Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (3. 10. 2020)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.08 9.00
2 141 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:59.43 8.00
3 18 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:00.58 5.00
4 84 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.75 2.00
5 49 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:03.49
6 156 Martin HolubMartin Holub 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:03.80
7 109 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:03.81
8 34 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:05.10
9 78 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:05.74
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:58.85 11.00
2 81 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.99 7.00
3 171 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 2:00.19 6.00
4 186 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 2:01.34 4.00
5 59 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:01.62 3.00
6 61 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:02.43 1.00
7 134 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:03.80
8 129 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:05.96
9 29 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:08.17
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:58.85 11.00
2 83 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.08 9.00
3 141 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:59.43 8.00
4 81 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.99 7.00
5 171 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 2:00.19 6.00
6 18 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:00.58 5.00
7 186 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 2:01.34 4.00
8 59 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:01.62 3.00
9 84 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.75 2.00
10 61 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:02.43 1.00
11 49 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:03.49
12 156 Martin HolubMartin Holub 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:03.80
12 134 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:03.80
14 109 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:03.81
15 34 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:05.10
16 78 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:05.74
17 129 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:05.96
18 29 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:08.17

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 370 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:19.91 9.00
2 303 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:20.21 8.00
3 356 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:21.03 7.00
4 241 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:21.43 6.00
5 276 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:22.54 4.00
6 357 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:23.24 3.00
7 331 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:24.52 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 330 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 2:18.37 11.00
2 304 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:21.91 5.00
3 239 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:30.35 1.00
4 280 Monica FoottitMonica Foottit 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 2:31.13
5 290 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:32.34
6 253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:37.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 330 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 2:18.37 11.00
2 370 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:19.91 9.00
3 303 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:20.21 8.00
4 356 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:21.03 7.00
5 241 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:21.43 6.00
6 304 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:21.91 5.00
7 276 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:22.54 4.00
8 357 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:23.24 3.00
9 331 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:24.52 2.00
10 239 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:30.35 1.00
11 280 Monica FoottitMonica Foottit 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 2:31.13
12 290 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:32.34
13 253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:37.39