Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (26. 9. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.25
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.33
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.53
4 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.64
5 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.64
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.06
7 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.44
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.56
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.64
4 4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.70
5 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.77
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.91
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 12.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.18
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.30
3 6 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 11.31
4 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 11.60
5 5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.69
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.17
Martin HátleMartin Hátle 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 11.07 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 11.23 9.00
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.34 8.00
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.36 7.00
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.45 6.00
6 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 12:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.37 4.00
2 6 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.39 3.00
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 11.58 2.00
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.70 1.00
5 4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.71
6 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.71
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.75
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.85
4 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.87
5 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 10:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.48
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.56
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.83
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.94
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.01
6 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.51
Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 10:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.60
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.89
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.94
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.98
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.05
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.26
Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 12.32 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 12.42 9.00
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 12.47 8.00
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 12.65 7.00
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 12.77 6.00
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 12.82 4.00
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 12.82 3.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 12.82 2.00
4 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.95 1.00
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.35
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.56 11.00
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.04 8.00
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.07 7.00
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 23.10 5.00
5 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.20 4.00
6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.44 1.00
7 8 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.69
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.33 3.00
2 3 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.39 2.00
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.68
4 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.69
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.97 9.00
2 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 23.08 6.00
3 6 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.78
4 4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.36
5 7 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 24.38
6 5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.48
7 2 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.53
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.13 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.75 9.00
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.87 8.00
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 26.10 7.00
5 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 26.34 3.00
6 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 26.36 2.00
7 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.49
8 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 26.12 6.00
2 5 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 26.18 5.00
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.33 4.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 26.43 1.00
5 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.48
6 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.04
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 27.11
8 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.21
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.75
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 27.20
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.74
4 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.12
5 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 28.21
6 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 29.26
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 49.73 11.00
2 8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 50.03 9.00
3 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.43 8.00
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.44 4.00
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 51.81 2.00
6 2 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 52.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 50.68 7.00
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.19 6.00
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 51.28 5.00
4 3 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.77 3.00
5 8 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.23
6 4 Roman StehnoRoman Stehno 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 52.70
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.29
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 52.00 1.00
2 240 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 52.13
3 3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 53.13
4 407 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 54.00
5 1 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 54.45
MS Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 54.61
7 183 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 55.54
8 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 56.05
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 58.63 11.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 59.16 9.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 59.62 8.00
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.87 7.00
5 2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 60.29 6.00
7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 61.15 5.00
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.64 4.00
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 61.96 3.00
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 62.44 2.00
5 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 63.03 1.00
75 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:01.61 11.00
2 3 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:02.34 9.00
3 6 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:02.45 8.00
4 1 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:02.80 7.00
5 4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:02.95 6.00
6 5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:03.46 5.00
7 8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:06.75 4.00
8 6 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:08.19 3.00
9 183 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:13.96 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:15.49 11.00
2 4 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:17.13 9.00
3 7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:20.26 8.00
4 3 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 2:28.75 7.00
5 14 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:29.00 6.00
6 28 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 2:32.05 5.00
7 4 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:34.93 4.00
8 2 Monica FoottitMonica Foottit 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:35.36 3.00
9 3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:36.29 2.00
10 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:38.30 1.00
11 1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:42.51
12 7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:45.32
13 75 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 3:02.58
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:12.73 11.00
2 7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 4:15.24 9.00
3 5 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:15.29 8.00
4 4 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:15.77 7.00
5 6 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:19.72 6.00
6 2 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:19.79 5.00
7 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 4:21.45 4.00
8 335 Vít VladykaVít Vladyka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:25.41 3.00
9 240 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 4:26.22 2.00
10 244 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 4:34.55 1.00
11 270 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 SB 4:42.61
12 281 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 AC PardubiceAC Pardubice 14 4:44.85
13 250 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 4:58.21
14 294 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 5:09.40
407 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18 DNS
259 Michal PernerMichal Perner 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNS
279 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19 DNS
217 Jiří BauerJiří Bauer 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
8 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 4:51.46 11.00
2 4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:52.77 9.00
3 5 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 5:14.30 8.00
4 2 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:19.32 7.00
5 6 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:29.24 6.00
6 8 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 SB 5:35.01 5.00
7 7 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:35.34 4.00
8 47 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 SB 5:56.60 3.00
9 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 6:33.06 2.00
10 92 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 PB 6:45.82 1.00
161 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 DNS
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09:18.52 11.00
2 276 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 09:34.90 9.00
3 4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09:40.95 8.00
4 7 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09:52.40 7.00
5 289 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 09:56.38 6.00
6 3 Ondřej JócsikOndřej Jócsik 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10:10.11 5.00
7 2 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10:24.89 4.00
8 1 Vojtěch SázavskýVojtěch Sázavský 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10:47.97 3.00
9 5 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12:59.67 2.00
284 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 DNS
6 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11:37.51 11.00
2 2 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 12:03.53 9.00
3 4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 13:18.91 8.00
4 7 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13:43.34 7.00
5 4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14:24.80 6.00
6 3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14:24.83 5.00
7 5 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14:34.90 4.00
8 8 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15:09.68 3.00
9 6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 15:28.90 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.66 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.67 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.89 8.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.95 7.00
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.21 6.00
6 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.78 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.36 5.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.72 4.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 15.95 2.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 16.34
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.35
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 16.16 1.00
2 1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.94
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.13
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 18.53
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 18.90
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.05 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.10 9.00
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.36 8.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 15.36 7.00
5 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.48 5.00
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.63 3.00
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.74 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.43 6.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.52 4.00
3 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 15.82 1.00
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.28
5 Jan VodičkaJan Vodička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.55
6 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 16.68
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.93
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.06
3 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 16.57
4 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.36
5 Martin ČechMartin Čech 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.39
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.85
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.38 9.00
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 57.62 8.00
3 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 58.19 6.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 59.46 1.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 60.91
Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.98 7.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.59 5.00
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 58.88 4.00
4 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 58.95 3.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 59.01 2.00
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.01
Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 57.33 11.00
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 59.80
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 61.17
4 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.55
5 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 63.67
6 2 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 71.39
Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.15 11.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.34 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 67.07 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.69 7.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 68.06 6.00
6 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 68.32 5.00
7 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 68.67 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 69.07 3.00
2 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 70.40 2.00
3 1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 73.42 1.00
4 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 75.29
5 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 76.08
6 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 77.23
7 7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 78.46
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Junioři

(so, 26.9.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10:22.90 11.00
2 4 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 10:23.97 9.00
3 3 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 11:31.40 8.00
4 6 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12:26.48 7.00
5 1 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12:29.71 6.00
6 5 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13:26.15 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11:28.95 11.00
2 2 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12:32.63 9.00
3 3 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13:30.45 8.00
4 5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13:57.47 7.00
5 1 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14:11.57 6.00
6 7 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15:13.58 5.00
6 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řehounek, Kvapil, Kasal, Bruha Řehounek, Kvapil, Kasal, Bruha Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 43.84 11.00
2 Jech, Vítů, Bolardt, Randus Jech, Vítů, Bolardt, Randus PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 44.66 8.00
3 Míka, Pokorný, Nový, Housar Míka, Pokorný, Nový, Housar AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.80 7.00
4 Raba, Sádovský, Outrata, Kábele Raba, Sádovský, Outrata, Kábele AC PardubiceAC Pardubice 1 46.82 3.00
5 2 Kloud, Charvát, Bělík Kloud, Charvát, Bělík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 47.45 2.00
Nguyen Ngoc, Demel, Trafina, Jelínek Nguyen Ngoc, Demel, Trafina, Jelínek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNF
6 Martínek, Ornst, Höfner, Drahota Martínek, Ornst, Höfner, Drahota ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayeni, Macík, Stehno, Sellner Ayeni, Macík, Stehno, Sellner TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 44.56 9.00
2 Petrželka, Stádník, Vodička, Mašek Petrželka, Stádník, Vodička, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 45.25 6.00
3 Špicar, Mikeš, Chudomel, Sváček Špicar, Mikeš, Chudomel, Sváček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.41 5.00
4 Schneider, Havlík, Myslivec, Konvalina Schneider, Havlík, Myslivec, Konvalina ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.94 4.00
Havlíček, Paták, Adamec, Ludvík Havlíček, Paták, Adamec, Ludvík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šínová, Dufková, Slavíková, Šínová Šínová, Dufková, Slavíková, Šínová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 49.90 11.00
2 Novotná, Šafránková, Králová, Novosadová Novotná, Šafránková, Králová, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 50.05 9.00
3 Marková, Cymbálová, Pašková, Zámolová Marková, Cymbálová, Pašková, Zámolová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.11 8.00
4 Nosková, Jelínková, Kopecká, Hůlková Nosková, Jelínková, Kopecká, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 50.35 7.00
5 Husáková, Šťastná, Hliňáková, Nosková Husáková, Šťastná, Hliňáková, Nosková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 52.02 5.00
6 Prouzová, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková Prouzová, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 54.32 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šámalová, Havlová, Šebáková, Skalická Šámalová, Havlová, Šebáková, Skalická ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.75 6.00
2 Lavičková, Rubešová, Váchová, Suchá Lavičková, Rubešová, Váchová, Suchá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 53.11 4.00
3 Bártová, Roztočilová, Šimůnková, Folková Bártová, Roztočilová, Šimůnková, Folková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 53.81 3.00
4 Vrbová, Radikovská, Bartůšková, Podaná Vrbová, Radikovská, Bartůšková, Podaná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.90 2.00
5 6 Michálková, Derková, Šulcová, Paterová Michálková, Derková, Šulcová, Paterová SK JeseniovaSK Jeseniova 7 56.74
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Ornst, Krátký, Cihlář, Novotný Ornst, Krátký, Cihlář, Novotný ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:26.33 11.00
2 Tobiáš, Pecha, Kořínek, Stehno Tobiáš, Pecha, Kořínek, Stehno TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:27.08 9.00
3 Trávníček, Nový, Pokorný, Housar Trávníček, Nový, Pokorný, Housar AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:29.08 8.00
4 Trafina, Faistauer, Hajer, Gajdoš Trafina, Faistauer, Hajer, Gajdoš AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:36.23 6.00
5 Randus, Argaláč, Jech, Vítů Randus, Argaláč, Jech, Vítů PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 3:41.43 4.00
6 5 Šulc, Řehounek, Chudomel, Mikeš Šulc, Řehounek, Chudomel, Mikeš Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:45.94 3.00
7 Boháč, Vacek, Charvát, Kloud Boháč, Vacek, Charvát, Kloud TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:59.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sup, Pittermann, Serafin, Matolín Sup, Pittermann, Serafin, Matolín TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:35.83 7.00
2 Haidelmeier, Matulka, Carpentier, Lukeš Haidelmeier, Matulka, Carpentier, Lukeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:40.57 5.00
3 Vodička, Stádník, Beníček, Machač Vodička, Stádník, Beníček, Machač AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:52.52 2.00
4 Ayeni, Voborský, Krejčíř, Adamec Ayeni, Voborský, Krejčíř, Adamec TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:53.68 1.00
Höfner, Havlík, Hykš, Konvalina Höfner, Havlík, Hykš, Konvalina ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šilerová, Dufková, Kučerová, Korbová Šilerová, Dufková, Kučerová, Korbová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:04.79 11.00
2 Šťastná, Navrátilová, Pašková, Dorňáková Šťastná, Navrátilová, Pašková, Dorňáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:09.70 9.00
3 Kopecká, Nosková, Jelínková, Folková Kopecká, Nosková, Jelínková, Folková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:10.19 8.00
4 Novosadová, Olivová, Kašíková, Vlková Novosadová, Olivová, Kašíková, Vlková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:19.09 7.00
5 Husáková, Šťastná, Málková, Michálková Husáková, Šťastná, Málková, Michálková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 4:19.42 6.00
6 Rubešová, Lavičková, Suchá, Váchová Rubešová, Lavičková, Suchá, Váchová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 4:21.59 5.00
7 Václavíková, Šulcová, Bartošová, Hliňáková Václavíková, Šulcová, Bartošová, Hliňáková SK JeseniovaSK Jeseniova 1 4:40.65 4.00
8 1 Jansová, Hašková, Najmanová, Bělohlávková Jansová, Hašková, Najmanová, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 4:44.01 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.102.13 Body
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 18 PB 1.98 -------o-xoxo 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 17 PB 1.95 ----ooo-x-xoxxx 9.00
3 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 16 PB 1.92 ---oo-xxooxxoxxx 8.00
4 Roman BašeRoman Baše
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 PB 1.89 --oo---oxxx 7.00
5= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 11 PB 1.75 --oxo----xxx 5.00
5= Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 12 PB 1.75 --oxo----x- 5.00
5= Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 14 PB 1.75 --oxoxx 5.00
8 Adam HavlíčekAdam Havlíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 PB 1.75 --oxxoxxx 3.00
9= Tomáš MelicharTomáš Melichar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 PB 1.70 -ooxxx 1.50
9= Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 PB 1.70 --oxxx 1.50
11 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 PB 1.70 ooxxoxx-
12 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 8 PB 1.65 ooxxx
13 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 1.65 oxxoxxx
14 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 1.60 oxxx
15 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 PB 1.60 xoxxx
Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4 DNS
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 DNS
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 NM --xxx
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.371.421.471.511.541.571.601.631.661.681.701.721.741.761.78 Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15 PB 1.70 ------oo-ooox- 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 PB 1.68 ------oo-oox-xx 9.00
3 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 PB 1.57 -----ooxxx 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 PB 1.54 --o-oxoxxx 7.00
5= Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 10 PB 1.47 ---oxxx 5.00
5= Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4 PB 1.47 -oooxxx 5.00
5= Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 PB 1.47 --ooxxx 5.00
8= Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 PB 1.42 --oxxx 2.50
8= Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 PB 1.42 -ooxxx 2.50
10 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 PB 1.42 -xxoox- 1.00
11 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 12 PB 1.42 --xoxxx
12= Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 8 PB 1.42 ooxxoxxx
12= Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 PB 1.42 --xxox
12= Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 PB 1.42 ooxxoxxx
Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 1 DNS
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 26.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.502.702.903.103.253.403.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.554.654.75 Body
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 2 NM
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 15 NM
Václav ChudomelVáclav Chudomel
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 6 NM
Adam HavlíčekAdam Havlíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 12 NM
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 NM
Martin ČechMartin Čech
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 3 NM
Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 NM
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 7 NM
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 13 NM
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 NM
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 NM
Šimon MachačŠimon Machač
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 5 NM
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 10 NM
Igor RázgaIgor Rázga
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 NM
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 NM
Poznámky/pokusy:
" Soutěž v tyči bxla z rozhodnutí HR po dohodě s ŘP zrušena. Důvodem zrušení soutěže byl neregulérní sektor, příčinou intenzivní déšť.
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
6 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 NM
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 NM
Natálie FridrichNatálie Fridrich
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 NM
47 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 NM
Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM
Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM
Poznámky/pokusy:
" Soutěž v tyči bxla z rozhodnutí HR po dohodě s ŘP zrušena. Důvodem zrušení soutěže byl neregulérní sektor, příčinou intenzivní déšť.
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 20 PB 6.96 -0.1 m/s 6.13  -1.16.96  -0.16.91  -0.26.966.27  -1.0xx 11.00
2 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 19 PB 6.50 -0.4 m/s 6.42  -0.26.41  -0.96.38  -0.76.426.50  -0.46.49  +2.56.25  +0.0 9.00
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 17 PB 6.41 -1.1 m/s 4.53  +0.56.14  -1.16.17  -0.56.175.89  -1.46.41  -1.16.25  -0.8 8.00
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 PB 6.34 -1.0 m/s 3.86  -0.14.64  -0.96.20  -0.26.206.34  -1.06.14  -2.64.94  -1.3 7.00
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18 PB 6.33 -0.3 m/s x6.33  -0.36.27  -1.06.330.00.00.0 6.00
6 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 16 PB 6.28 -0.2 m/s 6.08  -0.96.00  -0.86.28  -0.26.28--- 5.00
7 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 PB 6.27 -0.8 m/s 6.14  -0.16.06  -0.25.98  +0.36.145.88  -1.2x6.27  -0.8 4.00
8 7 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 PB 6.16 +0.3 m/s 6.16  +0.36.12  +0.5x6.165.78  -1.15.82  -1.75.97  -0.8 3.00
9 Robert MouchaRobert Moucha
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 12 PB 6.08 -0.9 m/s 6.05  -0.2x6.08  -0.96.080.00.00.0 2.00
10 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 PB 6.01 -0.8 m/s x6.01  -0.85.89  -0.46.010.00.00.0 1.00
11 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 PB 5.95 -1.6 m/s 5.95  -1.65.77  +0.25.85  +0.45.950.00.00.0
12 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 PB 5.94 -0.1 m/s 5.68  +0.25.94  -0.15.73  -0.65.940.00.00.0
13 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 8 PB 5.85 -1.0 m/s xx5.85  -1.05.850.00.00.0
14 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 13 PB 5.77 -0.8 m/s x5.77  -0.8x5.770.00.00.0
15 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 PB 5.64 -0.4 m/s 4.96  -1.94.41  -1.45.64  -0.45.640.00.00.0
16 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 5.62 -0.1 m/s 5.62  -0.15.35  -0.43.90  -0.95.620.00.00.0
17 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 PB 5.53 -0.6 m/s 5.47  -0.55.53  -0.65.36  +0.55.530.00.00.0
18 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 PB 5.52 -0.9 m/s x5.52  -0.9x5.520.00.00.0
19 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 PB 5.31 +0.2 m/s 5.31  +0.23.51  -0.44.22  -0.75.310.00.00.0
Matyáš VacekMatyáš Vacek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC PardubiceAC Pardubice
01 19 PB 5.80 -0.1 m/s 5.80  -0.15.58  -0.6x5.80r0.00.0 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 20 PB 5.67 -0.3 m/s 3.87  -0.95.26  -1.25.16  -0.55.26x5.50  -0.25.67  -0.3 9.00
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 17 PB 5.29 -0.9 m/s 5.25  -0.3x5.29  -0.95.294.95  -1.0x5.13  +0.3 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 16 PB 5.13 -0.3 m/s 4.93  -0.25.13  -0.35.07  +0.45.13xxx 7.00
5 Veronika NoskováVeronika Nosková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5 PB 5.09 -0.4 m/s 4.68  -1.04.59  -0.45.09  -0.45.095.09  -0.75.03  +0.24.75  -1.0 6.00
6 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 15 PB 5.05 -0.5 m/s x5.05  -0.54.88  -0.35.05x5.03  +0.24.92  -0.1 5.00
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 PB 5.01 -0.5 m/s x4.93  -0.54.96  -0.54.964.82  -1.44.97  -0.85.01  -0.5 4.00
8 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 PB 4.98 -1.3 m/s 4.98  -1.34.74  -0.5x4.984.98  +0.44.96  -0.24.87  -1.4 3.00
9 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 9 PB 4.93 -1.1 m/s 4.69  -1.34.93  -1.14.61  -2.44.930.00.00.0 2.00
10 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 PB 4.92 -1.7 m/s x4.92  -1.74.92  -1.34.920.00.00.0 1.00
11 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 18 PB 4.87 -0.2 m/s 4.87  -0.2xx4.870.00.00.0
12 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1 PB 4.84 +0.9 m/s 4.84  +0.94.66  -0.94.12  +0.84.84xxx
13 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 PB 4.83 -0.6 m/s x4.83  -0.64.74  -0.34.830.00.00.0
14 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 4.78 -0.4 m/s 4.60  -1.1x4.78  -0.44.78xxx
15 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 13 PB 4.77 -1.2 m/s x4.77  -1.2x4.770.00.00.0
16 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 PB 4.71 -1.2 m/s 4.64  -0.6x4.71  -1.24.710.00.00.0
17 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 PB 4.63 -0.3 m/s xx4.63  -0.34.630.00.00.0
18 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 11 PB 4.03 -0.4 m/s xx4.03  -0.44.030.00.00.0
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 6 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 18 PB 14.34 -0.6 m/s 13.80  -0.814.10  -1.214.07  -0.214.1014.29  +0.3x14.34  -0.6 11.00
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 PB 13.97 -0.2 m/s x13.28  -0.613.29  -0.513.2913.25  +0.313.66  -0.713.97  -0.2 9.00
3 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 17 PB 13.53 -1.0 m/s 13.28  +0.213.33  -0.713.53  -1.013.5313.52  +0.413.28  -1.413.41  +0.2 8.00
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 15 PB 13.38 +0.2 m/s 12.97  -1.613.38  +0.213.08  -1.013.380.00.00.0 7.00
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 PB 13.30 +0.2 m/s 12.82  +0.212.23  -1.313.30  +0.213.300.00.00.0 6.00
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 9 PB 13.20 -1.6 m/s 12.99  -1.812.99  -0.712.68  +0.312.9912.82  -1.913.20  -1.6x 5.00
7 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 PB 12.84 -0.4 m/s 12.27  -0.812.84  -0.412.80  -0.212.840.00.00.0 4.00
8 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 PB 12.81 -0.1 m/s 12.48  -1.312.81  -0.112.70  -0.812.810.00.00.0 3.00
9 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 PB 12.75 -0.2 m/s 12.53  -0.212.75  -0.212.57  -1.112.750.00.00.0 2.00
10 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 13 PB 12.71 -1.2 m/s 12.65  -1.9x12.71  -1.212.710.00.00.0 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 PB 12.38 -1.0 m/s 12.30  +0.212.38  -1.0x12.380.00.00.0
12 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 6 PB 12.20 -1.2 m/s 11.81  -0.912.20  -1.211.86  -0.212.200.00.00.0
13 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 PB 12.18 -0.3 m/s xx12.18  -0.312.180.00.00.0
14 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 PB 11.98 -0.8 m/s 11.98  -0.811.73  -1.411.88  +0.411.980.00.00.0
15 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 11.11 -0.8 m/s 11.11  -0.8--11.110.00.00.0
Matyáš VacekMatyáš Vacek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš MelicharTomáš Melichar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 NM xxx0.00.00.00.0
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 PB 11.47 -1.9 m/s x11.47  -1.911.31  -1.011.4711.22  -0.111.43  -0.111.27  -1.0 11.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 11.43 +0.2 m/s 11.16  -1.211.43  +0.2x11.4311.29  -0.110.88  -0.711.08  -1.0 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 PB 10.97 -0.8 m/s 10.61  -1.410.58  -1.310.97  -0.810.9710.79  -1.110.77  +0.2x 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 PB 10.73 -1.1 m/s xx10.48  -0.510.4810.73  -1.1xx 7.00
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 PB 10.69 -0.1 m/s x10.47  -0.6x10.4710.58  -0.7x10.69  -0.1 6.00
6 6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 PB 10.57 -0.4 m/s 10.57  -0.4xx10.5710.34  -0.210.40  -1.0x 5.00
7 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 9 PB 10.53 -0.8 m/s 10.53  -0.810.43  -0.310.24  -0.810.5310.42  -0.510.20  -1.009.94  -0.8 4.00
8 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 PB 10.33 +0.3 m/s 10.27  -0.609.98  -0.710.33  +0.310.3310.28  -0.809.12  -0.810.19  +0.2 3.00
9 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 PB 10.10 -1.5 m/s 10.10  -1.509.97  -1.010.01  -1.010.100.00.00.0 2.00
10 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 PB 10.04 -0.9 m/s 09.90  -0.509.66  -1.210.04  -0.910.040.00.00.0 1.00
11 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 10.02 +0.2 m/s 10.02  +0.209.94  -0.700.94  -1.710.020.00.00.0
Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 19 PB 12.60 11.3111.9211.6511.9211.6612.6012.13 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18 PB 11.89 11.4111.1811.2011.4111.4211.89x 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 PB 10.95 10.3710.1410.4010.4010.95-- 8.00
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 PB 10.78 x10.2610.1610.26x10.78x 7.00
5 3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 16 PB 10.73 x10.2310.2910.2910.3210.5110.73 6.00
6 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 12 PB 10.73 10.24xx10.24x10.73- 5.00
7 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 8 PB 10.44 09.7910.2710.3710.3710.1910.4410.25 4.00
8 8 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 PB 09.85 09.4109.5009.8509.85x09.5509.59 3.00
9 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 PB 09.65 09.3709.65x09.650.00.00.0 2.00
10 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11 PB 09.55 x09.5509.3009.550.00.00.0 1.00
11 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 13 PB 09.41 08.7909.3909.4109.410.00.00.0
12 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 09.32 09.3208.3309.1509.320.00.00.0
13 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 PB 09.29 08.9509.2409.2909.290.00.00.0
14 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 9 PB 09.20 x09.2008.7509.200.00.00.0
15 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 PB 09.13 09.0509.13x09.130.00.00.0
16 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 PB 09.08 x09.08x09.080.00.00.0
17 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 5 PB 08.69 08.3208.6908.3508.690.00.00.0
18 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 08.54 x08.54x08.540.00.00.0
19 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4 PB 07.62 x07.6207.2907.620.00.00.0
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 20 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 18 PB 16.22 x14.0516.2216.22x15.9216.18 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 20 PB 15.30 14.30x15.3015.30xx14.69 9.00
3 Marek MarvanMarek Marvan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16 PB 14.96 14.1814.96x14.9614.46xx 8.00
4 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 17 PB 14.31 12.3612.2312.7812.7814.31-- 7.00
5 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 19 PB 14.11 12.9813.4113.6213.62x14.1113.65 6.00
6 Oto MosesOto Moses
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 11 PB 13.45 x12.97x12.9713.45x- 5.00
7 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 10 PB 12.51 12.51x12.2612.51xxx 4.00
8 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 15 PB 12.38 10.8812.38x12.38x11.1711.82 3.00
9 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 PB 11.75 10.5510.8211.7511.750.00.00.0 2.00
10 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12 PB 11.27 x10.9311.2711.270.00.00.0 1.00
11 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5 PB 11.17 11.17x-11.170.00.00.0
12 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 13 PB 10.99 x10.6310.9910.990.00.00.0
13 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 14 PB 10.99 x10.6210.9910.990.00.00.0
14 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 PB 10.73 x10.73x10.730.00.00.0
15 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 PB 10.66 10.66xx10.660.00.00.0
16 Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 8 PB 10.58 10.5310.58-10.580.00.00.0
17 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 PB 09.28 09.2808.90-09.280.00.00.0
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 20 39.54 0.0 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18 35.68 0.0 9.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 19 35.56 0.0 8.00
4 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 16 30.74 0.0 7.00
5 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 13 30.72 0.0 6.00
6 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 9 29.84 0.0 5.00
7 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 29.41 0.0 4.00
8 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 28.48 0.0 3.00
9 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 15 26.26 0.0 2.00
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11 25.95 0.0 1.00
11 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 25.37 0.0
12 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 7 25.06 0.0
13 3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 24.92 0.0
14 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 24.15 0.0
15 6 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 23.61 0.0
16 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 18.81 0.0
Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 17 DNS 0.0
Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 1 DNS 0.0
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 NM 0.0
Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 17 45.91 0.0 11.00
2 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 20 44.41 0.0 9.00
3 Oto MosesOto Moses
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 19 44.01 0.0 8.00
4 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 16 43.13 0.0 7.00
5 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 18 42.58 0.0 6.00
6 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 14 40.66 0.0 5.00
7 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 8 36.66 0.0 4.00
8 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 11 36.65 0.0 3.00
9 Nick VránekNick Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 35.74 0.0 2.00
10 Marek MarvanMarek Marvan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 35.66 0.0 1.00
11 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 34.48 0.0
12 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 31.75 0.0
13 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 SB 29.62 0.0
14 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 23.89 0.0
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13 DNS 0.0
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12 DNS 0.0
Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10 DNS 0.0
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 6 NM 0.0
Benedikt HardyBenedikt Hardy
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 7 NM 0.0
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 20 41.57 0.0 11.00
2 Petra PácalováPetra Pácalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 PB 40.70 0.0 9.00
3 Linda ČechováLinda Čechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 19 40.54 0.0 8.00
4 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 11 39.22 0.0 7.00
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 37.53 0.0 6.00
6 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 17 36.78 0.0 5.00
7 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 34.80 0.0 4.00
8 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 14 33.39 0.0 3.00
9 6 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 29.83 0.0 2.00
10 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 27.09 0.0 1.00
11 6 Martina OudováMartina Oudová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 9 27.02 0.0
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 25.39 0.0
13 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 25.20 0.0
14 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 PB 24.66 0.0
15 Lucie DedkováLucie Dedková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 5 24.05 0.0
16 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 22.80 0.0
Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 18 DNS 0.0
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 2 DNS 0.0
Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 15 NM 0.0
8 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 18 67.62 0.0 11.00
2 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 16 60.72 0.0 9.00
3 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 15 58.34 0.0 8.00
4 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17 57.00 0.0 7.00
5 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 54.32 0.0 6.00
6 Tomáš GrulichTomáš Grulich
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 13 54.16 0.0 5.00
7 Nick VránekNick Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 46.77 0.0 4.00
8 Vít MálekVít Málek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 44.19 0.0 3.00
9 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 43.89 0.0 2.00
10 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 9 PB 40.45 0.0 1.00
11 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 PB 38.80 0.0
12 Martin KonopaMartin Konopa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 PB 37.30 0.0
13 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 37.02 0.0
14 Oto MosesOto Moses
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 PB 36.36 0.0
15 294 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 35.21 0.0
16 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 32.67 0.0
17 Radek NečinaRadek Nečina
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 PB 30.30 0.0
18 Igor RázgaIgor Rázga
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 29.39 0.0
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.51 0.0 11.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 36.90 0.0 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 36.73 0.0 8.00
4 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 36.12 0.0 7.00
5 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 34.67 0.0 6.00
6 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 34.45 0.0 5.00
7 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 32.65 0.0 4.00
8 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 32.28 0.0 3.00
9 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 31.67 0.0 2.00
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 31.48 0.0 1.00
11 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 30.79 0.0
12 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 30.58 0.0
13 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
AC PardubiceAC Pardubice
02 30.52 0.0
14 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 30.30 0.0
15 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 28.81 0.0
16 5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 28.74 0.0
17 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.89 0.0
18 Lucie DedkováLucie Dedková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 27.88 0.0
19 4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 26.52 0.0
Barbora DostálováBarbora Dostálová
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael RubášMichael Rubáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 18 56.32 0.0 11.00
2 5 Ondřej MikešOndřej Mikeš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 19 55.40 0.0 9.00
3 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 16 50.76 0.0 8.00
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20 49.19 0.0 7.00
5 294 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 47.30 0.0 6.00
6 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 17 47.19 0.0 5.00
7 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 13 45.47 0.0 4.00
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 12 43.84 0.0 3.00
9 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 10 41.89 0.0 2.00
10 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 41.69 0.0 1.00
11 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 15 41.61 0.0
12 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 39.78 0.0
13 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 39.69 0.0
14 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 39.58 0.0
15 Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4 38.86 0.0
16 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 38.61 0.0
17 6 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 7 37.56 0.0
18 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 34.41 0.0
Matyáš VacekMatyáš Vacek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 3 DNS 0.0
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 6 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků