Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 12. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 40.12
2 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bialsko-BialaSprint Bialsko-Biala 3 42.12
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 43.03
4 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 48.26
5 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 50.24
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 40.78
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.74
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 41.98
4 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 51.09
5 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.20
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 42.26
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.82
3 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.36
4 Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 55.77
Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 13.12.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.29
2 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 48.54
3 Radim SikoraRadim Sikora 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 49.52
Marek MuchaMarek Mucha 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 40.12
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 40.78
3 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.74
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 41.98
5 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 Sprint Bialsko-BialaSprint Bialsko-Biala 3 42.12
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 42.26
7 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 43.03
8 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.82
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.29
10 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 48.26
11 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 48.54
12 Radim SikoraRadim Sikora 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 49.52
13 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 50.24
14 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 51.09
15 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.20
16 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.36
17 Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 55.77
Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Marek MuchaMarek Mucha 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.65
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 42.89
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.74
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 47.21
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 48.01
6 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 52.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.43
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.15
3 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 47.93
4 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 48.50
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.30
6 Dorota VařečkováDorota Vařečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 55.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 46.05
2 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 46.15
3 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.55
4 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 49.02
Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.93
2 Jagoda WronaJagoda Wrona 08 Sprint Bialsko-BialaSprint Bialsko-Biala 3 48.77
3 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 49.64
4 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 49.74
5 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.33
6 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.42
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 13.12.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 46.51
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 46.67
3 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 48.52
4 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.21
5 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 50.79
6 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.65
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 42.89
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.74
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.43
5 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 46.05
6 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 46.15
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 46.51
8 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 46.67
9 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.15
10 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 47.21
11 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.55
12 Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 47.93
12 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.93
14 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 48.01
15 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 48.50
16 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 48.52
17 Jagoda WronaJagoda Wrona 08 Sprint Bialsko-BialaSprint Bialsko-Biala 3 48.77
18 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 49.02
19 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.30
20 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 49.64
21 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 49.74
22 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.21
23 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.33
24 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 50.42
25 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 50.79
26 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 52.26
27 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.53
28 Dorota VařečkováDorota Vařečková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 55.16
Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS