Vánoční trojboj přípravek
Opava (8. 12. 2019)50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František MrkvanFrantišek Mrkvan | 11 | Atletika Krnov z.s. | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Matyáš TkáčMatyáš Tkáč | 10 | TJ Sokol Opava | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HolleschOndřej Hollesch | 10 | TJ Sokol Opava | 08.47 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 10 | Atletika Krnov z.s. | 08.73 | |||||||||||||||
5 | Tobiáš KaniaTobiáš Kania | 11 | TJ Sokol Opava | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Jonáš Vilfríd KučaJonáš Vilfríd Kuča | 10 | TJ Sokol Opava | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Jonáš KaniaJonáš Kania | 12 | TJ Sokol Opava | 09.51 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KomárekTomáš Komárek | 12 | TJ Sokol Opava | 09.65 | |||||||||||||||
9 | Daniel HoleschDaniel Holesch | 11 | TJ Sokol Opava | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BinarPetr Binar | 08 | TJ Sokol Opava | 07.85 | |||||||||||||||
2 | Jan SmějaJan Směja | 08 | TJ Sokol Opava | 07.98 | |||||||||||||||
3 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 08.20 | |||||||||||||||
4 | Jan NeudörflerJan Neudörfler | 08 | TJ Sokol Opava | 08.43 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KrybusLukáš Krybus | 08 | TJ Sokol Opava | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec | 08 | TJ Sokol Opava | 08.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ČanaklisováSofie Čanaklisová | 11 | Atletika Krnov z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Nikol RomančíkováNikol Romančíková | 10 | TJ Sokol Opava | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Adéla StaňkováAdéla Staňková | 11 | TJ Sokol Opava | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Nela SmějováNela Smějová | 10 | TJ Sokol Opava | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (ne, 8.12.2019 - 10:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KremerováTereza Kremerová | 08 | TJ Sokol Opava | 07.63 | |||||||||||||||
2 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 08.10 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠťastnáTereza Šťastná | 09 | TJ Sokol Opava | 08.38 | |||||||||||||||
4 | Vendula HolušováVendula Holušová | 08 | TJ Sokol Opava | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Anna HudečkováAnna Hudečková | 08 | TJ Sokol Opava | 08.62 | |||||||||||||||
6 | Michaela LesákováMichaela Lesáková | 09 | TJ Sokol Opava | 08.68 | |||||||||||||||
7 | Klára StaňkováKlára Staňková | 09 | TJ Sokol Opava | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |