Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Třebíč (26. 9. 2020)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.32 QA
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.43 QA
3 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.51
4 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.52
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.65
6 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 11.67
7 Jan KotíkJan Kotík 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 12.11
8 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 11.31 QA
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.35 QA
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 11.52
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.68
5 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.73
6 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.08
7 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.20
8 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.17 QA
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.24 QA
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 11.54
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.61
5 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.74
6 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 11.85
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.89
8 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 11.95
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.20 11.00
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.46 9.00
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.48 8.00
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.49 7.00
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.57 6.00
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Poznámky:
§162.7
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 11.42 4.00
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.56 3.00
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.57 2.00
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.61 1.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.76
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.80
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.44 QA
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.55 QA
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 12.80
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.09
5 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 13.30
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.36
7 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.51
8 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.51 QA
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.57 QA
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.05
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.07
5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.09
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 13.33
7 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.65 QA
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.80 QA
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 12.96
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.98
5 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.15
6 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 13.16
7 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 13.21
8 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.36
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 12.30 11.00
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.59 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.64 8.00
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.80 7.00
5 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.95 6.00
6 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.83 4.00
2 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.08 3.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.19 2.00
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.22 1.00
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.32
6 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.35
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.07 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.08 9.00
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.16 8.00
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 23.43 6.00
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.52 5.00
6 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.56 4.00
7 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.25 1.00
8 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.31
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 23.31 7.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 23.89 3.00
3 Jan HoráčekJan Horáček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 24.01 2.00
4 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 24.40
5 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.41
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 24.42
7 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.49
Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 24.54
2 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.71
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.88
4 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.97
5 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 26.18
6 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 26.63
7 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 27.47
Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 25.08 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.00 9.00
3 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.42 8.00
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 26.97 6.00
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.04 5.00
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 27.05 4.00
7 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.07 3.00
8 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 27.51
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 26.77 7.00
2 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 27.32 2.00
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.45 1.00
4 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 27.58
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 28.13
6 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 28.20
7 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 28.62
8 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 28.72
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 27.65
2 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 27.78
3 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.40
4 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 29.02
5 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.06
6 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.34
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 29.45
8 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.92
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 50.80 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.86 9.00
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.57 8.00
4 Jan HoráčekJan Horáček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 52.25 7.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 52.98 5.00
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 53.28 2.00
7 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.10 1.00
8 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 55.02
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 52.70 6.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 53.06 4.00
3 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 53.14 3.00
4 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 54.97
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 55.31
6 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 58.23
Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 57.25 11.00
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 58.16 9.00
3 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 59.95 8.00
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.75 6.00
5 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 61.23 4.00
6 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 61.74 2.00
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 62.80
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 59.98 7.00
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.15 5.00
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 61.39 3.00
4 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 63.26
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.73
6 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 64.03
7 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 66.02
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 62.59 1.00
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 62.90
3 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.62
4 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 66.28
5 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 66.38
6 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 68.66
7 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 72.21
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:02.60 11.00
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:03.19 9.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:03.99 8.00
4 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:05.07 7.00
5 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:10.63 6.00
6 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:19.54 5.00
7 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:20.07 4.00
8 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:32.11 3.00
9 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:41.25 2.00
10 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:42.70 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:24.26 11.00
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:30.12 9.00
3 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:30.17 8.00
4 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:31.59 7.00
5 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 2:32.58 6.00
6 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:33.56 5.00
7 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:33.66 4.00
8 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 PB 2:33.69 3.00
9 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:39.82 2.00
10 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:43.78 1.00
11 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 PB 2:43.81
12 Šárka KořínkováŠárka Kořínková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:59.94
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:17.04 11.00
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:19.93 9.00
3 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:22.78 8.00
4 Jan PerglerJan Pergler 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:25.18 7.00
5 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 4:31.20 6.00
6 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 4:32.37 5.00
7 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:45.97 4.00
8 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:55.36 3.00
9 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 5:12.85 2.00
10 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 PB 5:30.00 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:14.02 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 5:26.69 9.00
3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:30.95 8.00
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:39.54 7.00
5 Iveta FilounováIveta Filounová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 5:55.59 6.00
6 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 6:03.71 5.00
7 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 6:12.03 4.00
8 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 7:31.62 3.00
9 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 7:42.87 2.00
10 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 7:45.39 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09:40.93 11.00
2 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09:44.46 9.00
3 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10:13.52 8.00
4 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 10:30.76 7.00
5 Jakub TalašJakub Talaš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11:22.93 6.00
6 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13:29.90 5.00
7 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14:22.51 4.00
8 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14:22.95 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 10:44.44 11.00
2 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 10:57.59 9.00
3 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 11:21.22 8.00
4 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11:24.55 7.00
5 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12:05.31 6.00
6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12:21.76 5.00
7 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12:32.27 4.00
8 Barbora TrojanováBarbora Trojanová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 14:40.78 3.00
9 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 15:05.90 2.00
10 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15:12.54 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.10 11.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.34 9.00
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.61 8.00
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.69 7.00
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 14.78 6.00
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.00 5.00
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.61 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.58 3.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 15.64 1.00
3 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 16.21
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.38
5 Simona RučováSimona Ručová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 16.49
6 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.50
7 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.72
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:30) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.52 4.00
2 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.82
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.92
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.40
5 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 17.59
Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.04 11.00
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.16 9.00
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 15.43 8.00
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.62 7.00
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.80 5.00
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.84 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 15.75 6.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.84 3.50
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.05 2.00
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 16.06 1.00
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.43
Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 16.19
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.58
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.22
4 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 18.22
5 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 19.23
Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.06 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 39.74 9.00
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 40.18 8.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 41.18 7.00
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.31 6.00
6 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 41.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 41.57 4.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 41.90 3.00
3 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 42.09 2.00
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.35 1.00
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 42.43
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 43.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.24
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.16
3 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 46.43
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 47.75
5 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 51.04
Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 43.91 11.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 44.56 9.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 45.73 8.00
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 46.19 7.00
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 47.14 6.00
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 48.18 3.00
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.76
8 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 49.08
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.40 2.00
2 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 48.58 1.00
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 50.00
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.42
5 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.61
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 SB 51.63
7 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.73
8 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 51.77
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 47.17 5.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 47.44 4.00
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 49.04
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.77
5 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.52
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 52.70
7 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 55.05
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 6:43.19 11.00
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 7:12.42 9.00
3 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 7:27.85 8.00
4 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 7:51.14 7.00
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 8:06.10 6.00
6 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 8:33.37 5.00
7 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 8:39.52 4.00
8 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 8:50.39 3.00
9 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 8:50.48 2.00
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 7:52.76 11.00
2 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 8:26.16 9.00
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 8:37.01 8.00
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 9:06.78 7.00
5 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 9:10.58 6.00
6 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 10:10.75 5.00
7 Andrea FúskováAndrea Fúsková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 11:43.03 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izotov, Grulich, Kreidl, Vaněk Izotov, Grulich, Kreidl, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 45.04 11.00
2 Černý, Papoušek, Princ, Štancl Černý, Papoušek, Princ, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 45.31 9.00
3 Jarušek, Ullman, Mezera, Červášek Jarušek, Ullman, Mezera, Červášek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.56 8.00
4 Sýkora, Türk, Halbich, Nýč Sýkora, Türk, Halbich, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 6 46.02 6.00
5 Pácal, Pácal, Červinka, Kotík Pácal, Pácal, Červinka, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 46.36 5.00
Štrojsa, Hospodka, Csuha, Ráthouský Štrojsa, Hospodka, Csuha, Ráthouský USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 DNS
Gregor, Vinduška, Severa, Brát Gregor, Vinduška, Severa, Brát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenghart, Sulejmani, Hendrych, Matoušek Lenghart, Sulejmani, Hendrych, Matoušek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 45.88 7.00
2 Hlaváček, Mogg, Hrdlička, Karol Hlaváček, Mogg, Hrdlička, Karol SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.42 2.00
3 Vobořil, Vávra, Velička, Hrdlička Vobořil, Vávra, Velička, Hrdlička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.44 1.00
4 Dražan, Landa, Suchopárek, Lukáš Dražan, Landa, Suchopárek, Lukáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 49.74
5 Janda, Jelínek, Krabec, Kubín Janda, Jelínek, Krabec, Kubín AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 50.60
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hroch, Bureš, Hemerka, Kořének Hroch, Bureš, Hemerka, Kořének TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 47.18 4.00
2 Dubják, Trnka, Konvalina, Kalaš Dubják, Trnka, Konvalina, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 48.37 3.00
3 Polák, Kadaně, Matějka, Zelenka Polák, Kadaně, Matějka, Zelenka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 51.03
4 Všetula, Tesař, Kraček, Hospodár Všetula, Tesař, Kraček, Hospodár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.07
Zelenka, Krása, Hlubinka, Beňa Zelenka, Krása, Hlubinka, Beňa Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.51 11.00
2 Richterová, Latislavová, Štanclová, Dusilová Richterová, Latislavová, Štanclová, Dusilová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.82 6.00
3 Čeřovská, Kopejtková, Moravcová, Svobodová Čeřovská, Kopejtková, Moravcová, Svobodová AC PardubiceAC Pardubice 7 52.29 5.00
4 Alexová, Hůlová, Heráková, Tišerová Alexová, Hůlová, Heráková, Tišerová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.46 3.00
5 Ptáčníková, Bouzková, Bárková, Hašková Ptáčníková, Bouzková, Bárková, Hašková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.07
6 Moskvitinová, Slavíková, Schuldesová, Konířová Moskvitinová, Slavíková, Schuldesová, Konířová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 56.33
Primasová, Tesařová, Novotná, Schwarzová Primasová, Tesařová, Novotná, Schwarzová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Hobzová Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Hobzová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 51.72 8.00
2 Škochová, Myšková, Kuttichová, Voženílková Škochová, Myšková, Kuttichová, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 51.74 7.00
3 Veselá, Selementová, Placatková, Pavlišenová Veselá, Selementová, Placatková, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 52.93 4.00
4 Pesslová, Kusá, Štullerová, Vitoušová Pesslová, Kusá, Štullerová, Vitoušová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 54.49 1.00
5 Vápeníková, Čurdová, Čepeláková, Nedvídková Vápeníková, Čurdová, Čepeláková, Nedvídková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 58.91
Pekařová, Dvořáková, Bartoňová, Hodásová Pekařová, Dvořáková, Bartoňová, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DQ
Kudělová, Tóthová, Černá, Baliamisová Kudělová, Tóthová, Černá, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ
Poznámky:
§162
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Götzová, Jelínková, Lasíková, Skočdopolová Götzová, Jelínková, Lasíková, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 51.19 9.00
2 Čori, Malátová, Jagschová, Muzikářová Čori, Malátová, Jagschová, Muzikářová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.16 2.00
3 Eichackerová, Pučelíková, Vápeníková, Formanová Eichackerová, Pučelíková, Vápeníková, Formanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.41
4 Šibravová, Novotná, Horáčková, Vejrostová Šibravová, Novotná, Horáčková, Vejrostová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.71
5 Študentová, Fraňková, Kořínková, Součková Študentová, Fraňková, Kořínková, Součková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 59.21
6 Sochalská, Adámková, Trojanová, Skálová Sochalská, Adámková, Trojanová, Skálová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 64.69
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červinka, Šantavý, Pácal, Müller Červinka, Šantavý, Pácal, Müller TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:36.06 11.00
2 Princ, Synáček, Podrapský, Majer Princ, Synáček, Podrapský, Majer USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 3:36.77 9.00
3 Jarušek, Kulhánek, Mezera, Hřích Jarušek, Kulhánek, Mezera, Hřích A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:37.48 8.00
4 Beňa, Krása, Hlubinka, Sulejmani Beňa, Krása, Hlubinka, Sulejmani Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:39.15 7.00
5 Grulich, Valo, Červenka, Horáček Grulich, Valo, Červenka, Horáček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 3:39.97 6.00
6 Halbich, Hrdlička, Talaš, Jisl Halbich, Hrdlička, Talaš, Jisl SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:44.09 5.00
7 Hrubý, Pergler, Voller, Bíman Hrubý, Pergler, Voller, Bíman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:45.22 4.00
8 Dlouhý, Papoušek, Princ, Pitoňák Dlouhý, Papoušek, Princ, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:47.40 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Petržálek, Pavlík, Kalaš Svoboda, Petržálek, Pavlík, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:49.89 2.00
2 Alexa, Dražan, Marko, Všetula Alexa, Dražan, Marko, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:50.34 1.00
3 Vebr, Krejčí, Kotík, Hroch Vebr, Krejčí, Kotík, Hroch TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:51.80
4 Votýpka, Černý, Jeřábek, Vávra Votýpka, Černý, Jeřábek, Vávra TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:00.76
5 Hospodár, Landa, Suchopárek, Tesař Hospodár, Landa, Suchopárek, Tesař A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:10.46
6 Hendrych, Kadaně, Zelenka, Polák Hendrych, Kadaně, Zelenka, Polák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:14.20
7 Janda, Jelínek, Podhájský, Moravec Janda, Jelínek, Podhájský, Moravec AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 4:28.04
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Somrová, Zahrádková, Hůlová, Bodnarová Somrová, Zahrádková, Hůlová, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:06.57 11.00
2 Vojtěchovská, Baliamisová, Vaňková, Švarcová Vojtěchovská, Baliamisová, Vaňková, Švarcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:07.31 9.00
3 Elefantová, Kočárková, Millerová, Měšťanová Elefantová, Kočárková, Millerová, Měšťanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:10.29 7.00
4 Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:13.86 6.00
5 Kokšálová, Černohorská, Schuldesová, Hrnčířová Kokšálová, Černohorská, Schuldesová, Hrnčířová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 4:22.57 5.00
6 Škochová, Jakubská, Filounová, Voženílková Škochová, Jakubská, Filounová, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 4:24.90 4.00
7 Janková, Křivková, Stránská, Vojtěchová Janková, Křivková, Stránská, Vojtěchová AC PardubiceAC Pardubice 7 4:27.70 3.00
8 Kovářová, Richterová, Přichystalová, Jégrová Kovářová, Richterová, Přichystalová, Jégrová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:30.49
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Placatková, Steinsová, Selementová, Pavlišenová Placatková, Steinsová, Selementová, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 4:10.06 8.00
2 Havlíčková, Novotná, Horáčková, Vejdělková Havlíčková, Novotná, Horáčková, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:28.34 2.00
3 Eichackerová, Hašková, Pučelíková, Formanová Eichackerová, Hašková, Pučelíková, Formanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:29.91 1.00
4 Kudělová, Malátová, Černá, Muzikářová Kudělová, Malátová, Černá, Muzikářová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:30.08
5 Šulcová, Kozlerová, Čurdová, Horáková Šulcová, Kozlerová, Čurdová, Horáková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 4:32.47
6 Vrzalová, Kousalová, Bartoňová, Plzáková Vrzalová, Kousalová, Bartoňová, Plzáková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 4:34.78
7 Študentová, Kořínková, Myšková, Chladová Študentová, Kořínková, Myšková, Chladová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 4:56.17
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.621.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.17 Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 15 1.84 --ooxoo-oo 11.00
2 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 14 1.81 ---xxooxxoxoxxoxxx 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 1.75 -oooooxxx 8.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 1.75 --oooxxo 7.00
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 1.69 ooxooxxx 6.00
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 1.66 oooxxx 5.00
7 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 1.66 oxxooxxx 4.00
8 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 1.66 oxoxoxxx 3.00
9 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4 1.66 xooxxoxxx 2.00
10 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 1.62 oxoxx 1.00
11= Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 1.55 oxx
11= Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 1.55 oxxx
11= Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 8 1.55 o-xxx
14 Jan JelínekJan Jelínek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 PB 1.55 xxoxxx
Eduard MosesEduard Moses
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.361.421.471.511.551.581.611.641.671.701.731.761.79 Body
1 Kateřina MistrikováKateřina Mistriková
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 PB 1.58 -oooxoxxoxoxxx 11.00
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 18 1.55 -oooxxoxoxxx 9.00
3 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 15 1.55 --oxxoxxoxoxxx 8.00
4 Simona RučováSimona Ručová
AC PardubiceAC Pardubice
04 17 1.51 --oxooxx 7.00
5 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 1.51 -xoooxoxx 6.00
6 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 PB 1.51 oooxoxxoxxx 5.00
7= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 16 1.47 oooxoxx 3.50
7= Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 13 1.47 --oxoxxx 3.50
9= Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 1.42 oooxxx 1.50
9= Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 12 1.42 oooxxx 1.50
11 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 6 1.42 oxxooxxx
12 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.42 oxoxxoxx
13 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 1.36 ooxxx
14 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3 1.36 xooxxx
15 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 1.36 -xoxxx
16 Viktoria MyškováViktoria Myšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 1.30 xxoxxx
Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 8 DNS
Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.80 Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 4.40 ------------xxo-xoxxo-xxx 11.00
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 4.30 ------------xo-oxxx 9.00
3 Jan TürkJan Türk
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 17 4.00 ---------o-xxo 8.00
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 PB 3.70 --xooxxoox--oxxx 7.00
5 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 14 3.70 ---o-xoxoxoxxoxxx 6.00
6= Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 PB 3.40 -ooox-oxxx 4.50
6= Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 3.40 -oxooooxxx 4.50
8 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 3.40 ooxxoo-o-xxx 3.00
9 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 3.30 --oooxxx 2.00
10= Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 3.20 --oo-xxx 0.50
10= Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 3.20 -ooo-xxx 0.50
12 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 13 3.20 xo-xoo-xxx
13= Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 15 3.00 oooxxx
13= Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 3.00 --oxxx
15 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 PB 3.00 ooxxoxxx
16 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 PB 2.80 oxoxxx
17 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4 2.80 xoxoxxx
18 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 2 2.60 xxoxxx
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 NM xxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.103.153.203.253.303.353.403.453.503.553.60 Body
1= Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 PB 2.90 -------o 10.00
1= Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11 PB 2.90 ---oo-ooxxx 10.00
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 PB 2.80 --xooxo-oxxx 8.00
4 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 PB 2.60 -xooxoxxo-xxx 7.00
5 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 2.20 --xoxxx 6.00
6 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 PB 2.00 -oxxx 5.00
7 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1 PB 2.00 xooxxx 4.00
Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 10 NM -xxx
Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 NM xxx
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 NM --xxx
Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 NM xxx
Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 NM ---xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 6.59 -0.2 m/s 6.44  -1.16.59  -0.2-6.59--- 11.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 19 6.53 -0.6 m/s 6.36  -0.46.10  -0.8-6.366.53  -0.66.32  -0.96.41  +0.8 9.00
3 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 15 6.18 +0.7 m/s 5.11  -0.85.46  +0.25.77  +0.85.775.17  -0.45.76  -0.96.18  +0.7 8.00
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 6.08 +1.4 m/s 5.67  -1.15.96  -0.36.03  +0.26.035.92  -0.75.89  -1.66.08  +1.4 7.00
5 Jakub SýkoraJakub Sýkora
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 PB 6.04 -1.3 m/s 6.03  -0.15.78  -1.05.73  +0.36.035.80  -0.35.79  -0.56.04  -1.3 6.00
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 16 5.96 +0.2 m/s 5.54  -0.45.94  -0.15.65  +0.25.945.96  +0.2xx 5.00
7 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 5.89 +0.4 m/s 5.87  -0.15.74  -0.85.84  +0.25.875.88  +0.05.89  +0.4- 4.00
8 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 5.77 +0.5 m/s 5.77  +0.5x4.50  +1.45.775.58  -0.4-4.31  +0.2 3.00
9 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 5.73 +0.2 m/s xx5.73  +0.25.730.00.00.0 2.00
10 Lukáš SoukalLukáš Soukal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14 5.66 -0.5 m/s 5.62  -0.24.58  -0.75.66  -0.55.660.00.00.0 1.00
11 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 6 5.65 -1.1 m/s 5.50  -0.15.65  -1.15.31  +1.05.650.00.00.0
12 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 9 5.61 -0.2 m/s x5.28  -2.15.61  -0.25.610.00.00.0
13 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 10 5.60 -1.1 m/s 5.60  -1.15.55  -0.44.14  +1.05.600.00.00.0
14 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 5.41 -0.9 m/s x5.09  +0.65.41  -0.95.410.00.00.0
15 David KarolDavid Karol
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 5.19 -1.0 m/s 5.18  -0.85.19  -1.05.14  +0.85.190.00.00.0
16 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 4.98 -0.2 m/s 4.75  -1.64.98  -0.24.94  -0.64.980.00.00.0
17 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 5 4.95 +1.0 m/s 3.55  -0.54.95  +1.03.53  +1.64.950.00.00.0
18 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 4.59 -2.2 m/s 4.59  -2.2x4.58  -1.84.590.00.00.0
19 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 4.47 -0.1 m/s 4.27  -0.44.47  -0.1x4.470.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20 5.41 +1.1 m/s xx5.41  +1.15.415.16  -0.65.37  -0.3x 11.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 15 5.41 +0.0 m/s 5.22  -0.55.34  -0.2x5.345.41  +0.05.23  +0.1x 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 14 5.29 -0.8 m/s 5.19  -0.25.10  -0.74.87  -0.35.195.25  +0.35.27  -0.35.29  -0.8 8.00
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 5.26 -0.4 m/s 5.26  -0.45.26  +0.44.99  -1.55.26xx5.00  +0.1 7.00
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 16 5.22 +0.1 m/s x5.22  +0.15.14  -1.05.22x4.96  -0.2x 6.00
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 17 5.18 +0.4 m/s 5.08  +0.55.05  -0.9x5.085.09  -0.35.18  +0.44.98  -0.3 5.00
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 5.16 -0.8 m/s x5.16  -0.85.01  -0.95.16xxx 4.00
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 5.15 -0.4 m/s 5.06  -0.94.85  -0.95.12  -0.65.125.15  -0.4x4.93  -1.4 3.00
9 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 5.07 -0.4 m/s 4.99  -1.45.04  -0.35.07  -0.45.070.00.00.0 2.00
10 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 5.03 -1.2 m/s 5.03  -1.24.66  -0.94.93  -1.55.030.00.00.0 1.00
11 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 5.02 -1.5 m/s 4.71  -0.45.02  -1.54.85  -1.55.020.00.00.0
12 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 4.99 +0.5 m/s 4.99  +0.54.97  -0.7x4.990.00.00.0
13 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 4.96 -1.3 m/s 4.82  -0.64.96  -1.34.75  -0.74.960.00.00.0
14 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 PB 4.91 -0.4 m/s x4.91  -0.4x4.910.00.00.0
15 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 4.84 -0.4 m/s 4.66  -0.64.23  -0.44.84  -0.44.840.00.00.0
16 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 4.79 -0.9 m/s 4.54  +0.04.79  -0.9x4.790.00.00.0
17 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 4.73 -0.9 m/s 4.73  -0.9xx4.730.00.00.0
18 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 6 4.65 +0.9 m/s 4.65  +0.94.59  -1.24.65  +0.34.650.00.00.0
19 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 4.56 -1.7 m/s xx4.56  -1.74.560.00.00.0
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 PB 12.90 -0.4 m/s 12.73  +0.312.59  -0.712.87  +0.112.87x12.90  -0.4x 11.00
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 PB 12.71 -0.2 m/s x12.46  +0.012.53  +0.412.5312.54  -1.212.71  -0.2x 9.00
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 PB 12.68 +0.0 m/s 12.30  +0.012.68  +0.0x12.6812.20  -1.0-- 8.00
4 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 PB 12.54 +0.6 m/s 12.09  -0.312.54  +0.612.51  -0.212.5412.23  -0.812.44  -1.1x 7.00
5 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 PB 12.50 -0.4 m/s xx12.50  -0.412.50-xx 6.00
6 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 11 PB 12.25 +0.4 m/s 12.25  +0.4xx12.25xx12.01  -1.0 5.00
7 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 PB 12.16 +0.3 m/s x12.09  -0.112.16  +0.312.1612.11  -1.112.10  -0.712.06  -0.7 4.00
8 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 PB 12.09 -0.3 m/s x11.42  -0.912.09  -0.312.090.00.00.0 3.00
9 Jakub SýkoraJakub Sýkora
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 PB 11.93 -0.3 m/s x11.61  -0.411.93  -0.311.930.00.00.0 2.00
10 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 PB 11.84 -0.7 m/s 11.84  -0.711.55  -0.211.52  -0.211.840.00.00.0 1.00
11 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 PB 11.74 -0.4 m/s 11.74  -0.411.72  -0.4-11.740.00.00.0
12 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 PB 11.59 +1.1 m/s x11.59  +1.1x11.590.00.00.0
Eduard MosesEduard Moses
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 NM xxx0.00.00.00.0
Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 8 NM xxx0.00.00.00.0
Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 11.28 -0.8 m/s 11.20  +0.410.83  -0.511.28  -0.811.28x11.19  -1.1x 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 11.05 -0.8 m/s 10.61  -0.210.58  +0.0x10.6111.05  -0.8x11.02  +0.6 9.00
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 10.73 -0.7 m/s 10.53  -0.310.73  -0.710.64  -0.410.7310.15  -0.410.60  +1.5x 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 PB 10.57 +1.9 m/s 10.16  +0.110.57  +1.910.49  -0.410.570.00.00.0 7.00
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 10.51 -0.2 m/s x10.51  -0.210.28  +0.710.51x10.36  -0.510.16  -0.5 6.00
6 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 10.14 -1.0 m/s xx10.14  -1.010.1410.14  -0.609.99  -0.910.00  +0.0 5.00
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 09.96 +0.1 m/s x09.92  +0.909.96  +0.109.96xxx 4.00
8 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 09.89 +0.2 m/s -x09.89  +0.209.89xxx 3.00
9 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 PB 09.36 -0.2 m/s x09.36  -0.2x09.360.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 20 13.10 12.7412.93x12.93xx13.10 11.00
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 18 12.35 12.3512.0011.8612.35xxx 9.00
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 19 12.31 12.0512.31x12.3112.22x12.06 8.00
4 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 12 PB 12.27 10.7911.2112.2712.2711.3311.19x 7.00
5 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 17 12.03 12.0311.6911.8412.03x11.59x 6.00
6 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 11.69 10.5810.4111.6911.6911.1911.1911.45 5.00
7 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 16 11.49 10.9410.7811.2411.2411.38x11.49 4.00
8 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 11.36 10.7111.3311.3611.3610.7011.1111.10 3.00
9 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 11 11.09 11.0910.9810.4011.090.00.00.0 2.00
10 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 11.02 10.8010.7111.0211.020.00.00.0 1.00
11 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 10.98 10.94x10.9810.980.00.00.0
12 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 10.84 10.8409.8910.0710.840.00.00.0
13 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 13 10.75 10.7510.0209.5910.750.00.00.0
14 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 9 10.64 09.7010.6410.2210.640.00.00.0
15 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 10.34 10.3409.64x10.340.00.00.0
16 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 10.32 10.1810.3209.5910.320.00.00.0
17 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 10.21 10.0808.7810.2110.210.00.00.0
18 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 10.11 10.1109.7709.8310.110.00.00.0
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 09.91 x09.9109.2909.910.00.00.0
20 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 09.56 09.5609.3709.2109.560.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 16 PB 15.17 14.8114.8513.9914.8514.2615.1714.57 11.00
2 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 15 PB 14.59 13.5713.1512.3813.5713.5814.2614.59 9.00
3 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 19 14.54 x14.3514.5414.5413.9013.44x 8.00
4 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 13.50 13.4413.09x13.4413.50xx 7.00
5 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 10 PB 13.22 12.14x12.7712.7712.3213.22x 6.00
6 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 18 12.80 x12.80x12.80xx12.67 5.00
7 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 12.44 12.2612.0112.4412.44xx12.06 4.00
8 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 12.23 11.2412.1412.2312.2311.8311.61x 3.00
9 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 14 11.81 11.8111.47x11.810.00.00.0 2.00
10 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 11.33 11.3311.2910.9411.330.00.00.0 1.00
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 PB 11.23 10.6911.23x11.230.00.00.0
12 Filip MatějkaFilip Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 10.56 10.2310.2410.5610.560.00.00.0
13 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 10.48 09.9910.4809.5310.480.00.00.0
14 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 10.47 10.3110.4710.3510.470.00.00.0
15 Adam RatajAdam Rataj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 10.26 x10.26x10.260.00.00.0
16 Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 09.76 09.2409.7609.0109.760.00.00.0
17 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 09.38 09.3808.6509.2309.380.00.00.0
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 NM x--0.00.00.00.0
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 PB 41.98 41.980.00.041.980.00.00.0 11.00
2 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 PB 33.53 33.530.00.033.530.00.00.0 9.00
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 18 PB 32.11 32.110.00.032.110.00.00.0 8.00
4 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 11 PB 30.32 30.320.00.030.320.00.00.0 7.00
5 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 16 PB 30.13 30.130.00.030.130.00.00.0 6.00
6 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 PB 29.95 29.950.00.029.950.00.00.0 5.00
7 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 PB 27.50 27.500.00.027.500.00.00.0 4.00
8 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 PB 26.70 26.700.00.026.700.00.00.0 3.00
9 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 PB 26.15 26.150.00.026.150.00.00.0 2.00
10 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 PB 25.61 25.610.00.025.610.00.00.0 1.00
11 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 PB 24.88 24.880.00.024.880.00.00.0
12 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 PB 24.11 24.110.00.024.110.00.00.0
13 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 1 PB 20.13 20.130.00.020.130.00.00.0
14 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 PB 19.52 19.520.00.019.520.00.00.0
15 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 PB 19.07 19.070.00.019.070.00.00.0
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 14 NM 20.600.00.020.600.00.00.0
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 19 PB 45.31 45.310.00.045.310.00.00.0 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16 PB 44.98 44.980.00.044.980.00.00.0 9.00
3 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 PB 42.17 42.170.00.042.170.00.00.0 8.00
4 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 18 41.89 41.890.00.041.890.00.00.0 7.00
5 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 40.88 40.880.00.040.880.00.00.0 6.00
6 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 39.02 39.020.00.039.020.00.00.0 5.00
7 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 20 38.56 38.560.00.038.560.00.00.0 4.00
8 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14 38.01 38.010.00.038.010.00.00.0 3.00
9 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15 36.92 36.920.00.036.920.00.00.0 2.00
10 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 35.74 35.740.00.035.740.00.00.0 1.00
11 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 34.80 34.800.00.034.800.00.00.0
12 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 34.04 34.040.00.034.040.00.00.0
13 Adam RatajAdam Rataj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 PB 33.91 33.910.00.033.910.00.00.0
14 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 33.56 33.560.00.033.560.00.00.0
15 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 32.45 32.450.00.032.450.00.00.0
16 Viktor RezekViktor Rezek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 32.20 32.200.00.032.200.00.00.0
17 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 31.04 31.040.00.031.040.00.00.0
18 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4 29.30 29.300.00.029.300.00.00.0
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 7 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 20 58.52 58.520.00.058.520.00.00.0 11.00
2 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 18 56.13 56.130.00.056.130.00.00.0 9.00
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 19 48.87 48.870.00.048.870.00.00.0 8.00
4 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 17 43.86 43.860.00.043.860.00.00.0 7.00
5 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 PB 43.25 43.250.00.043.250.00.00.0 6.00
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 16 41.09 41.090.00.041.090.00.00.0 5.00
7 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 SB 40.93 40.930.00.040.930.00.00.0 4.00
8 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 39.93 39.930.00.039.930.00.00.0 3.00
9 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 12 35.46 35.460.00.035.460.00.00.0 2.00
10 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 34.75 34.750.00.034.750.00.00.0 1.00
11 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 32.65 32.650.00.032.650.00.00.0
12 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 PB 32.11 32.110.00.032.110.00.00.0
13 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 31.51 31.510.00.031.510.00.00.0
14 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 7 31.27 31.270.00.031.270.00.00.0
15 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 29.47 29.470.00.029.470.00.00.0
16 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 28.55 28.550.00.028.550.00.00.0
17 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5 27.71 27.710.00.027.710.00.00.0
18 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 10 25.75 25.750.00.025.750.00.00.0
19 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 24.97 24.970.00.024.970.00.00.0
MS Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1 20.74 20.740.00.020.740.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 20 59.47 0.0 11.00
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 19 56.57 0.0 9.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 18 56.32 0.0 8.00
4 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 17 52.11 0.0 7.00
5 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 15 PB 49.13 0.0 6.00
6 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 PB 47.20 0.0 5.00
7 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 16 46.48 0.0 4.00
8 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 41.42 0.0 3.00
9 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 PB 39.09 0.0 2.00
10 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 38.67 0.0 1.00
11 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 36.80 0.0
12 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 PB 36.58 0.0
13 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 10 35.78 0.0
14 Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 34.53 0.0
15= David KarolDavid Karol
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 PB 31.78 0.0
15= Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 31.78 0.0
17 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 29.25 0.0
18 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 28.02 0.0
19 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 21.88 0.0
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 13 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 20 43.36 0.0 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 38.75 0.0 9.00
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16 38.61 0.0 8.00
4 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 38.38 0.0 7.00
5 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 PB 35.57 0.0 6.00
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 34.58 0.0 5.00
7 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 SB 33.65 0.0 4.00
8 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 17 33.14 0.0 3.00
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 32.94 0.0 2.00
10 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 11 32.47 0.0 1.00
11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 15 31.63 0.0
12 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 31.19 0.0
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 30.37 0.0
14 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 29.95 0.0
15 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 7 29.86 0.0
16 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 29.03 0.0
MS Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 5 27.91 0.0
18 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 12 26.52 0.0
19 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 26.12 0.0
20 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 25.53 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 20 63.92 63.920.00.063.920.00.00.0 11.00
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19 54.78 54.780.00.054.780.00.00.0 9.00
3 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 16 51.53 51.530.00.051.530.00.00.0 8.00
4 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 18 50.98 50.980.00.050.980.00.00.0 7.00
5 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 48.07 48.070.00.048.070.00.00.0 6.00
6 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 46.92 46.920.00.046.920.00.00.0 5.00
7 Jan TürkJan Türk
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 46.00 46.000.00.046.000.00.00.0 4.00
8 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 PB 44.06 44.060.00.044.060.00.00.0 3.00
9 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 12 43.02 43.020.00.043.020.00.00.0 2.00
10 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 13 41.32 41.320.00.041.320.00.00.0 1.00
11 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 11 39.60 39.600.00.039.600.00.00.0
12 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 38.88 38.880.00.038.880.00.00.0
13 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 38.68 38.680.00.038.680.00.00.0
14 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 38.04 38.040.00.038.040.00.00.0
15 Michal SedlákMichal Sedlák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 34.04 34.040.00.034.040.00.00.0
16 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 6 34.02 34.020.00.034.020.00.00.0
17 Jakub TalašJakub Talaš
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 33.52 33.520.00.033.520.00.00.0
18 Viktor RezekViktor Rezek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 32.38 32.380.00.032.380.00.00.0
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14:56.10 11.00
2 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 18:27.93 9.00
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 18:46.11 8.00
4 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21:18.37 7.00
5 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21:56.50 6.00
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24:47.30 5.00
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16:31.57 11.00
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 16:55.16 9.00
3 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 17:05.82 8.00
4 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19:21.14 7.00
5 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 21:05.97 6.00
6 Barbora DuždováBarbora Duždová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21:06.09 5.00
7 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22:16.59 4.00
8 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 26:12.17 3.00
Celkem 8 závodníků