výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (23. 11. 2019)

50 m - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.33
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.50
4 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 08.10
5 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.64
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
7 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 10.20
8 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.34
9 Václav HejdaVáclav Hejda 27 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.51
Celkem 9 závodníků

50 m - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 06.69
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.06
Celkem 2 závodníků

60 m - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.51
1= Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.76
4 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 09.64
5 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.22
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.96
7 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 12.25
8 Václav HejdaVáclav Hejda 27 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.31
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.46
Celkem 9 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.76
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.18
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.84
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.90
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.01
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.25
5 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.93
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.05
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.13
4 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.15
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.43
6 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.49
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.53
8 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.59
9 Dominik Gasiunas-DemčenkoDominik Gasiunas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
10= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.72
10= Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.72
12 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.78
13 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.91
14= Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.92
14= Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.92
14= Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.92
17 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.99
18= Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.08
18= Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
20 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.11
21 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.24
22 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.36
23 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.39
24 Daniel Gasiunas-DemčenkoDaniel Gasiunas-Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.48
25 Adam ŠinkaAdam Šinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.54
26= Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.58
26= Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.58
28 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.66
29 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.75
30 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.76
31 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.77
32 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.91
33 Daniel StrnadDaniel Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.07
34 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.60
Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 35 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.06
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.57
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.60
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.66
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.17
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.18
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.29
2= Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71
2= Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.71
4 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.75
5 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.83
6 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.87
7 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
8 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.07
9 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.16
10 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.24
11 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.25
12 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.26
13 Lucie JudasováLucie Judasová 06 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.30
14 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.31
15 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.43
16 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.45
17 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.46
18 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.50
19= Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.51
19= Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.51
21 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.53
22 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.62
23 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.68
24 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.69
25 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.70
26 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.81
27 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.84
28= Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.88
28= Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.88
30 Monika OpičkováMonika Opičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.89
31 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.90
32 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.95
33 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.03
34 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.06
35 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.08
36 Devita NovotnáDevita Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.14
37 Anna PalováAnna Palová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.15
38 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.41
39 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.43
40 Alžběta RybkováAlžběta Rybková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.51
41 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.56
42 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.68
43 Viktoria NeizerViktoria Neizer 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.81
44 Nela KutišováNela Kutišová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 11.04
45 Magdalena HavránkováMagdalena Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.08
Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNF
Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Celkem 47 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.98
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.56
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.68
4 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.38
5 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.59
6 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.65
7 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.76
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.28
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.19
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.30
4 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.34
5 Dominik Gasiunas-DemčenkoDominik Gasiunas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.54
6= Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.69
6= Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.69
8 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 13.25
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.73
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.27
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.54
3 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.98
4 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.13
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.37
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.08
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.13
3 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.19
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.83
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.20
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.27
7 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 12.21
8 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.53
9 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.59
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Oto ČechOto Čech
TJ NeratoviceTJ Neratovice
56 1.31
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 1.26
3 Lumír SekulaLumír Sekula
Český BrodČeský Brod
82 1.21
4 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 1.21
5 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 1.01
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.61
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.66
2 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.56
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.31
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.56
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.46
3 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.41
4 Dominik Gasiunas-DemčenkoDominik Gasiunas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.36
5 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.36
6 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.31
7= Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.26
7= Jan ReischlJan Reischl
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.26
9 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 1.21
10 Daniel Gasiunas-DemčenkoDaniel Gasiunas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1.16
11 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.16
12 Martin FafekMartin Fafek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.16
13 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.11
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.36
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.50
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 1.36
3 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.36
4 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.36
5 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.31
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.31
7 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.26
8 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.21
9 Lucie JudasováLucie Judasová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
06 1.21
10 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.21
11 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1.21
12 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1.16
13 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.16
14= Devita NovotnáDevita Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1.11
14= Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.11
16 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.11
17 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.06
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 4.98
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.58
3 Lumír SekulaLumír Sekula
Český BrodČeský Brod
82 4.43
4 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.51
5 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 2.98
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.16
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5.06
2 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.97
3 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.92
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.75
5 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.39
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5.36
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5.28
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5.01
4 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.57
5 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.46
6 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.46
7 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.44
8 Dominik Gasiunas-DemčenkoDominik Gasiunas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.37
9 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.30
10 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.29
11 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 4.24
12 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.22
13 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.20
14 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.17
15 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.12
16 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.12
17 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.08
18 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.08
19 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.05
20 Adam ŠinkaAdam Šinka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.98
21 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.89
22 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.76
23 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.72
24 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.66
25 Daniel ŠustrDaniel Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.65
26 Martin FafekMartin Fafek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.61
27 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.59
28 Jan ReischlJan Reischl
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.53
29 David LosDavid Los
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.48
30 Daniel StrnadDaniel Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.35
31 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.04
32 Daniel Gasiunas-DemčenkoDaniel Gasiunas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2.98
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ernestová Zuzana PetrErnestová Zuzana Petr
SK Dolar HajniceSK Dolar Hajnice
72 3.90
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.90
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.46
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.42
4 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.42
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.08
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.87
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 4.61
3 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.58
4 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.39
5 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4.29
6 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.27
7 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.25
8 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.17
9 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.09
10 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.96
11 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.93
12 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.90
13 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.87
14 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.87
15 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.84
16 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.83
17 Devita NovotnáDevita Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.77
18 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.72
19 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.67
20 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.64
21 Barbora FrancováBarbora Francová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.60
22 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.58
23 Monika OpičkováMonika Opičková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.55
24 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3.51
25 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.50
26 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.42
27 Gabriela KáškováGabriela Kášková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.38
28 Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.35
29 Josefína DudkováJosefína Dudková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.33
30 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.26
31 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.26
32 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.25
33 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
10 3.18
34 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3.17
35 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.14
36 Alžběta RybkováAlžběta Rybková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.12
37 Darina BíláDarina Bílá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.06
38 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.03
39 Nela KutišováNela Kutišová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.03
40 Lucie BervidováLucie Bervidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.01
41 Magdalena HavránkováMagdalena Havránková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.84
42 Viktoria NeizerViktoria Neizer
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.68
Celkem 42 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 10.25
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 08.97
3 Lumír SekulaLumír Sekula
Český BrodČeský Brod
82 08.64
Celkem 3 závodníků