Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (3. 10. 2020)

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 3.10.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 334 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 19 PB 13.22 12.74xx12.7412.87x13.22 11.00
2 311 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 20 PB 13.06 12.48x12.4312.48x13.0613.05 9.00
3 289 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 17 PB 12.12 11.7812.0311.9012.0312.1211.60- 8.00
4 288 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 PB 12.03 11.0211.1512.0312.03--- 7.00
5 286 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18 PB 11.98 11.2911.4011.7911.7911.9811.77- 6.00
6 215 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 PB 11.45 11.0511.4411.3911.4411.1611.3011.45 5.00
7 211 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 PB 11.22 10.9311.2210.6511.22xx10.72 4.00
8 232 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6 PB 10.87 10.0510.87x10.87xx10.60 3.00
9 264 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 PB 10.66 10.3610.6610.3610.660.00.00.0 2.00
10 253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 PB 10.63 10.1410.63x10.630.00.00.0 1.00
11 220 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 PB 10.49 10.2010.0010.4910.490.00.00.0
12 329 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 PB 10.39 10.39x10.2210.390.00.00.0
13 339 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 15 PB 10.37 10.37xx10.370.00.00.0
14 341 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 PB 10.20 10.20xx10.200.00.00.0
15 381 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 PB 10.05 10.0509.57x10.050.00.00.0
16 386 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 PB 09.73 09.1009.4909.7309.730.00.00.0
17 231 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 PB 09.54 08.8308.3909.5409.540.00.00.0
18 230 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 09.23 x08.4809.2309.230.00.00.0
19 362 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1 PB 07.52 07.52xx07.520.00.00.0
345 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 DNS ---00.00.00.0
Celkem 20 závodníků