výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční trojboj přípravek

Opava (8. 12. 2019)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 08.19
2 Matyáš TkáčMatyáš Tkáč 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.43
3 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.47
4 Ondřej VeličkaOndřej Velička 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 08.73
5 Tobiáš KaniaTobiáš Kania 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
6 Jonáš Vilfríd KučaJonáš Vilfríd Kuča 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.09
7 Jonáš KaniaJonáš Kania 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.51
8 Tomáš KomárekTomáš Komárek 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.65
9 Daniel HoleschDaniel Holesch 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.79
Celkem 9 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
2 Jan SmějaJan Směja 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.98
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.43
5 Lukáš KrybusLukáš Krybus 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.73
6 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.74
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ČanaklisováSofie Čanaklisová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 08.80
2 Nikol RomančíkováNikol Romančíková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.99
3 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.08
4 Nela SmějováNela Smějová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.24
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.63
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.10
3 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.38
4 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.58
5 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.62
6 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.68
7 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.09
Celkem 7 závodníků
Trojboj - Atletická minipřípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
9 Daniel HoleschDaniel Holesch 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0037
8 Jonáš KaniaJonáš Kania 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0036
7 Tomáš KomárekTomáš Komárek 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0027
6 Jonáš Vilfríd KučaJonáš Vilfríd Kuča 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0022
5 Tobiáš KaniaTobiáš Kania 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0021
3 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0011
4 Matyáš TkáčMatyáš Tkáč 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0011
2 Ondřej VeličkaOndřej Velička 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0010
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0003
Celkem 9 závodníků
Trojboj - Atletická přípravka-hoši (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
6 Lukáš KrybusLukáš Krybus 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0020
5 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0016
2 Jan SmějaJan Směja 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0010
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0010
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0010
1 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0007
Celkem 6 závodníků
Trojboj - Atletická minipřípravka-dívky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
4 Nela SmějováNela Smějová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0018
2 Nikol RomančíkováNikol Romančíková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0008
3 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0008
1 Sofie ČanaklisováSofie Čanaklisová 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 0007
Celkem 4 závodníků
Trojboj - Atletická přípravka-dívky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
7 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0035
6 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0034
4 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0019
5 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0019
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0018
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0006
1 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0003
Celkem 7 závodníků