Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Bílina (26. 9. 2020)

1500 m - Žáci

(so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:32.52 11.00
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 4:37.92 9.00
3 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 4:39.76 8.00
4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 4:50.46 7.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:56.61 6.00
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 4:58.61 5.00
7 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 5:06.54 4.00
8 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 5:06.73 3.00
9 Jiří SyrovátkoJiří Syrovátko 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 5:07.23 2.00
10 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 5:07.28 1.00
11 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 PB 5:13.35
12 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13 PB 5:15.20
13 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 5:59.31
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 26.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:19.49 11.00
2 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 5:29.71 9.00
3 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 5:33.48 8.00
4 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:35.02 7.00
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:43.63 6.00
6 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 5:48.95 5.00
7 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 5:49.76 4.00
8 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 5:51.10 3.00
9 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 SB 5:56.81 2.00
10 Iva ZábranskáIva Zábranská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 6:02.74 1.00
11 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 6:06.19
12 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 6:11.87
13 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 6:39.64
Celkem 13 závodníků