Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (26. 9. 2020)

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.38 9.00
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 57.62 8.00
3 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 58.19 6.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 59.46 1.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 60.91
Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.98 7.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.59 5.00
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 58.88 4.00
4 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 58.95 3.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 59.01 2.00
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.01
Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 57.33 11.00
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 59.80
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 61.17
4 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.55
5 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 63.67
6 2 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 71.39
Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 57.33 11.00
2 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.38 9.00
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 57.62 8.00
4 Roman BašeRoman Baše 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.98 7.00
5 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 58.19 6.00
6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.59 5.00
7 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 58.88 4.00
8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 58.95 3.00
9 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 59.01 2.00
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 59.46 1.00
11 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 59.80
12 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 60.91
13 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 61.17
14 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.55
15 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.01
16 František LáchaFrantišek Lácha 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 63.67
17 2 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 71.39
Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.15 11.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.34 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 67.07 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.69 7.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 68.06 6.00
6 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 68.32 5.00
7 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 68.67 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 69.07 3.00
2 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 70.40 2.00
3 1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 73.42 1.00
4 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 75.29
5 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 76.08
6 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 77.23
7 7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 78.46
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.15 11.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 64.34 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 67.07 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.69 7.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 68.06 6.00
6 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 68.32 5.00
7 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 68.67 4.00
8 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 69.07 3.00
9 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 70.40 2.00
10 1 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 73.42 1.00
11 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 75.29
12 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 76.08
13 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 77.23
14 7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 78.46