Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (3. 10. 2020)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.76 11.00
2 289 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.78 9.00
3 338 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.54 8.00
4 288 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.80 7.00
5 257 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.27 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 SB 14.83 6.00
2 240 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.88 5.00
3 344 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.14 3.00
4 327 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.18 2.00
5 271 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 15.12 4.00
2 369 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.14
3 302 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.54
4 228 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.83
5 382 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.60
2 354 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.85
266 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
263 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.76 11.00
2 289 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.78 9.00
3 338 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.54 8.00
4 288 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.80 7.00
5 277 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 SB 14.83 6.00
6 240 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.88 5.00
7 252 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 15.12 4.00
8 344 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.14 3.00
9 327 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.18 2.00
10 257 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.27 1.00
11 271 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.29
12 369 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.14
13 302 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.54
14 228 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.83
15 382 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.62
16 254 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.60
17 354 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.85
266 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
263 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF