Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník
Jablonec nad Nisou (18. 1. 2020)50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 17:41) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RynešDavid Ryneš | 10 | ZŠ Pasířská | 4 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Dominik RydvalDominik Rydval | 10 | ZŠ Mozartova | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠikolaJakub Šikola | 10 | ZŠ Pasířská | 5 | 09.22 | ||||||||||||||
4 | Filip SokolFilip Sokol | 10 | ZŠ Kokonín Janáčkova 1.B | 8 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Janis FululisJanis Fululis | 10 | ZŠ Kokonín Janáčkova 1.B | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Oliver KotykOliver Kotyk | 10 | ZŠ Pivovarská | 7 | 09.74 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko | 10 | ZŠ Pasířská | 6 | 09.83 | ||||||||||||||
8 | Matěj ŠikolaMatěj Šikola | 10 | ZŠ Pasířská | 1 | 09.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eli Anna MilfaitEli Anna Milfait | 10 | Domácí příprava | 4 | 09.54 | ||||||||||||||
2 | Adéla HuškováAdéla Hušková | 10 | ZŠ Mozartova | 5 | 09.84 | ||||||||||||||
3 | Anna AbrahamováAnna Abrahamová | 10 | ZŠ Železný Brod - Školní | 6 | 09.88 | ||||||||||||||
4 | Sára MachatáSára Machatá | 10 | ZŠ Kokonín Rychnovská 1.A | 3 | 09.97 | ||||||||||||||
5 | Eliška KrálováEliška Králová | 10 | ZŠ Mozartova | 7 | 10.16 | ||||||||||||||
6 | Karolína AuerováKarolína Auerová | 10 | ZŠ Kokonín Janáčkova 1.B | 1 | 10.19 | ||||||||||||||
7 | Anna KohlováAnna Kohlová | 10 | ZŠ Janov | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
8 | Leona KrátkáLeona Krátká | 10 | ZŠ Janov | 8 | 10.41 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Muži (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 18.1.2020 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | NL 06.68 | Q | 0.188 | ||||||||||||
2 | Felix StraubFelix Straub | 97 | Germany | 3 | PB 06.78 | Q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Roman KravtsovRoman Kravtsov | 95 | Ukraine | 5 | 06.86 | Q | 0.139 | ||||||||||||
4 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | PB 07.03 | q | 0.132 | ||||||||||||
5 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 07.05 | 0.134 | |||||||||||||
6 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 07.12 | 0.155 | |||||||||||||
7 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 07.15 | 0.158 | |||||||||||||
Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2020 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels Torben GieseNiels Torben Giese | 98 | Germany | 3 | PB 06.74 | Q | 0.151 | ||||||||||||
2 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 4 | 06.75 | Q | 0.167 | ||||||||||||
3 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 06.84 | Q | 0.132 | ||||||||||||
4 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | PB 06.91 | q | 0.278 | ||||||||||||
5 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 07.16 | 0.200 | |||||||||||||
6 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | AC Turnov, z. s. | 1 | 07.30 | 0.159 | |||||||||||||
Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 16.7.1 | -0.036 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | NL 06.68 | Q | 0.188 | |
2 | Niels Torben GieseNiels Torben Giese | 98 | Germany | 3 | PB 06.74 | Q | 0.151 | |
3 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 4 | 06.75 | Q | 0.167 | |
4 | Felix StraubFelix Straub | 97 | Germany | 3 | PB 06.78 | Q | 0.145 | |
5 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 06.84 | Q | 0.132 | |
6 | Roman KravtsovRoman Kravtsov | 95 | Ukraine | 5 | 06.86 | Q | 0.139 | |
7 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | PB 06.91 | q | 0.278 | |
8 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | PB 07.03 | q | 0.132 | |
9 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 07.05 | 0.134 | ||
10 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 07.12 | 0.155 | ||
11 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 07.15 | 0.158 | ||
12 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 07.16 | 0.200 | ||
13 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | AC Turnov, z. s. | 1 | 07.30 | 0.159 | ||
Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | DNS | ||||
Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 16.7.1 | -0.036 |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | NL 06.66 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 06.67 | 0.166 | |||||||||||||
3 | Niels Torben GieseNiels Torben Giese | 98 | Germany | 5 | PB 06.72 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Felix StraubFelix Straub | 97 | Germany | 6 | PB 06.75 | 0.205 | |||||||||||||
5 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | PB 06.81 | 0.184 | |||||||||||||
6 | Roman KravtsovRoman Kravtsov | 95 | Ukraine | 7 | 06.86 | 0.174 | |||||||||||||
7 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | PB 06.86 | 0.175 | |||||||||||||
8 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 07.06 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 18.1.2020 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 06.77 | 0.163 | |||||||||||||
2 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | PB 07.07 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | PB 07.13 | 0.187 | |||||||||||||
4 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 07.18 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | AC Turnov, z. s. | 7 | PB 07.36 | 0.143 | |||||||||||||
Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 18.1.2020 - 17:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 07.37 | Q | 0.196 | ||||||||||||
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 07.42 | Q | 0.175 | ||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 07.63 | Q | 0.159 | ||||||||||||
4 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 07.99 | q | 0.130 | ||||||||||||
5 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 07.99 | 0.295 | |||||||||||||
6 | Amélie NevrláAmélie Nevrlá | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 1 | 08.09 | 0.229 | |||||||||||||
7 | Tetyana TereshchenkoTetyana Tereshchenko | 99 | Ukraine | 8 | PB 08.14 | 0.295 | |||||||||||||
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 16.7.1 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2020 - 17:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagoda MierzynskaJagoda Mierzynska | 98 | Poland | 5 | 07.50 | Q | 0.143 | ||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 07.53 | Q | 0.169 | ||||||||||||
3 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.58 | Q | 0.154 | ||||||||||||
4 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | =PB 07.75 | q | 0.137 | ||||||||||||
5 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 08.12 | 0.233 | |||||||||||||
6 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.36 | 0.231 | |||||||||||||
Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 07.37 | Q | 0.196 | |
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 07.42 | Q | 0.175 | |
3 | Jagoda MierzynskaJagoda Mierzynska | 98 | Poland | 5 | 07.50 | Q | 0.143 | |
4 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 07.53 | Q | 0.169 | |
5 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.58 | Q | 0.154 | |
6 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 07.63 | Q | 0.159 | |
7 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | =PB 07.75 | q | 0.137 | |
8 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 07.99 | q | 0.130 | |
9 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 07.99 | 0.295 | ||
10 | Amélie NevrláAmélie Nevrlá | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 1 | 08.09 | 0.229 | ||
11 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 08.12 | 0.233 | ||
12 | Tetyana TereshchenkoTetyana Tereshchenko | 99 | Ukraine | 8 | PB 08.14 | 0.295 | ||
13 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.36 | 0.231 | ||
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 16.7.1 | ||||
Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 7 | DNS |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 18:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 07.37 | 0.150 | |||||||||||||
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | =PB 07.42 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Jagoda MierzynskaJagoda Mierzynska | 98 | Poland | 3 | 07.50 | 0.117 | |||||||||||||
4 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.60 | 0.196 | |||||||||||||
5 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 07.60 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 1 | 07.76 | 0.130 | |||||||||||||
7 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 08.30 | 0.227 | |||||||||||||
Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 18.1.2020 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Dukla Praha | 6 | NL 08.01 | Q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Kyrylo KhomenkoKyrylo Khomenko | 94 | Ukraine | 5 | 08.06 | Q | 0.197 | ||||||||||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.23 | Q | 0.152 | ||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.43 | q | 0.224 | ||||||||||||
Erik BalnuweitErik Balnuweit | 88 | Germany | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2020 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor SolyanovViktor Solyanov | 97 | Ukraine | 3 | 08.02 | Q | 0.163 | ||||||||||||
2 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 08.33 | Q | 0.168 | ||||||||||||
3 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.60 | Q | 0.152 | ||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 16.7.1 | 0.080 | ||||||||||||||
Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Dukla Praha | 6 | NL 08.01 | Q | 0.150 | |
2 | Viktor SolyanovViktor Solyanov | 97 | Ukraine | 3 | 08.02 | Q | 0.163 | |
3 | Kyrylo KhomenkoKyrylo Khomenko | 94 | Ukraine | 5 | 08.06 | Q | 0.197 | |
4 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.23 | Q | 0.152 | |
5 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 08.33 | Q | 0.168 | |
6 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.43 | q | 0.224 | |
7 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.60 | Q | 0.152 | |
Erik BalnuweitErik Balnuweit | 88 | Germany | 4 | DNS | ||||
Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 16.7.1 | 0.080 | |||
Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 18:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor SolyanovViktor Solyanov | 97 | Ukraine | 5 | PB 07.97 | 0.160 | |||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | NL 07.98 | 0.144 | |||||||||||||
3 | Kyrylo KhomenkoKyrylo Khomenko | 94 | Ukraine | 3 | 08.03 | 0.207 | |||||||||||||
4 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | PB 08.42 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.44 | 0.146 | |||||||||||||
6 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.50 | 0.190 | |||||||||||||
7 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 09.56 | 0.134 | |||||||||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 18.1.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 08.38 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 3 | SB 08.60 | Q | 0.140 | ||||||||||||
3 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.81 | Q | 0.222 | ||||||||||||
4 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 09.31 | q | 0.182 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (so, 18.1.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | NL 08.20 | Q | 0.144 | ||||||||||||
2 | Klaudia SorokKlaudia Sorok | 98 | Hungary | 4 | 08.30 | Q | 0.248 | ||||||||||||
3 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.14 | Q | 0.267 | ||||||||||||
4 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.70 | q | 0.260 | ||||||||||||
Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | NL 08.20 | Q | 0.144 | |
2 | Klaudia SorokKlaudia Sorok | 98 | Hungary | 4 | 08.30 | Q | 0.248 | |
3 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 08.38 | Q | 0.158 | |
4 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 3 | SB 08.60 | Q | 0.140 | |
5 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.81 | Q | 0.222 | |
6 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.14 | Q | 0.267 | |
7 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 09.31 | q | 0.182 | |
8 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.70 | q | 0.260 | |
Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 2 | DNS |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 18.1.2020 - 18:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudia SorokKlaudia Sorok | 98 | Hungary | 5 | PB 08.23 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 08.27 | 0.272 | |||||||||||||
3 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 08.36 | 0.145 | |||||||||||||
4 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 08.59 | 0.140 | |||||||||||||
5 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.84 | 0.281 | |||||||||||||
6 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 1 | PB 08.98 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.08 | 0.262 | |||||||||||||
8 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.75 | 0.233 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 18.1.2020 - 17:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 4.404.604.805.005.105.205.305.405.50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla Praha |
98 | 3 | NL 5.40 | --XOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Robert SoberaRobert Sobera
Poland |
91 | 7 | 5.30 | -----OOXXX | ||||||||||||||
3 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 4 | 5.30 | --OXXO-X-OXXX | ||||||||||||||
4 |
Mateusz JerzyMateusz Jerzy
Poland |
95 | 6 | 5.20 | ---XXO-OX-XX | ||||||||||||||
5 |
David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 5 | 5.00 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 1 | SB 4.80 | -XOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 2 | 4.60 | OXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 18.1.2020 - 18:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sanjin ŠimićSanjin Šimić
Croatia |
92 | 10 | 7.54 | 7.54 | 7.54 | X | X | 7.54 | X | X | X | |||||||
2 |
Yaroslav IsachenkovYaroslav Isachenkov
Ukraine |
95 | 9 | 7.52 | 7.52 | 7.52 | X | X | 7.52 | X | X | X | |||||||
3 |
Jordan LatimerJordan Latimer
United States |
94 | 11 | 7.29 | 7.29 | X | X | X | X | X | 7.29 | ||||||||
4 |
Mateusz JopekMateusz Jopek
Poland |
96 | 8 | 7.20 | 7.20 | 7.14 | 7.20 | 5.15 | 7.20 | X | 7.00 | 5.32 | |||||||
5 |
José Luis FernándezJosé Luis Fernández
Spain |
96 | 7 | 7.08 | 7.08 | X | 7.08 | 6.96 | 7.08 | X | X | X | |||||||
6 |
Pawel BasalygoPawel Basalygo
Poland |
95 | 6 | 6.91 | 6.91 | X | 6.88 | X | 6.88 | 6.91 | X | 6.91 | |||||||
7 |
Jacek ChochorowskiJacek Chochorowski
Poland |
96 | 5 | 6.89 | 6.89 | 6.89 | 6.86 | 6.74 | 6.89 | 6.86 | 6.86 | X | |||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská Třebová |
90 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 18.1.2020 - 17:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Yuliana AnguloYuliana Angulo
Ecuador |
94 | 8 | 6.37 | 6.37 | 6.29 | 6.37 | X | 6.37 | 6.08 | - | 6.29 | |||||||
2 |
Diana LestiDiana Lesti
Hungary |
98 | 6 | 6.28 | 6.28 | X | 6.06 | 6.24 | 6.24 | 6.28 | 6.09 | 6.22 | |||||||
3 |
Milena MitkovaMilena Mitkova
Bulgaria |
90 | 7 | 6.19 | 6.19 | 6.13 | 6.17 | X | 6.17 | X | 6.19 | 6.00 | |||||||
4 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 5 | 6.03 | 6.03 | 6.03 | 4.43 | 5.97 | 6.03 | 4.52 | 5.95 | 5.93 | |||||||
5 |
Oleksandra LevchenkoOleksandra Levchenko
Ukraine |
99 | 3 | 5.77 | 5.77 | X | 5.77 | X | 5.77 | X | 5.47 | 5.64 | |||||||
6 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 4 | 5.68 | 5.68 | 5.68 | X | X | 5.68 | X | 5.65 | 5.22 | |||||||
7 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 5.47 | 5.47 | 5.05 | 5.47 | 5.44 | 5.47 | 5.40 | X | X | |||||||
8 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 1 | 5.29 | 5.29 | X | 5.25 | X | 5.25 | 5.29 | 3.81 | X | |||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 18.1.2020 - 17:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla Praha |
91 | 7 | NL 20.06 | 20.06 | X | 19.91 | 20.06 | 19.86 | X | 19.86 | ||||||||
2 |
Tsanko ArnaudovTsanko Arnaudov
Portugal |
92 | 6 | 20.03 | 18.63 | 19.29 | 19.26 | 19.29 | X | 20.03 | 19.66 | ||||||||
3 |
Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
Poland |
91 | 5 | 19.96 | 19.36 | 19.63 | 19.95 | 19.95 | 19.69 | X | 19.96 | ||||||||
4 |
Francisco BeloFrancisco Belo
Portugal |
91 | 4 | 19.80 | 19.68 | 19.49 | 19.25 | 19.68 | X | 19.33 | 19.80 | ||||||||
5 |
Scott LincolnScott Lincoln
United Kingdom |
93 | 3 | 18.89 | 18.29 | 18.67 | 18.89 | 18.89 | 18.74 | X | X | ||||||||
6 |
Zótos KiriákosZótos Kiriákos
Greece |
96 | 2 | 18.70 | X | X | 18.70 | 18.70 | 18.06 | 18.65 | 18.58 | ||||||||
7 |
Roman KokoshkoRoman Kokoshko
Ukraine |
96 | 1 | 17.97 | 17.33 | 17.97 | X | 17.97 | X | X | 17.79 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |