Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (26. 9. 2020)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.66 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.67 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.89 8.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.95 7.00
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.21 6.00
6 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.78 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.36 5.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.72 4.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 15.95 2.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 16.34
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.35
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 16.16 1.00
2 1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.94
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.13
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 18.53
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 18.90
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.66 11.00
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.67 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.89 8.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.95 7.00
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.21 6.00
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.36 5.00
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.72 4.00
8 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.78 3.00
9 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 15.95 2.00
10 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 16.16 1.00
11 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 16.34
12 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.35
13 1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.94
14 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.13
15 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.81
16 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 18.53
17 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 18.90
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF