výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (23. 11. 2019)

60 m - Muži

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.51
1= Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.76
4 Lumír SekulaLumír Sekula 82 Český BrodČeský Brod 09.64
5 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.22
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.96
7 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 12.25
8 Václav HejdaVáclav Hejda 27 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.31
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.46
Celkem 9 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.76
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.18
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.84
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.90
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.01
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.25
5 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.93
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.05
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.13
4 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.15
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.43
6 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.49
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.53
8 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.59
9 Dominik Gasiunas-DemčenkoDominik Gasiunas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
10= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.72
10= Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.72
12 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.78
13 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.91
14= Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.92
14= Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.92
14= Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.92
17 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.99
18= Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.08
18= Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
20 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.11
21 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.24
22 David LosDavid Los 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.36
23 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.39
24 Daniel Gasiunas-DemčenkoDaniel Gasiunas-Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.48
25 Adam ŠinkaAdam Šinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.54
26= Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.58
26= Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.58
28 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.66
29 Martin FafekMartin Fafek 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.75
30 Vítek ČápVítek Čáp 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.76
31 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.77
32 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.91
33 Daniel StrnadDaniel Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.07
34 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.60
Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 35 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.06
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.57
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.60
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.66
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.17
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.18
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.29
2= Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71
2= Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.71
4 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.75
5 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.83
6 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.87
7 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
8 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.07
9 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.16
10 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.24
11 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.25
12 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.26
13 Lucie JudasováLucie Judasová 06 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.30
14 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.31
15 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.43
16 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.45
17 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.46
18 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.50
19= Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.51
19= Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.51
21 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.53
22 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.62
23 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.68
24 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.69
25 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.70
26 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.81
27 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.84
28= Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.88
28= Lucie PotměšilováLucie Potměšilová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.88
30 Monika OpičkováMonika Opičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.89
31 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.90
32 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.95
33 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.03
34 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.06
35 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.08
36 Devita NovotnáDevita Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.14
37 Anna PalováAnna Palová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.15
38 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.41
39 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.43
40 Alžběta RybkováAlžběta Rybková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.51
41 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 ZŠ KouniceZŠ Kounice 10.56
42 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.68
43 Viktoria NeizerViktoria Neizer 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.81
44 Nela KutišováNela Kutišová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 11.04
45 Magdalena HavránkováMagdalena Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.08
Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNF
Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNF
Celkem 47 závodníků