Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (26. 9. 2020)

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.05 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.10 9.00
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.36 8.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 15.36 7.00
5 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.48 5.00
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.63 3.00
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.74 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.43 6.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.52 4.00
3 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 15.82 1.00
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.28
5 Jan VodičkaJan Vodička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.55
6 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 16.68
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.93
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.06
3 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 16.57
4 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.36
5 Martin ČechMartin Čech 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.39
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.05 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.10 9.00
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.36 8.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 15.36 7.00
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.43 6.00
6 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.48 5.00
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.52 4.00
8 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.63 3.00
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.74 2.00
10 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 15.82 1.00
11 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.93
12 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.06
13 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.28
14 Jan VodičkaJan Vodička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.55
15 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 16.57
16 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 16.68
17 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.36
18 Martin ČechMartin Čech 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.39
19 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.85
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS