Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A

Bílina (26. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.44 QA
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.58 qB
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.64 qB
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 07.95
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.08
6 Tomáš KönigsmarkTomáš Königsmark 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.37 QA
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.45 qB
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.74 qB
4 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.08
5 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.18
6 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.36 QA
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.44 qA
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.61 qB
4 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.02
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.21
6 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.36 QA
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.40 qA
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.68 qB
4 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.76
5 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.38
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.36 QA
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.36 QA
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.37 QA
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.40 qA
5 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.44 QA
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.44 qA
7 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.45 qB
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.58 qB
9 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.61 qB
10 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.64 qB
11 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.68 qB
12 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.74 qB
13 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.76
14 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 07.95
15 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.02
16 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.08
16 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.08
18 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.18
19 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.21
20 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.38
21 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.53
22 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.59
23 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.06
24 Tomáš KönigsmarkTomáš Königsmark 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 09.25

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 07.37 11.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.39 9.00
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.42 8.00
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.45 7.00
5 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.46 6.00
6 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.53 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 07.42 4.00
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 07.55 3.00
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 07.60 2.00
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.66 1.00
5 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 07.67
6 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 07.87 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 07.92 9.00
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.01 8.00
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.21 7.00
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.22 6.00
6 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2020 - 13:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.09 4.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.24 3.00
3 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26 2.00
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.34 1.00
5 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.43
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.95 QA
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.20 qB
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.28 qB
4 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.39
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.46
6 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.09 QA
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.21 qB
3 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 08.25 qB
4 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.53
5 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.73
6 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.88 QA
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.22 qB
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.33
4 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.43
5 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 08.52
6 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.9.2020 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 07.92 QA
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.02 qA
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.13 qA
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.32 qB
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.45
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.88 QA
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 07.92 QA
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.95 QA
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.02 qA
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.09 QA
6 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.13 qA
7 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.20 qB
8 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.21 qB
9 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.22 qB
10 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 08.25 qB
11 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.28 qB
12 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.32 qB
13 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.33
14 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.39
15 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.43
16 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.45
17 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.46
18 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 08.52
19 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.53
20 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.54
21 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.61
22 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.63
23 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.73
24 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.76