Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Bílina (26. 9. 2020)

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 20 PB 13.70 x12.7213.7013.70--- 11.00
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 19 PB 12.90 11.8411.4812.1012.1012.1012.7812.90 9.00
3 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 PB 12.22 12.22x10.5812.2210.6411.2110.96 8.00
4 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 18 PB 12.20 xx11.1411.1411.1912.20x 7.00
5 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 PB 11.80 10.4110.7811.8011.8011.6811.21x 6.00
6 Adam CzepiecAdam Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 16 PB 11.50 11.4410.9311.5011.5011.47-11.26 5.00
7 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 PB 10.88 10.2010.4110.7810.7809.8009.8310.88 4.00
8 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 5 PB 10.49 10.49x09.2010.4909.3709.80x 3.00
9 Petr LabuťPetr Labuť
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 15 PB 10.47 10.4709.5310.3810.470.00.00.0 2.00
10 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 PB 10.26 09.0609.5810.2610.260.00.00.0 1.00
11 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 11 PB 10.25 09.1710.2510.0810.250.00.00.0
12 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 8 PB 10.24 09.2210.1410.2410.240.00.00.0
13 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 PB 10.04 10.0409.8209.7510.040.00.00.0
14 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 PB 10.02 08.4910.0209.7210.020.00.00.0
15 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 10 PB 10.01 09.5210.0109.2810.010.00.00.0
16 Tomáš KönigsmarkTomáš Königsmark
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 PB 09.93 07.4407.5909.9309.930.00.00.0
17 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 6 PB 09.62 09.6009.62-09.62---
18 Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 7 PB 09.34 -08.1309.3409.340.00.00.0
19 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 2 PB 09.20 08.6007.8209.2009.200.00.00.0
Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků