Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Bílina (26. 9. 2020)

skok daleký - Žáci

(so, 26.9.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 PB 5.78 +0.0 m/s 5.78  +0.05.73  +0.05.19  -0.25.785.20  -1.35.44  -0.3- 11.00
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 20 PB 5.69 -0.4 m/s xx5.54  +0.05.545.46  +0.05.69  -0.45.60  -0.1 9.00
3 Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 15 PB 5.33 -1.0 m/s 5.275.33  -1.04.92  -0.35.335.12  +0.0-- 8.00
4 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 17 PB 5.24 -0.9 m/s xx5.24  -0.95.24xx5.16  +0.0 7.00
5 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 PB 5.19 +0.0 m/s 4.815.19  +0.0x5.194.98  -0.2x4.93  -0.1 6.00
6 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 PB 5.15 5.155.07  -1.25.07  -0.55.15--- 5.00
7 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 PB 5.02 5.024.96  +0.0x5.02--- 4.00
8 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 PB 4.98 x4.984.91  +0.04.984.69  +0.0-- 3.00
9 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 PB 4.97 4.974.66x4.970.00.00.0 2.00
10 Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 7 PB 4.95 -0.5 m/s x4.95  -0.5x4.950.00.00.0 1.00
11 Pavel FroněkPavel Froněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 PB 4.92 +0.0 m/s 3.194.86  -0.44.92  +0.04.920.00.00.0
12 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 8 PB 4.89 +0.0 m/s x4.89  +0.04.76  +0.04.890.00.00.0
13 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 PB 4.86 +0.0 m/s 4.744.86  +0.04.84  -0.94.860.00.00.0
14 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 PB 4.84 -0.4 m/s 4.754.84  -0.43.27  +0.04.840.00.00.0
15 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 PB 4.81 4.814.664.31  +0.04.810.00.00.0
16 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 6 PB 4.73 4.734.55  -0.54.11  -0.34.730.00.00.0
17 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 PB 4.73 4.73--4.730.00.00.0
18 David DuroňDavid Duroň
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 PB 4.71 4.714.664.55  +0.04.710.00.00.0
19 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 PB 4.36 -0.1 m/s xx4.36  -0.14.360.00.00.0
Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 5.25 -1.1 m/s 4.65  -1.95.00  -2.35.25  -1.15.254.72  -2.24.88  -1.04.54  -2.0 11.00
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 5.02 -1.7 m/s 4.72  -2.14.84  -1.35.02  -1.75.024.93  -2.21.86  -2.20.0 9.00
3 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 13 4.97 -1.1 m/s 4.97  -1.1xx4.97-3.98  -3.14.68  -0.6 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 20 4.92 -1.9 m/s 4.79  -1.94.86  -1.3-4.864.89  -1.84.92  -1.94.82  -1.0 7.00
5 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 4.88 -1.3 m/s 4.83  -1.84.88  -1.3-4.88--- 6.00
6 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 4.87 -1.5 m/s 4.77  -2.44.68  -1.34.87  -1.54.87x-- 5.00
7 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 4.72 -1.3 m/s 4.72  -1.34.44  -2.54.38  -1.34.724.61  -1.24.72  -2.64.47  -3.1 4.00
8 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 15 4.65 -1.1 m/s 4.65  -1.14.09  -1.0x4.65x4.01  -2.5x 3.00
9 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 4.56 -1.5 m/s 4.56  -1.54.55  -1.24.45  -1.74.560.00.00.0 2.00
10 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 11 4.52 -1.7 m/s 4.51  -1.54.52  -1.74.48  -1.44.520.00.00.0 1.00
11 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 4.52 -0.3 m/s 4.52  -0.34.26  -2.7-4.520.00.00.0
12 Nela ŠteierováNela Šteierová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 10 4.49 -3.6 m/s x4.49  -3.6x4.490.00.00.0
13 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 4.40 -1.8 m/s xx4.40  -1.84.400.00.00.0
14 Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 4.35 -0.8 m/s 4.09  -1.14.35  -0.83.85  -2.24.350.00.00.0
15 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 4.33 -0.7 m/s 4.33  -0.74.33  -1.94.26  -1.74.330.00.00.0
16 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 4.30 -1.4 m/s 3.94  -1.34.30  -1.44.26  -1.94.300.00.00.0
17 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 4.25 -0.3 m/s 4.25  -0.33.84  -3.33.95  -1.84.250.00.00.0
18 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 4.14 -0.9 m/s 4.14  -0.9x3.85  -1.24.140.00.00.0
19 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 9 4.03 -1.7 m/s 3.61  -0.83.46  -1.44.03  -1.74.030.00.00.0
20 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 3.94 -1.6 m/s 3.64  -0.73.52  -1.83.94  -1.63.940.00.00.0
Celkem 20 závodníků