výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.89
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.09
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.00
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.06
5 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.57
2 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.86
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.04
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.56
5 Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 20.83
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 18.14
2 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 18.61
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 19.18
4 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 19.31
5 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 19.60
6 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.43
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.03
2 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.76
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.87
4 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 19.13
5 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.83
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 19.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 18.31
2 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 2 19.12
3 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.17
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19.35
5 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.61
6 Nikolas TesařNikolas Tesař 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.43
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 18.59
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.71
3 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 6 20.22
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.33
5 Daniel HerčíkDaniel Herčík 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 21.75
Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.15
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.32
3 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.39
4 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 20.69
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.89
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.09
3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.57
4 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.86
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.00
6 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.03
7 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.04
8 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 18.14
9 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 18.31
10 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 18.59
11 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 18.61
12 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.71
13 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.76
14 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.87
15 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.06
16 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 2 19.12
17 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 19.13
18 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.15
19 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.17
20 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 19.18
21 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 19.31
22 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19.35
23 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.42
24 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 19.60
25 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.61
26 Tomáš NázlerTomáš Názler 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.83
27 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 19.99
28 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 6 20.22
29 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.32
30 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.33
31 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.39
32 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.43
32 Nikolas TesařNikolas Tesař 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.43
34 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.56
35 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 20.69
36 Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 20.83
37 Daniel HerčíkDaniel Herčík 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 21.75
Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.99
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 20.38
3 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.91
4 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.32
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNS
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.64
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 19.89
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 20.39
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.66
5 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.87
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.97
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.00
3 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.94
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.03
5 Nikola ŠutarikováNikola Šutariková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.70
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.39
2 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.75
3 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 4 21.41
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.43
5 Kateřina DouškováKateřina Doušková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.20
6 Anita KodytkováAnita Kodytková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.46
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.06
2 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.86
3 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.06
4 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.11
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 21.55
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.66
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 21.30
2 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.46
3 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 21.60
4 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 22.09
5 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 22.10
6 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.59
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.68
2 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.91
3 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.35
4 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.90
5 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 21.96
Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 14.12.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.55
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.34
3 Barbora MarešováBarbora Marešová 04 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 22.07
4 Štěpánka HaluzováŠtěpánka Haluzová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 26.59
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.99
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.64
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 19.89
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.97
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.06
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 20.38
7 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 20.39
7 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.39
9 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.55
10 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.66
11 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.68
12 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.75
13 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.86
14 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.91
15 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.00
16 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.06
17 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.11
18 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 21.30
19 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.34
20 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.35
21 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 4 21.41
22 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.46
23 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 21.55
24 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 21.60
25 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.87
26 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.90
27 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 21.94
28 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 21.96
29 Barbora MarešováBarbora Marešová 04 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 22.07
30 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 22.09
31 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 22.10
32 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 22.43
33 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.59
34 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.66
35 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.91
36 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.03
37 Kateřina DouškováKateřina Doušková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.20
38 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.32
39 Anita KodytkováAnita Kodytková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.46
40 Nikola ŠutarikováNikola Šutariková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.70
41 Štěpánka HaluzováŠtěpánka Haluzová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 26.59
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNS
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS