Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (23. 11. 2019)
Skok vysoký - Muži (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.31
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.26
3 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 1.21
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.61
Skok vysoký - Žáci (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.66
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.56
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.31
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.56
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.46
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.41
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.36
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.50
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1.36
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.36
Skok daleký - Muži (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.98
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.58
3 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 4.43
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.16
Skok daleký - Žáci (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.06
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.97
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.92
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.36
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.28
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.01
Skok daleký - Ženy (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ernestová Zuzana PetrErnestová Zuzana Petr 72 SK Dolar HajniceSK Dolar Hajnice 3.90
Skok daleký - Žákyně (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.90
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.46
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.42
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.87
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4.61
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.58
Trojskok - Muži (sobota, 23.11.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.25
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.97
3 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 08.64