Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (26. 9. 2020)

800 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:01.61 11.00
2 3 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:02.34 9.00
3 6 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:02.45 8.00
4 1 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:02.80 7.00
5 4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:02.95 6.00
6 5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:03.46 5.00
7 8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:06.75 4.00
8 6 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:08.19 3.00
9 183 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:13.96 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:15.49 11.00
2 4 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:17.13 9.00
3 7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:20.26 8.00
4 3 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 2:28.75 7.00
5 14 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:29.00 6.00
6 28 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 2:32.05 5.00
7 4 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:34.93 4.00
8 2 Monica FoottitMonica Foottit 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:35.36 3.00
9 3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:36.29 2.00
10 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:38.30 1.00
11 1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:42.51
12 7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:45.32
13 75 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 3:02.58
Celkem 13 závodníků