Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Opava (3. 10. 2020)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.29 11.00
2 126 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.96 9.00
3 174 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 49.04 8.00
4 28 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 49.84 7.00
5 178 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 49.91 6.00
6 136 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 50.14 4.50
173 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.14 4.50
2 69 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.72 2.00
3 91 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.90 1.00
4 52 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.51
5 151 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.15
6 132 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 52.56
36 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 50.70 3.00
2 9 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 51.29
3 96 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.34
4 186 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.25
5 159 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.49
6 185 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.29 11.00
2 126 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.96 9.00
3 174 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 49.04 8.00
4 28 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 49.84 7.00
5 178 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 49.91 6.00
6 136 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 50.14 4.50
6 68 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.14 4.50
8 13 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 50.70 3.00
9 69 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.72 2.00
10 91 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.90 1.00
11 9 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 51.29
12 96 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.34
13 52 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.51
14 151 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 52.15
15 186 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.25
16 159 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 52.49
17 132 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 52.56
18 185 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.42
173 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
36 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 370 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.53 11.00
2 282 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 57.15 9.00
3 360 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.29 8.00
4 335 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 57.64 7.00
5 307 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.28
6 259 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 64.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 342 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.69 6.00
2 303 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 58.31 5.00
3 209 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.54 4.00
4 328 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 59.38 1.00
5 212 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.73
6 390 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 61.77
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 58.98 3.00
2 213 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 59.26 2.00
3 257 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 59.43
4 306 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 59.94
5 353 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 60.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 370 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.53 11.00
2 282 Anna KorbováAnna Korbová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 57.15 9.00
3 360 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.29 8.00
4 335 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 57.64 7.00
5 342 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.69 6.00
6 303 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 58.31 5.00
7 209 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.54 4.00
8 276 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 58.98 3.00
9 213 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 59.26 2.00
10 328 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 59.38 1.00
11 257 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 59.43
12 306 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 59.94
13 353 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 60.85
14 212 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.73
15 390 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 61.77
16 307 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.28
17 259 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 64.31