Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (26. 9. 2020)

trojskok - Junioři

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 18 PB 14.34 -0.6 m/s 13.80  -0.814.10  -1.214.07  -0.214.1014.29  +0.3x14.34  -0.6 11.00
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 14 PB 13.97 -0.2 m/s x13.28  -0.613.29  -0.513.2913.25  +0.313.66  -0.713.97  -0.2 9.00
3 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 17 PB 13.53 -1.0 m/s 13.28  +0.213.33  -0.713.53  -1.013.5313.52  +0.413.28  -1.413.41  +0.2 8.00
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 15 PB 13.38 +0.2 m/s 12.97  -1.613.38  +0.213.08  -1.013.380.00.00.0 7.00
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 PB 13.30 +0.2 m/s 12.82  +0.212.23  -1.313.30  +0.213.300.00.00.0 6.00
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 9 PB 13.20 -1.6 m/s 12.99  -1.812.99  -0.712.68  +0.312.9912.82  -1.913.20  -1.6x 5.00
7 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 PB 12.84 -0.4 m/s 12.27  -0.812.84  -0.412.80  -0.212.840.00.00.0 4.00
8 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 PB 12.81 -0.1 m/s 12.48  -1.312.81  -0.112.70  -0.812.810.00.00.0 3.00
9 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 PB 12.75 -0.2 m/s 12.53  -0.212.75  -0.212.57  -1.112.750.00.00.0 2.00
10 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 13 PB 12.71 -1.2 m/s 12.65  -1.9x12.71  -1.212.710.00.00.0 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 PB 12.38 -1.0 m/s 12.30  +0.212.38  -1.0x12.380.00.00.0
12 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 6 PB 12.20 -1.2 m/s 11.81  -0.912.20  -1.211.86  -0.212.200.00.00.0
13 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 PB 12.18 -0.3 m/s xx12.18  -0.312.180.00.00.0
14 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 PB 11.98 -0.8 m/s 11.98  -0.811.73  -1.411.88  +0.411.980.00.00.0
15 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 11.11 -0.8 m/s 11.11  -0.8--11.110.00.00.0
Matyáš VacekMatyáš Vacek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš MelicharTomáš Melichar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 NM xxx0.00.00.00.0
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 PB 11.47 -1.9 m/s x11.47  -1.911.31  -1.011.4711.22  -0.111.43  -0.111.27  -1.0 11.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 11.43 +0.2 m/s 11.16  -1.211.43  +0.2x11.4311.29  -0.110.88  -0.711.08  -1.0 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 PB 10.97 -0.8 m/s 10.61  -1.410.58  -1.310.97  -0.810.9710.79  -1.110.77  +0.2x 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 PB 10.73 -1.1 m/s xx10.48  -0.510.4810.73  -1.1xx 7.00
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 PB 10.69 -0.1 m/s x10.47  -0.6x10.4710.58  -0.7x10.69  -0.1 6.00
6 6 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 PB 10.57 -0.4 m/s 10.57  -0.4xx10.5710.34  -0.210.40  -1.0x 5.00
7 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 9 PB 10.53 -0.8 m/s 10.53  -0.810.43  -0.310.24  -0.810.5310.42  -0.510.20  -1.009.94  -0.8 4.00
8 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 PB 10.33 +0.3 m/s 10.27  -0.609.98  -0.710.33  +0.310.3310.28  -0.809.12  -0.810.19  +0.2 3.00
9 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 PB 10.10 -1.5 m/s 10.10  -1.509.97  -1.010.01  -1.010.100.00.00.0 2.00
10 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 PB 10.04 -0.9 m/s 09.90  -0.509.66  -1.210.04  -0.910.040.00.00.0 1.00
11 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 PB 10.02 +0.2 m/s 10.02  +0.209.94  -0.700.94  -1.710.020.00.00.0
Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků