Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (3. 10. 2020)

1500 m - Junioři

(so, 3.10.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 4:11.13 11.00
2 18 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:12.51 9.00
3 138 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 4:14.96 8.00
4 109 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 4:15.12 7.00
5 104 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 4:15.13 6.00
6 49 Martin PechaMartin Pecha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:15.17 5.00
7 78 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:17.26 4.00
8 81 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:20.51 3.00
9 190 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:21.52 2.00
10 59 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:24.51 1.00
11 148 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:26.34
12 41 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:28.76
13 193 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:34.84
14 40 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:40.06
15 31 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 5:03.31
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 3.10.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 335 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:47.15 11.00
2 356 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:47.45 9.00
3 331 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:52.98 8.00
4 283 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:59.48 7.00
5 352 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:00.35 6.00
6 379 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:04.36 5.00
7 207 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:43.95 4.00
8 278 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 5:48.61 3.00
9 309 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 5:51.84 2.00
10 301 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 6:05.65 1.00
Celkem 10 závodníků