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová Bělunková, Kvapilová, Huňková, Káňová | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:54.36 | ||||
2 | Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková, Krchová | Atletika Poruba z.s. | 5 | 1:56.17 | ||||
3 | Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová Lindnerová, Pekařová, Maderová, Valeriánová | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:58.16 | ||||
4 | Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková Turková, Pekařová, Vavřinová, Sáblíková | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 1:58.26 | ||||
5 | Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová Fusková, Prášilová, Fusková, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 1:58.39 | ||||
6 | Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová Adamcová, Tobolová, Hrabcová, Rohlová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:59.33 | ||||
7 | Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková Pluskalová, Ruferová, Poštulková, Skřečková | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:01.14 | ||||
8 | Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská Krestová, Belásová, Křížová, Malatinská | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:01.38 | ||||
9 | Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová Fojtáchová, Juřicová, Molková, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:02.05 | ||||
10 | Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková Vlčková, Juráková, Maierová, Hanzelková | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:05.23 | ||||
11 | Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul Wrona, Krupa, Lazarczyk, Dul | Sprint Bialsko-Biala | 2 | 2:06.34 | ||||
12 | Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová Kovářová, Lehocká, Paprskářová, Vrbová | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:09.03 | ||||
13 | Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová Vítková, Šváčková, Stržínková, Sommerová | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:18.43 |