Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kopřivnická laťka

Kopřivnice (12. 12. 2019)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Petr LindovskýPetr Lindovský
Gymnázium BílovecGymnázium Bílovec
03 1.65
2 Pavel BučekPavel Buček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
04 1.40
3 Dominik SchindlerDominik Schindler
VOS, SOŠ, SOU KopřivniceVOS, SOŠ, SOU Kopřivnice
02 1.35
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tobiáš GérykTobiáš Géryk
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
04 1.60
2 Lukáš KlusákLukáš Klusák
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
04 1.60
3 Daniel KahánekDaniel Kahánek
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
04 1.55
4 Jan DubecJan Dubec
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 1.55
5 Robin MarekRobin Marek
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
04 1.55
6 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 1.55
7= Patrik DančákPatrik Dančák
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
05 1.50
7= Martin KupčíkMartin Kupčík
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.50
7= Jakub RaškaJakub Raška
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
04 1.50
10 Petr KlozíkPetr Klozík
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
04 1.50
11 Patrik LinartPatrik Linart
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
04 1.50
12 David ČernýDavid Černý
ZŠ KunínZŠ Kunín
05 1.50
13 Lukáš MichnaLukáš Michna
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 1.45
14= Robin BřezinaRobin Březina
ZŠ KunínZŠ Kunín
05 1.45
14= Václav JáchymVáclav Jáchym
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.45
16 Matěj FiurášekMatěj Fiurášek
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 1.45
17 Patrik BabinecPatrik Babinec
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 1.45
18 Tomáš HarabišTomáš Harabiš
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
04 1.45
19 Vojtěch LiškaVojtěch Liška
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
05 1.45
20 Matěj HubMatěj Hub
ZŠ KunínZŠ Kunín
05 1.40
21 Vít GerykVít Geryk
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
05 1.40
22= Rodan VojtovičRodan Vojtovič
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
05 1.40
22= Lukáš HegarLukáš Hegar
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
05 1.40
24 David ŠuleřDavid Šuleř
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
04 1.40
25 Matyáš KlepekMatyáš Klepek
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
04 1.35
26= Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
04 1.35
26= Viktor KonopáčViktor Konopáč
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
05 1.35
28 Daniel ZdražilDaniel Zdražil
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
05 1.30
29 Petr WünschPetr Wünsch
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 1.25
30 Kryštof BartoňKryštof Bartoň
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.20
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
06 1.60
2 Adam GajdušekAdam Gajdušek
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
06 1.50
3 Josef JuřenaJosef Juřena
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
06 1.45
4 Matyáš GerykMatyáš Geryk
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
06 1.40
5 Matěj MelčákMatěj Melčák
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
06 1.40
6 Závada PetrZávada Petr
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 1.40
7 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
07 1.35
8= Šimon HolubŠimon Holub
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 1.30
8= Martin KrausMartin Kraus
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
06 1.30
10= Filip ČernýFilip Černý
ZŠ KunínZŠ Kunín
07 1.30
10= Benjamín JanekBenjamín Janek
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
06 1.30
12 Samuel MrázSamuel Mráz
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
06 1.30
13 Jiří DoudaJiří Douda
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
07 1.30
14= Dominik VašutDominik Vašut
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
06 1.25
14= Martin HanousekMartin Hanousek
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 1.25
16 Kristián MičkaKristián Mička
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
06 1.25
17 Erik KnápekErik Knápek
ZŠ KunínZŠ Kunín
07 1.25
18 Radim AdamskýRadim Adamský
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
06 1.25
19 Slavomír VavříkSlavomír Vavřík
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
07 1.25
20= Jan VašekJan Vašek
ZŠ KunínZŠ Kunín
07 1.20
20= Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 1.20
20= Artur MacháčArtur Macháč
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
06 1.20
23= Vojtěch StilerVojtěch Stiler
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
07 1.20
23= Patrik ČechovskýPatrik Čechovský
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
06 1.20
25 Petr KubjátPetr Kubját
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
06 1.20
26 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 1.15
27 Milan UlmanMilan Ulman
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
07 1.15
28 Václav MatyášekVáclav Matyášek
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
07 1.15
Celkem 28 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Petra MilčinskáPetra Milčinská
Gymnázium PříborGymnázium Příbor
02 1.40
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Gymnázium BílovecGymnázium Bílovec
02 1.35
3 Jana VymazalováJana Vymazalová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
04 1.30
4 Vendula JanošováVendula Janošová
VOS, SOŠ, SOU KopřivniceVOS, SOŠ, SOU Kopřivnice
02 1.20
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 1.60
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
05 1.45
3 Klára ChechelskáKlára Chechelská
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.45
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
05 1.45
5 Markéta BuzkováMarkéta Buzková
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.40
6 Blažena OrlitováBlažena Orlitová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 1.40
7 Mila StanojkovičMila Stanojkovič
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 1.35
8= Julie HrdličkováJulie Hrdličková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 1.35
8= Radka HomolováRadka Homolová
ZŠ KunínZŠ Kunín
05 1.35
10 Natálie SymerskáNatálie Symerská
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 1.30
11= Rozálie KudělkováRozálie Kudělková
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.25
11= Gabriela PečivováGabriela Pečivová
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
05 1.25
13 Zuzana ŠablaturováZuzana Šablaturová
ZŠ KunínZŠ Kunín
05 1.25
14 Eliška RýcováEliška Rýcová
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
04 1.25
15 Michaela SochováMichaela Sochová
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
05 1.20
16 Markéta MarkováMarkéta Marková
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
05 1.20
17 Tereza PustějovskáTereza Pustějovská
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
05 1.15
18 Julie ČernochováJulie Černochová
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
05 1.15
19= Natálie BendováNatálie Bendová
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
04 0.00
19= Tereza BalážováTereza Balážová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 0.00
19= Nikola NovobilskáNikola Novobilská
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
04 0.00
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Petra NěmcováPetra Němcová
ZŠ TGM JistebníkZŠ TGM Jistebník
06 1.40
2 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 1.40
3 Lucie KremlingováLucie Kremlingová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
06 1.35
4 Anežka JurákováAnežka Juráková
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
07 1.30
5 Daniela BačováDaniela Bačová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 1.30
6= Tereza ProkopováTereza Prokopová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 1.25
6= Sára MatušůSára Matušů
ZŠ KunínZŠ Kunín
06 1.25
8 Karolína KrupníkováKarolína Krupníková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
07 1.25
9= Anežka HrdličkováAnežka Hrdličková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 1.25
9= Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
07 1.25
11 Adéla ŠpačkováAdéla Špačková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
06 1.25
12= Vanesa HidalgováVanesa Hidalgová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
07 1.25
12= Sofie KaděrkováSofie Kaděrková
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
06 1.25
14= Nika KovářováNika Kovářová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 1.20
14= Michaela BělunkováMichaela Bělunková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
06 1.20
14= Tereza SkýpalováTereza Skýpalová
ZŠ KunínZŠ Kunín
06 1.20
14= Anna KučerováAnna Kučerová
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
07 1.20
18 Simona KohoutkováSimona Kohoutková
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
07 1.20
19 Vendula BöhmováVendula Böhmová
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
06 1.20
20= Vendula VaryšováVendula Varyšová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 1.15
20= Adruana RichterováAdruana Richterová
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
06 1.15
20= Patricie SochováPatricie Sochová
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
06 1.15
23 Tereza DuhoňováTereza Duhoňová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
07 1.15
24 Kateřina ČaníkováKateřina Čaníková
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
07 1.10
25 Michaela ČípkováMichaela Čípková
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
07 1.10
26 Anastázie KudělkováAnastázie Kudělková
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
07 1.05
27 Lucie ŠtixováLucie Štixová
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
07 0.00
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš ZahrádkaTomáš Zahrádka
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 1.00
2 Marek HoďákMarek Hoďák
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 0.95
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
ZŠ HostašoviceZŠ Hostašovice
08 1.45
2 Samuel RozsívalSamuel Rozsíval
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1.30
3 Jakub CahlíkJakub Cahlík
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
09 1.30
4 Jiří PřadkaJiří Přadka
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
08 1.25
5 Nikolas PaľoNikolas Paľo
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
08 1.25
6 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 1.20
7 Michal HyvnarMichal Hyvnar
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 1.20
8 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1.20
9 Adam ProkešAdam Prokeš
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
08 1.20
10= Matyáš MacháčekMatyáš Macháček
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
09 1.15
10= Matouš VrubelMatouš Vrubel
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1.15
12 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
08 1.10
13= Vojtěch DavidVojtěch David
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
08 1.10
13= Antonín HykelAntonín Hykel
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
08 1.10
13= Radek VřesňákRadek Vřesňák
ZŠ LichnovZŠ Lichnov
09 1.10
16 René JanekRené Janek
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
09 1.10
17 Matyáš FojtíkMatyáš Fojtík
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
09 1.05
18 Roman VolekRoman Volek
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
08 1.05
19 René VenosRené Venos
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
08 1.05
20 Kristián KopelKristián Kopel
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
08 1.00
21 Martin BekMartin Bek
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
09 1.00
22 Samuel SchneiderkaSamuel Schneiderka
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
08 0.95
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Zuzana PolívkováZuzana Polívková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 1.05
2 Natálie BothováNatálie Bothová
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
10 1.05
3 Lara QuittováLara Quittová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 1.00
4 Barbora HyklováBarbora Hyklová
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
10 1.00
5 Ema DoležalováEma Doležalová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 0.85
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 12.12.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
ZŠ Šenov u NJZŠ Šenov u NJ
08 1.30
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
08 1.25
3 Natálie VaryšováNatálie Varyšová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 1.25
4 Karolína VlkováKarolína Vlková
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 1.20
5 Michaela PoláškováMichaela Polášková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
09 1.15
6 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
08 1.15
7 Markéta RychnavskáMarkéta Rychnavská
ZŠ Alšova KopřivniceZŠ Alšova Kopřivnice
08 1.10
8 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1.10
9 Lucie KřížkováLucie Křížková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 1.10
10 Tereza JančálkováTereza Jančálková
ZŠ MořkovZŠ Mořkov
08 1.10
11= Eliška KudělkováEliška Kudělková
ZŠ svaté Zdislavy KopřivniceZŠ svaté Zdislavy Kopřivnice
09 1.05
11= Eliška KróliczkováEliška Króliczková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 1.05
11= Agáta HorutováAgáta Horutová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 1.05
14 Kamila DrdováKamila Drdová
ZŠ HostašoviceZŠ Hostašovice
09 1.00
15 Sofie ŠtěpánováSofie Štěpánová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 1.00
16 Michaela BabincováMichaela Babincová
ZŠ a MŠ LichnovZŠ a MŠ Lichnov
08 0.90
Celkem 16 závodníků